reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

aqada coś strasznego ta powódz!!! A gdzie mieszkają Twoi rodzice?
mataka szczerze współczuje sytuacji!!!Duzo siły i wytrwalosci Ci życze!:-)
aluśka ciężki ten miesiac masz?Ale tak to jest o tej porze w szkolach! Powodzenia!:-)

Witam sie juz porządnie!Wtedy to tylko chcialam wyjaśnic sprawe tego spotkania!A potem juz czasu nie mialam, z reszta teraz tez jestem tylko na sekunde, bo spadam do chlopakow!Jutro jak pogoda pozwoli to pojedziemy do moich rodzicow, niech Maks sie wybiega na swiezym powietrzu a nie tylko tutaj miedzy blokami.
Dziewczyny nie macie moze piosenki dla dzieci "Sny o morzu"???
 
reklama
Natomiast nie wiem czemu mruga od 3 dni oczkami:confused: Pediatra stwierdziła że to może na tle nerwowym? Ale moi zdaniem może mieć jakieś zapalenie, i teraz nie wiem czy mu zapuszczać czy jak?

antuanet może wpadło mu coś do oczka

Witajcie

I znowu powódź...znów podlało okolice moje wsi..martwię się żeby moich rodziców tym razem nie zalało... Okoliczne wioski znów zalane... coś strasznego :(

oj to nieciekawie, aqada to Ty gdzieś nad Wisłą mieszkasz?

Witajcie, my dzisiaj odwiedziliśmy Olimp...masakra ile było ludzi zarówno w starym jak i nowym...:szok::szok::szok::szok:kolejki do przymierzalni do kas....pewnie w plazie to samo:tak::tak::tak::tak:

Jeśli któraś z Was lubi robić zakupy w KappAhlu to jest promocja 25% na cale zakupy...z reszta w wielu sklepach promocje...cropp, house - druga rzecz za 1zl

madzienka podobno kryzys jest:-p
dzięki za info ja na razie mogę pomarzyć o zakupach, ale się przejdę zobaczę może coś upoluję...

marta jak po wizycie w Vikolandii?

aluśka to masz trochę nauki teraz, ale dasz radę i wakacje...

sundey ja nie mam

a ja dzisiaj upiekłam trzy strucle z makiem i już jeden poszedł:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Ja mieszkam w Lublinie ale rodzice 20 km od Sandomierza. Te wsie zalane co mówia w Tv no Sokolniki czy miasto Gorzyce to bardzo blisko nas. Moi rodzice nad Sanem mieszakają. Niby daleko ale zalać zawsze może...

Bugi już wiem gdzie jest a ta Vikolandia?? I jak te miejsca wyglądają? Od jakiego wieku można tam dzieciaki prowadzić?

Ja mam fajne piosenki dla maluchów kolega mi podesłal. Do ściągnięcia z netu. mogę podrzucić linki na PW :) BArdzo przyjemne i zabawne.
 
aluśka ciężki ten miesiac masz?Ale tak to jest o tej porze w szkolach! Powodzenia!:-)

Witam sie juz porządnie!Wtedy to tylko chcialam wyjaśnic sprawe tego spotkania!A potem juz czasu nie mialam, z reszta teraz tez jestem tylko na sekunde, bo spadam do chlopakow!Jutro jak pogoda pozwoli to pojedziemy do moich rodzicow, niech Maks sie wybiega na swiezym powietrzu a nie tylko tutaj miedzy blokami.
Dziewczyny nie macie moze piosenki dla dzieci "Sny o morzu"???
oj ciężki ten miesiąc ale byle do lipca;-):-D
Oby Wam jutro pogoda dopisała i wypad do Twoich rodziców się udał:-):-)

A zapomniałam się jeszcze pochwalić że Amanda od kilku dni mówi że mnie kocha:-):-) aż serce skacze z radości jak ona wypowiada "kocham Cię mamusiu":-):-)
 
aluśka to masz trochę nauki teraz, ale dasz radę i wakacje...

a ja dzisiaj upiekłam trzy strucle z makiem i już jeden poszedł:sorry:
nauki jest i to nawet nie trochę ale da się przeżyć;-) mam nadziję że ten egzamin fryzjerski też zaliczę (25.06) bez problemu pomimo stresu:sorry:
Bugi już wiem gdzie jest a ta Vikolandia?? I jak te miejsca wyglądają? Od jakiego wieku można tam dzieciaki prowadzić?
.
ta Vikolandia to zapewne w Chełmie jest:tak::tak: bo Martucha z tamtych okolic jest:tak::tak:
 
Bugi już wiem gdzie jest a ta Vikolandia?? I jak te miejsca wyglądają? Od jakiego wieku można tam dzieciaki prowadzić?
Wiko jest w Chełmie bo ja z Fogią i Anihirą jesteśmy z Chełma.
Fifi nadal chory i Fogia pozdrawia Was wszystkie. Miałam coś jeszcze napisać ale jeszcze trochę poczekam:-p:sorry2:;-):tak::-).
Wypad super, po godzinie szaleństw pot leciał z młodych ciurkiem a i ja kawkę latte sobie zamówiłam :-p:cool2: - z posypką czekoladową, do tego zapakowana kostka gorzkiej czekolady wszystko made in MK Cafe i 7zł kosztowało:tak:. Julu zasnął noskiem oparty o fotel zaraz po "Majce":tak::-D:-D ale wstał pojadł i teraz już oba w łózkach.
Aluśka zaglądaj częściej i gratki za świetne ocenki:tak:, oby tak dalej. A moja synowa boska:tak::cool::cool:.
Maltanka, u Ciebie strucle z makiem a ja kupiłam w Lidlu mrożoną serową - piekła któraś taką:confused:?
Szukam jakiegoś fajnego żyrandola do salonu bo ten nie będzie mi pasował:no::sorry2:. A i pokój już raz pomalowany, drugi raz jutro rano bo jakiś za jasny wyszedł:eek: a 2 razy to akurat gites będzie:tak::cool::cool2:.
 
reklama
Misia jeszcze cie nie raz mala zaskoczy i pozytywnie i niesety odwrotnie...
Madzienka sa tez medale widzialam w marketach ale ja juz nie jestem zwolennikiem bo to tylko mieszkanie zasmieca
Senio Anaconda Mandziula Sunday udanego wypadu do rodzinki
Aqada wspolczuje niepokoju zwiazanego z powodza trzymam kciuki aby woda juz nie wyrzadzila zadnych szkod
Maltanka mniam i do teo szklaneczka mleczka:-p
Antuanet dobrze ze z Kubusiem juz lepiej a do oczka moze rzeczywiscie cos wpadlo sprobuj wpuscic jakies kropelki a jak to nie pomoze to profilaktycznie mozna sie przejsc do okulisty
Aluska gratki za zdane egzaminy i powodzenia na kolejnych, ale fajnie ci suwaczek rosnie;-)
Marta a co to takiego ta mrozona serowa??

Mialam plan na dzisiaj po pracy objechac pasaze w tesco i Eleclerku za sukienka a jutro Krakowskie. Niestety pojechalismy tylko do Tesco na zakupy spozywcze bo M umowil sie z moim bratem. Na sama mysl lazenia po tych sklepach i mierzenia tyle razy sukienek to mi sie nie bardzo robilo. I tu niespodzinka M poszedl po zelazko do rtv a ja do jednego sklepiku i zakupilam kreacje:-)uff problem z glowy. Wyprzedze Was odrazu wrzuce jaka fotke jak ja naloze bo na wieszaku nie ma wygladu bo jest w stylu bombki. MAm bolerko i buty takze moe juz sie bawic:-D
No ale niestety M podniosl mi cisnienie i dobry nastroj prysl:wściekła/y:, nawet nie musial byc w domu zeby to zrobic. Wiec ide spac nic mi sie nie chce...
 
Do góry