reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

mandziula to pewnie spotkamy się w szatni:tak::-)
justyna ale narobiłaś mi ochotę na te kulki, chyba też zrobię :tak:
sundey ja też wariuję w domu, a co dopiero dzieci:happy2:

wyszło na trochę słoneczko i byliśmy na spacerku, ale zimno jest:sorry2:
 
reklama
My już w domku, odwiedziny udane...Jula zafascynowana swoją nowa malutką koleżanką:tak::tak::tak:

Maltanka umawiamy się na jutro rano na smska w sprawie spacerku...gdyby nie padało...???
 
my też bylismy chwilke na spacerku bo Mikołaj strasznie marudny był, chyba mu się nudziło siedzenie w domu:tak::tak: musze mu czapkę kupić bo wszystkie zamałe tylko jedna została ale taka cieniutka, więc mu dziś taką wiązaną małą wcisnełam i kaptur;-):-D:-D

maltanka, madzienka mamnadzieję że uda nam się w szatni spotkać;-);-);-)

Justyna fajne te kulki, bedę musiał kiedyś zrobić:tak:

Fogia to masz wieczór relaksu:tak::tak::tak:, odpoczywaj kochana, maleństwu sie należy:tak::tak::tak:
 
madzienka jak nie będzie lało i wiało to smskiem się umówimy
mandziula u nas na razie czapki są ok, na wiosnę kupiłam taką większą, ciekawe jak z zimowymi będzie...

ja już się oddalam

dobrej nocki życzę

ps. znalazłam przepis na ciasto marchewkowe, podobno smakuje jak piernik, chyba się skuszę, robiła któraś???
 
my też bylismy chwilke na spacerku bo Mikołaj strasznie marudny był, chyba mu się nudziło siedzenie w domu:tak::tak: musze mu czapkę kupić bo wszystkie zamałe tylko jedna została ale taka cieniutka, więc mu dziś taką wiązaną małą wcisnełam i kaptur;-):-D:-D

maltanka, madzienka mamnadzieję że uda nam się w szatni spotkać;-);-);-)

Na pewno bo szatnia jest jedna koedukacyjna:-D:-D:-D:-D

madzienka jak nie będzie lało i wiało to smskiem się umówimy
mandziula u nas na razie czapki są ok, na wiosnę kupiłam taką większą, ciekawe jak z zimowymi będzie...

Jesteśmy umówione....
My kupilismy juz dodatkową czapkę zimową, kombinezon i kurtka kupione rok temu juz przymierzone i sa ok, jeszcze tylko dodatkowe spodnie dokupię buty i snieg dla nas może padac:tak::tak::tak::tak:

A ja na Julę nie mogę narzekać wyjątkowo dzisiaj w domu była grzeczna, chyba powoli zaczyna przyzwyczajac sie do mysli że tak bedzie na codzień;-);-);-)
ale na spacer to i mi chce się:-p:-p:-p
 
Justyna oglądałam pogodę - jutro już ma tak nie padać więc po śniadanku szykujemy się z Alą na spacer i już mamy cel - kupić składniki na kulki :tak:
a tatuś nareperował nam dzisiaj wózek więc może wybierzemy się na dłuższy spacer do jakiegoś ciucha bo widze że Wy już macie wyprawki zimowe a my jeszcze nic nie kupiłyśmy ciepłego... u nas w szafkach jeszcze wiosna :tak::tak::tak:
Marta tylko nie zaśpij :-D
Ja już zmykam spać jestem dziś jakaś padnięta a jeszcze wypiłam domowego wina i tylko łóżeczko mi się marzy :zawstydzona/y::-p
Dobrej nocki
 
A my chyba jutro pojedziemy do Lublina, o ile M. nie dostanie telefonu z pracy.... :sorry2:

Marta
jeżeli chodzi o typowo jesienno-zimowe rzeczy to niczego fajnego nie było. Natomiast wyprzedażowe ciuchy letnie jak najbardziej polecam.

karlita się odzywała do którejś z Was? Pisałam do niej smska ale cisza w eterze. Mam nadzieję, że u nich wszystko ok.:-(

fogia kiedy masz USG???
u mojego ginia 16 września ale ten lekarz u którego była karlita ma jutro wolny termin więc jeżeli pojedziemy do Lbn to może uda mi się do niego załapać????????
 
ja się melduje z rana
wstawać śiochy słońce świeci:tak::tak::tak::tak::tak: przynajmniej u mnie;-);-);-);-)
jak to dobrze że dzis piątek:-):-)
z wyprawki jesiennej to ja tez muszę jakąś kurte kupić dla małego bo mamy tylko bluzy polarowe, ostatnio w ciuchu ładna była ale różowa:baffled::baffled::baffled:

lece się do pracy sykować
miłego dnia kobity
 
I ja sie melduję... już nie śpimy tylko się bawimy! :-)

Karlitka odezwij się że u was wszystko ok!!!!

Madzieńka a może dziś wpadniesz do nas na kawusię co? dzieciaki by się pobawiły troszkę... pomyśl i daj znać :-)

Kurcze ale mi smaka robicie na kuleczki... ja robiłam ciasto salceson - już też prawie całe zjedliśmy... :-)

Zapomniałam napisać że u nas też pięknie świeci słonko.... może dziś już będzie ładniejsza pogoda....
 
reklama
Cześć o poranku my urzędujemy od 6.30:tak:
Jestem taka przestraszona tym wydarzeniem z wczoraj z Gabi ze boje sie ją na chwilkę spuścić z oka, teraz na szczęscie zasnęła ale z butla walczyła. ona jest niezłomna w tych protestach ciekawe kiedy sobie juz całkiem odpuści.

życzę udanych zakupów ja też muszę sie na takie wybrać bo szafa jeszcze napakowaną letnimi ubrankami i trzeba selekcję zrobić,

Pozdrawiamy
 
Do góry