reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Fogia tzn zabierał mąż samą budę bez kółek? A z tym otuleniem to u niego różnie raz pasuje rozek a raz tylko ręce. Zresztą on chyba czuje się mało bezpieczny i stąd awersja do wszystkiego co nie jest ciepłe i żywe.. Moze to przez cięzki poród..Sama już nie wiem.. Oby na wakacje na wieś wyjechać o by zupełnie inaczej było.
Ignac tez alergik też mało rzeczy jem tzn bardzo mało. A czy głodny - to na pewno bo co godzinę je. jednak sztucznego nie chce. Dawałam Nan Ha1, potem Bebilon Pepti ale wypluwa smoka i nie chce. Jakom ze po żółtym serze dostaje wysypki będę testowała produkty kozie. Moze to mu podejdzie.

sunday tak w bloku mieszkam niestety. Dobrze ze balkon obszerny to można wyjśc z maluchem ale dziwne bo tylko wyjdę zaraz płacz... ale moze jak Fogia pisała trzeba mu widocznośc ograniczyć bo może za dużo wrazen.
Jakby nie było nie narzekam ważne ze spi w dzień jako tako obcenie i nie płacze żałośnie. Jeszcze się naspacerujemy :)

Dobrej niedzieli :)
 
reklama
sunday_ fajnego ma mąż pomocnika z Maksia.
marta1981 to sobie narobiłaś dodatkowej roboty, współczuję.
aqada powinnaś po każdym karmieniu odciągać laktatorem, w ten sposób szybko pobudzisz laktację- ja tak robiłam i miałam potem problemy z zatrzymaniem laktacji.
sienio super że wyjazd do babci udany! Pewnie Jula mega zadowolona.A huśtawki już się nie bała?
My dzisiaj połowę dnia na dworze.:elvis: Kubuś wreszcie się wybiegał że jak wróciliśmy do domu to ledwo wykąpałam go,nakarmiłam i od 15 minut śpi. :-) Pogoda świetna dzisiaj, aż człowiekowi chce się żyć. Miłego wieczorka.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Fogia tzn zabierał mąż samą budę bez kółek? A z tym otuleniem to u niego różnie raz pasuje rozek a raz tylko ręce. Zresztą on chyba czuje się mało bezpieczny i stąd awersja do wszystkiego co nie jest ciepłe i żywe.. Moze to przez cięzki poród..Sama już nie wiem.. Oby na wakacje na wieś wyjechać o by zupełnie inaczej było.
Ignac tez alergik też mało rzeczy jem tzn bardzo mało. A czy głodny - to na pewno bo co godzinę je. jednak sztucznego nie chce. Dawałam Nan Ha1, potem Bebilon Pepti ale wypluwa smoka i nie chce. Jakom ze po żółtym serze dostaje wysypki będę testowała produkty kozie. Moze to mu podejdzie.
agada myśmy mieli jeszcze takie nosidełko, które mieściło się w budzie wózka. Było mięciutkie, dziecko spokojnie sobie w nim leżało i miało doczepiany daszek. Mój Fifiś od razu polubił nutramigen mimo, że przecież jest obrzydliwy.
 
Witajcie, my wróciliśmy z działeczki...moje ciałko nabrało kolorków...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:a pogoda jest boska oby taka utrzymala sie


w czwartek Gabi gdzieś złapała katar... mnie rozłożyło wczoraj rano a mąż poległ wieczorem - ale Gabi już lepiej ;) teraz my się męczymy :)

Madzianka ja mężowi na 30ste urodziny chcę zorganizować jakiś wypad na kłady albo jakiś skok spadochronem :)

Zdróweczka dla Was....

U nas taka atrakcja odpada, bo p po operacji kolana:confused:

Hej girls
przede wszystkim dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo mocno za wszystkie życzenia zdrówka dla Filipciucha. Cały czwartek zamiast na procesji spędziliśmy na oddziale dziecięcym w szpitalu. Tak go ta astma i alergia męczyły, że nie było wyjścia. Od wczoraj jest już troszkę lepiej ale to dzięki silnym lekom, aż się boję je odstawić.
Ja też się motam troszeczkę ze zdrowiem bo gardło mi wysiada i kaszel męczy, a przede mną jeszcze 3 najgorsze tygodnie w pracy. Jak to wytrzymać?
A apropo tej tajemnicy co Marta pisała to skrobnęłam parę słów :ninja2:

Czytałam super...a Filipkowi i Tobie zdróweczka!!!

Zdecydowalismy sie na wyjazd nad morze znalezlismy bardzo tanie noclegi w domkach holenderskich 120zl za domek na 6 osob!:-):-):-) Kto chce jechac????:-D:tak:;-):-)

A jakie to są domki holenderskie???

A Maksio na fotkach super!!!

marz niestety nie wiele sie dowiedzialam,o tych szczepionkach, bo nie vardzow wiedzialam o co pytac, a tesciowa powiedziala, ze ona nie jest zwolenniczka tych dodatkowych, bo sie boi, ze sa nowe i nigdy nie wiadomo jak dziecko zareaguje i ze troche jest taka nagonka medialna, zeby przemysl farmaceutyczny zarabial, a czestotliwosc zachorowan jest niewielka. Teraz juz sama nie wiem :/
My juz w domku :) Jakos wczoraj udalo nam sie do babci dojechacm, ale to chyba dlatego, ze o 10 zadzwonila i nas zdopingowala :D:D:D Jula caly dzien byla na dworze do 21 :p a potem Julka spac a ja na glila :p

Sienio ja jestem świadoma że to nagonka firm farmaceutycznych aczkolwiek nie darowałabym sobie że nie zaszczepiłam dziecka a tfu tfu złapałoby np. sepsę:sorry::sorry::sorry::sorry:
 
I ja podpisuję listę obecności :)

Karlita dzięki ci kochana za ten pomysł urodzinowy - kiedyś rozmawiałam z moim M i mi tak wspominał że mu się marzy skoczyć spadochronem albo na bandżi... ale nigdy nie było na to i czasu i pieniędzy... Fajny prezent na urodziny - muszę powoli zacząć myśleć o jego realizacji bo czasu zostaje coraz mniej!!!!
I zdrówko podsyłam!!!!

aqada biedna jesteś.. mam nadzieję że zmniejszenie widoczności złagodzi płacze i mały polubi spacery! Zresztą każdego dnia dzieci się zmieniają - niedługo Ignasia będzie wszystko interesować i będzie chciał jeździć tylko na siedząco żeby wszystko widzieć!

co do zwiększenia laktacji to nie bardzo pomogę - bo ja mam tyle mleka że mogę spokojnie przedszkole wykarmić ;-) ale słyszałam że żeby mieć dużo pokarmu to trzeba pić dużo płynów... no i nie można się stresować bo ponoć stres może zatrzymywać nawet laktację!
A i jeszcze pamiętam że na początku - zanim wszystko się dobrze nie ustawiło to też miałam taki kryzysik że najpierw miałam nawał pokarmu, później miałam wrażenie że mi go brakowało... a potem wszystko samo się unormowało!
Tobie też tego życzę - oby wszystko się unormowało i obyś pokarmu miała pod dostatkiem ;-)

fogia o mamo - to się biedaczek namęczy... ;-( Podsyłam i Wam zdróweczko -oby leki szybko pomogły twojemu synkowi!!!

Moje dzieciaki śpią jak aniołki a ja idę zapierać plamy po trawie i owocach :eek::sorry2:

Do pogadania jutro!
 
Uff, załapałam się na niedzielnego posta - cały dzień w ruchu a to w Viko, a to nad zalewem (niektórzy już się kąpali) a to do Tesco, potem na shake'a do Seven później godzinę składaliśmy samochody LEGO i noc nas zastała.
W nadchodzącym tygodniu wybaczcie ale mniej mnie będzie :-( bo mam z rana szkolenie a potem z zamówieniami trzeba się wyrobić:tak:.
 
Madzienka Agroturystyka Kąt Morski
Marta Ty ROBOKOPIE!!!!!!!!!!:-)

Witam sie u ja! Jestem tylko na chwilke, bo musze ogarniac w ekspresowym tempie mieszkanie, i sama doprowadzic sie do porzadku, okropnie jestem niewyspana. Na osiedlu nocne ławeczkowe życie wrocilo!:-(
 
Witajcie moja Jula jeszcze śpi wiec mam chwilke...a tu nie ma co nadrabiac pusto:szok::szok::szok::szok:

Jedziemy na kontrole do Medicover i od tego zależy co dalej, bo w planach mamy wyjazd na tydzień na działkę...ale czy plany urealnią się okaże się kolo 11, wiec zmykam szykować jakieś śniadanko...buziaczki...miłego słonecznego dzionka!!!


Madzienka Agroturystyka Kąt Morski
Marta Ty ROBOKOPIE!!!!!!!!!!:-)

Fajne, dzieki Sunday....

ROBOKOPIE:-D:-D:-D:-D:-D:-Ddobre!!!!!
 
reklama
madzienka super że wyjazd udany, i pierwsze opalanie za Tobą.:-) I oby wizyta była tylko fomalnością...
marta1981 jak znajdziesz chwilę to zdaj relację ze szkolenia.
sunday_ fajne te domki, tylko strasznie daleko nad morze...Neurolog nam powiedział że max 5h dziecko w foteliku na dobę:sorry:
Witam się poniedziałkowo.My już od 6 na nogach:szok: Coś nie chciał spać dłużej, pranie zrobiłam, Kuba teraz poszedł spać a ja lecę upiorę dywan a później prasowanko. Życzę miłego i słonecznego dnia.:-)
 
Do góry