reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej - u Was też pada :confused::eek:?- ja już mam deszczu po dziurki w nosie:wściekła/y::wściekła/y:.
marta ja wchodzę na AM i tam jest tylko jakieś 5 czerwca czyli jutro:eek::szok:spotkanie, do tego z 9 kwietnia nie mogę się dopisać, nie wiem o co w ogóle w tym chodzi:confused::sorry:
Właśnie na to dzisiejsze macie się wpisywać. A żadnego spotkania nie ma:no: - takie polecenie dostałam odgórnie bo mają poprawki w portalu AM robić:tak:.
Młode bajkują a ja podszykowałam obiad i zaciągnęłam gruntem ściany i czekam aż podeschnie :tak:. Wyciągnęłam młodym z piwnicy szorty - chociaż nie wiem po co :sorry::eek:przy takiej pogodzie:wściekła/y:.
Anaconda - przynajmniej u mamy odpoczniesz;-):tak:.
Mandziula Tobie też miłego i pogodnego weekendu życzę.
U mnie tylko karetki co raz wyjeżdżają na sygnale - ciśnienie niskie i ludzie jak muchy padają:-(.
Późnym popołudniem idziemy z kumpelą i dziećmi do nowo otwartej Vikolandi ( coś jak Bugi). Fotorelacja wieczorem:tak:.
:ninja2::ninja2:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!
mataka
współczuję teściowej. Moja mi się wydawała że jest zła, ale teraz widzę że mogłaby być gorsza.
anaconda27, mandziula udanych wyjazdów weekendowych.
Marta1981 miłego pobytu w Vikolandii, i czekamy na relację z wyjścia.
My dzisiaj byliśmy na kontroli, oskrzela czyste więc odstawiamy syropy, antybiotyk jeszcze dzisiaj i jutro. Kuba jak zasnął przed 11 to jeszcze śpi. Natomiast nie wiem czemu mruga od 3 dni oczkami:confused: Pediatra stwierdziła że to może na tle nerwowym? Ale moi zdaniem może mieć jakieś zapalenie, i teraz nie wiem czy mu zapuszczać czy jak? Może miałyście podobne problemy...Na obiad zupa pomidorowa i naleśniki z truskawkami, może ten mały "niejad" coś zje.:tak: Miłego popołudnia.:-)
 
Ależ tu pustki dzisiaj...

Anaconda Mandziula odpoczywajcie ile się da... Miłego wyjazdu!!!

Madzieńka dzieki -kochana jesteś że o nas pamiętasz...

Marta miłej zabawy życzę i Tobie i chłopakom! ;-)

A ja kończę obiadek i wyciągam mężulka na zakupy bo lodówa świeci... ale pustkami ;-)
No i wreszcie się ruszę z domu... bo już wysiedzieć nie mogę!

Ciekawe czy sprawdzi im się pogoda i jutro będzie pięknie i upalnie... oby oby...
 
Majka śpi to ja korzystam z chwili :-p:-p:-p
Pakować mi się nie chce do mamy, do tego jeszcze mężowi obiadu nie ugotowałam, aż wstyd jaki ze mnie lenisko się robi, jak ja się zmuszę tam do takiego zapierdzielania :-D:-D:-D
Antuanet super że Kubuś wyzdrowiał, ciekawe co nam laryngolog powie w poniedziałek :tak::tak::tak:
Madziara nie ma to jak wypad na zakupy :-p:-p
 
Witajcie

I znowu powódź...znów podlało okolice moje wsi..martwię się żeby moich rodziców tym razem nie zalało... Okoliczne wioski znów zalane... coś strasznego :(

Dziś Ignaś odsypia wczoraj i dzisiejszą noc. Aż strach myśleć co będzie wieczorem

Zdrówka dla wszystkich
 
No okropne są te powodzie, dzisiaj ponoć zakopiankę zamknęli, jak ja za tydzień będę jechać jak Słowacja i Czechy też ponoć walczą z powodziami :szok::szok::szok:
 
Hej dziewczyny! Co to za spotkanie 5czerwca(jutro?) Nic nie bylo mowy wczesniej o ktorej????????

Sunday tak jak napisala Marta to jest twestia potwierdzenia obecnosci na pierwszym naszym spotkaniu w Bugi

Madzieńka dzieki -kochana jesteś że o nas pamiętasz...


A ja kończę obiadek i wyciągam mężulka na zakupy bo lodówa świeci... ale pustkami ;-)
No i wreszcie się ruszę z domu... bo już wysiedzieć nie mogę!

Ciekawe czy sprawdzi im się pogoda i jutro będzie pięknie i upalnie... oby oby...

Spoko Madzia....;-)

Udanych zakupów...jedziecie jutro nad piaseczno????

My dzisiaj byliśmy na kontroli, oskrzela czyste więc odstawiamy syropy, antybiotyk jeszcze dzisiaj i jutro. Kuba jak zasnął przed 11 to jeszcze śpi. Natomiast nie wiem czemu mruga od 3 dni oczkami:confused: Pediatra stwierdziła że to może na tle nerwowym? Ale moi zdaniem może mieć jakieś zapalenie, i teraz nie wiem czy mu zapuszczać czy jak? Może miałyście podobne problemy...

Antuanet
super że z Kubusiem juz wszystko ok...może mu rzesa podwinęła sie albo coś wpadło....sprobuj zapuscic sol fizjologiczna do oczek powinna przepłukać:tak::tak::tak:

Późnym popołudniem idziemy z kumpelą i dziećmi do nowo otwartej Vikolandi ( coś jak Bugi). Fotorelacja wieczorem:tak:.
:ninja2::ninja2:.

Udanego wypadu czekamy na relacje :elvis:

Witajcie, my dzisiaj odwiedziliśmy Olimp...masakra ile było ludzi zarówno w starym jak i nowym...:szok::szok::szok::szok:kolejki do przymierzalni do kas....pewnie w plazie to samo:tak::tak::tak::tak:

Jeśli któraś z Was lubi robić zakupy w KappAhlu to jest promocja 25% na cale zakupy...z reszta w wielu sklepach promocje...cropp, house - druga rzecz za 1zl
 
Dzień dobry:tak:

Jak zwykle brak mi czasu na codzienne zaglądanie do Was:zawstydzona/y: jak nie szkoła to szkolenie :confused: Wczoraj dla relaksu pojechaliśmy do Małego Zoo za Lublinem potem do MC Donalda na frytki ;-) a później do znajomych dziś siorka z maluszkiem mnie odwiedziła ale niestety żadnych zdjęć nie zrobiłam bo zapomniałam akumulatorki po wczorajszej wizycie w zoo naładować . W szkole jakoś leci pomału chociaż z racji końca semestru trzeba ocen nałapać więc co zjazd to egzamin w tamtym tygodniu zaliczyłam dwa przedmioty na 4 (z fizykoterapii i chemii) kolejne dwa już za tydzień (12-13.06) z kosmetologi i dermatologii:confused: i jeszcze kolejne dwa 19-20.06 i można będzie rozpocząć wakacje potem tylko zaliczyć egzamin fryzjerski i od leżeć do góry kołami:-):-)

No to tyle u mnie:blink:
 
reklama
Jeśli któraś z Was lubi robić zakupy w KappAhlu to jest promocja 25% na cale zakupy...z reszta w wielu sklepach promocje...cropp, house - druga rzecz za 1zl
dobrze wiedzieć że takie promocje są:tak::tak:
Witajcie
I znowu powódź...znów podlało okolice moje wsi..martwię się żeby moich rodziców tym razem nie zalało... Okoliczne wioski znów zalane... coś strasznego :(
oj to nie ciekawie :no::no: mam nadzieję że Twoich rodziców tym razem ta woda nie zaleje:confused::confused:
Majka śpi to ja korzystam z chwili :-p:-p:-p
Pakować mi się nie chce do mamy, do tego jeszcze mężowi obiadu nie ugotowałam, aż wstyd jaki ze mnie lenisko się robi, jak ja się zmuszę tam do takiego zapierdzielania :-D:-D:-D
a mój małż sam się dziś postarał i obiad przygotował:-) (pieczone udka z kurczaka , ziemniaczki i salatka;-))
Witajcie!
My dzisiaj byliśmy na kontroli, oskrzela czyste więc odstawiamy syropy, antybiotyk jeszcze dzisiaj i jutro. Kuba jak zasnął przed 11 to jeszcze śpi. Natomiast nie wiem czemu mruga od 3 dni oczkami:confused: Pediatra stwierdziła że to może na tle nerwowym? Ale moi zdaniem może mieć jakieś zapalenie, i teraz nie wiem czy mu zapuszczać czy jak?
super że oskrzela czyste :tak::tak: oby teraz z oczkiem wszystko było w porządku :confused::confused:
Późnym popołudniem idziemy z kumpelą i dziećmi do nowo otwartej Vikolandi ( coś jak Bugi). Fotorelacja wieczorem:tak:.
:ninja2::ninja2:.
udanego wypadu:-):-):-)
Witam i ja :-):-):-)
My dzisiaj na wieczór do mamy do Radomia jedziemy i całe szczęście bo już to siedzenie w domu mi bokiem wychodzi :dry::dry:
miłego spędzania weekendu u mamy:-):-):-)

Witajcie,
wczoraj nie zaglądałam, bo korzystaliśmy z ładnej pogody w ogrodzie rodziców:tak::tak::tak::-):-):-)a dziś znowu leje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jestem w szoku...Natalka wstała o 9, zjadła i jak ją o 10 położyłam do łóżeczka, bo chciałam Kreta z rur w łazience wypłukać, to po 5 minutach zasnęła i nadal śpi:szok::szok::szok::szok:tak to jej się nie zdarzało:no::no::no::no:

moje bolerko :)

BEBEJ Bolerko Joanna 40 (34-48) rekaw 3/4 satyna (1047396832) - Aukcje internetowe Allegro

dziewczyny gdzie tu można gdzieś blisko pojechać z małym dzieckiem ?? kurcze wszędzie daleko ;) jakies zoo bysie przydało :D
bardzo ładne bolerko:tak::tak:
co do zoo to jak już wcześniej pisałam byłam wczoraj koło Niemc po prawej stronie jadąc od lbn:cool: były tam osły, kozy, strusie,emu, wielbłąd, lamy, kangurki, bociany, żółwie i jakieś takie dziwne świnie a oprócz tego są dwie figury dinozaurów:tak: no i tyle tam atrakcji;-)
Witam :-):-)
Ja tylko na chwilkę, siedzimy w domu bo Maja chora a do tego i męża rozłożyło, leci mu z nosa i dycha jak gruźlik :sorry2::sorry2:
zdróweczka dla niej przesyłam:confused::confused:
Pomózcie mi mój P za 5 dni kończy trzydziestkę szukam pomysłu na prezent, macie jakieś fajne propozycje;-);-);-);-)
może jakiś puchar;-) znajoma swojemu małżonkowi na urodziny kupowała na ul.Narutowicza :tak::tak:
dziewczyny nawet nie wiecie jak ja bym chciala stad pojsc....... ale niestety obawiam sie ze dopoki nie wroce do pracy dopoty moge pomarzyc o tym tylko............ moja kasa juz odpadla a zawsze to byl ten 1000 wiecej.... moj maz w wakacje zarabia sporo mniej bo nie bierze tak jak normalnie 1800-2000 tylko okolo 1200 moze.,,, wiec niestety......... a dziecka z nia nie zostawie zeby tak od razu wracac do pracy...... nie ma mowy....!!!!!!!!!!1 zamiast mi z nia siedziec i nia sie zajmowac to by tymi swoimi zdrowaskami sie zajela!!!!!!!! szkoda gadac..........no ale sie zobaczy.. ja oczywiscie bede sie starala cos wymyslic........ chyba innego wyjscia nie ma....

co do jej pomocy,,, ona i pomoc dla mnie???- no nie zartujcie//////// ech... przeciez ja jestem ta glupia, mloda i nic nie wiedzaca.... no i koncze tylko politechnike... a nie np medycyne... chodze w za krotkich spodnicach,, za krotko karmilam piersia... itd...

moj maz nawet spokojnie piwa w domu wypic nie moze bo jej to przeszkadza.... ale spokojnie- ja sie stawiam,, i moze dlatego jestem ta zla./...

co do mojej malej... hmmmm dalej szaleje.......... wrrrrrrrrrrrrrrr
ogromnie współczuję takiej teściowej:-:)dry: i rozumiem Twój problem:-(
 
Do góry