reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
a cóż to M przeskrobał...

Maltana nie chce mi sie o tym pisac poprostu czasem rece opadaja jest chwilami troche zakecony i nie bierze odpowiedz za pewne sprawy i pozniej wychodza rozne klocki najorsze ze to moze rzutowac kiedys na nasza zdolnosc finansowa...i to najbardziej mnie martwi...przez glupote i roztrzepanie...
Taki ma charakter...dba o nas stara sie mocno aby nic nam nie brakowalo ale natomiast ta strona charakteru mnie drazni, jak mu kilka razy pisma nie przypomna to nie pamieta...oj nie bede przynudzac
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny,daje znac ze zyje:tak::biggrin2:...mam ndzieje ze pamietacie mnie jeszcze?I nie wypisalyscie mnie z forum Lubelskiego,co?

Ja jakos zyje,tylko czasu brak,a Karolcia zasowa jak maly samochodzik na czworaka oczywiscie jeszcze,a ja po operacji nie nadazam za nia.....wiec czasu na kompa nie ma,a jak spi to cos w domu podepchne czy obiad robie....;-)
W niedziele jade do szpitala na kontrol.....ciekawe kiedy mi pozwola juz nosic Karolcie....:confused:
Oczywiscie nie dam rady nadrobic zaleglosci,bo piszecie i piszecie....hi,hi....mam nadzieje ze u was wszystko ok:tak::happy2:
Pozdrawiam serdecznie!
 
Aqada mam nadzieję że woda nie dojdzie do twoich rodziców...
A co do bugi to nie ma (chyba) ograniczeń wiekowych ale moim zdaniem twoja Martynka juz na takie zabawy za duża(przynajmniej w Bugi-mało atrakcji dla większych dzieci) a Ignaś jeszcze za mały:tak::tak::tak:

Aluśka
gratulacje, super mama a jaka uczennica z Ciebie:tak::tak::tak:a córa boska!!!

Maltanka
kryzys...tego w Olimpie nie widać było, były tłumy i mimo tak wielu miejsc parkingowych było ciężko coś znaleźć:sorry::sorry::sorry::sorry:

Marta
super że wypad udał się, szkoda tylko że Fogia znowu ma kłopoty zdrowotne

Marzenko
pokaz sie w kreacji:tak::tak:

Anetko
wracaj do formy!!!!

My już spakowani...na weekend wybywamy nad jeziorko, może w końcu troszkę promienie musną moje ciałko:-D:-D:-D:-D a więc miłego weekendu i do niedzieli:tak::tak::tak:
 
uffff....Natalka w końcu usnęła...a jadła 3 godziny:szok::szok::szok::confused::confused::confused: potem pomarudziła w łóżeczku i w końcu zasnęła:tak::tak::tak::tak:
Ja chyba też niebawem znikam w kimono;-);-)
 
A ja sobie przypomniałam że karmi malinowe mam w lodówce:tak::dry: - częstujcie się
IMG_3792.JPG
 
ale sie tloczno zrobilo :):) fajnie jest co czytac!
marz super, ze masz juz kreacje:blink: a swoja droga to czesto tak jest , ze w pierszym sklepie sie znajduje to czego sie szuka:tak: a co do chlopa to moj tez niestety z takich co sie musz na wlasnych bledach uczyc:dry:
madzienka slyszalam, ze ma byc piekne sloneczko, wiec wracaj do nas opalona;-)
aqada mam nadzieje, ze nie podtopi Waszej rodzinki! Wczoraj jak pokazywali w wiadomosciach jak ludziom domu sie wala przez przez to ziemie podmywa to naprawde plakac mi sie chcialo:-:)-( :-(
marz, maltanka Marcie chodzilo o serowa strucle z lidla:-D:-D
marta dobre to karmi malinowe, bo nigdy nie pilam? to kawowe to z tego co pamietam strasznie slodkie :confused::confused:
anet wracaj do nasz szybko na stale!!!

No a ja znow nie pojechalam do tesciów:sorry2: moze jutro mi sie uda:-D:-D
Zmykam spad dobranoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sienio, malinowe -pychotka(piłam na zwiększenie laktacji odgazowane:-p:tak:) a strucla nawet, nawet wyszła i smakuje:tak:.
Zmykam lulki, bo rano malowanie u 2 kilo ruskich mam zamówione:tak:.
Miłej i stosunkowo udanej nocki babeczki;-):tak:.
 
Do góry