reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

aqada i jak po szczepieniu, wszystko ok?
madziara a co to Nela ma zły dzień dzisiaj
karlita najlepszego dla małża... karlita co do porodu sn po cc to nie mogą podawać żadnych wspomagaczy typu oxy, pewnie dłużej to trwa i dlatego robią zazwyczaj drugi raz też cc.
sienio dobrze, że impreza udana, kurczę też miałam dziś ochotę na ten botanik
anaconda o masz, oby Majce szybko przeszło
madzienka:eek: wyobrażam sobie te tłumy:sorry:
fornetka pijesz kawę,:confused: może też dlatego mały jest niespokojny
sundey cieszę się, że zakupy się udały:-)
misia tak jeszcze co do tej alergii, na jakiej podstawie pediatra ma pewność że to alergia:confused: powieci jak było u nas, mały miał parę krostek na buzi, bolał go brzuszek do prawie połowy 4 miesiąca, ja upierałam się że to skaza:sorry: pediatra, że nie, na brzuszek próbowaliśmy różnych sposobów, ba nawet uparłam się żeby robić analizę moczu, która nic nie wykazała, wszystkie wyniki były w porządku, aż w końcu pomogły kropelki takie robione, oczywiście ograniczyłam produkty mleczne w tym okresie. Myślę, że najpierw powinnaś odstawić i obserwować, co się będzie działo.


tak narobiłyście mi ochoty na truskawki, że dzisiaj zafundowałam chłopakom z bitą śmietaną i czekoladą:tak:

dobra idę małemu mleko robić...
 
reklama
Witam, wybaczcie ale jakoś natchnienia nie mam - Julu mnie mocno zdenerwował :-:)wściekła/y:.
Właśnie porządnie się rozpadało i od prawie 3 godzin na pizzę czekamy taki ruch:tak::confused::eek:.
Nie będę smęcić.:no::sorry2:
 
Heloł heloł heloł....
Melduje sie w ekspresowym tempie juz czuje ten brak czasu
A wiec w pracy dzien narazie super nie było dyrekcji wiec narazie nie mam jeszcze swojego miejsca bylam u dziewczyn w zespole wsparcia i pomagalam im w papierkowej robocie, ale dzieki temu nie wiem kiedy dzien mi minal. O mateusza bylam bardzo spokojna no i okazalo sie ze slusznie nawet po powrocie do domu zastal mnie obiadek ale nie zupka kt zrobilam dzien wczesniej:-)pozniej spacerek i lece zaraz synia usypiac
Karlita idz najpierw na to usg a na zapas sie nie martw
Madzienka chodzilo mi o to ze nie wolno robic czynnosci przy kt rece sa w gorze, dobrze ze Juli juz lepiej
Senio to fajny mialyscie dzionek
Anaconda oj oby szybko mai to ucho przeszlo i do wyjazdu wyzdrowiala
Madziara poprawy humorku zycze
Mataka wyskocz gdzies koniecznie jesli maz ma wolne
Talia udanej zabawy i nie martw sie o mala bedzie zmeczona i sen sam przyjdzie a wy korzystajcie

Widzialam dzisiaj maly wypadek pod blokiem. Dziewczynka zmiazdzyla czy polamala sobie palca w zabawie z dziecmi przy drzwiach wrrrraz ciarki mi jeszcze przechodza a matki sie zagadaly zamiast dupe ruszyc i pilnowac swoje pociechy

Kupilam truskawki wieczorem bedzie koktajl
 
A kiedy to piwko???(nie doczytalam wczesniej) i czemu pozegnalne??:confused::confused::confused:

Pożegnalne dla anacondy bo nas na troche opuszcza...

Chetnych na razie brak, wiec mozemy spotkac sie w mniejszym gronie to kiedy???:blink:

Marz super ze pierwszy dzien pracy minal w milej atmosferze!!!
 
Ostatnia edycja:
Ufff ..Maltanko dziękuję ze pytasz :) po szczepieniu na razie bezobjawowo. Nawet jakiś spokojniejszy. Także liczę i na dobrą nockę. Teraz teściówka lula bo Igi u mnie już 2 razy spał i się budził. Jestem zmachana jak koń po westernie.
 
Ostatnia edycja:
anaconda zdrówka dla Majeczki:tak::tak::tak:

sienio super że mimo nienajlepsej pogody dzień sie udal:tak::tak::tak:

sunday fajnie że zakupy udane;-)

aqada
dobrze że synio po szczepieniu ma się dobrze, oby noc minęła spokojnie:tak::tak::tak:

mi Mikołaj dał dziś popalić:tak::tak::tak::tak: przez 3 dni babcia go tak rozniuniała że masakra:no::no::no: wogule nie chciał sam leżeć tylko na rekach, a jak go okładaliśmy to wył tak że się go uspokoić ne dało, mam nadzieję że jutro będzie lepiej:tak::tak::tak::tak:
 
oj ja tez jakas zmeczona jestem:confused: mialam jeszcze dzis jakies zalupy zrobic, ale juz mi sie nie chcialo, a jutro pewnie znowu ludzie beda zakupy jak na wojne robic:shocked2::shocked2: dopiero wtorek a przez to wolne wydaje mi sie, ze juz koniec tygodnia:confused::confused:
 
marz to super, że pierwszy dzień się udał
aqada to dobrze, że szczepienie bezobjawowo przebiega oby nocka była spokojna:tak:
madzienka ja też chętna na spotkanie, ale to zależy od miejsca jakie wybierzecie, no i ja mogę w czwartek w przyszłym tygodniu:sorry::confused:
mandziula oj ja też nie lubiłam tego noszenia na rękach w tym okresie przez babcie:cool2:
sienio kurcze ja też nie zrobiłam zakupów, ale ja to tu koło mnie się wybieram po drobiazgi do obiadu to mam nadzieję, że dzikie tłumy mnie ominą,...fakt pod realem, leclerkiem czy tesco lepiej się jutro nie pokazywać:dry:
 
SUNDAY KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DZISIEJSZEGO TWOJEGO ŚWIĘTA!!!!!
i nie mówię o Dniu Dziecka:-D


torcik.gif

 
reklama
ojejku Moniko jaki wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y: dobrze, ze Madzia w ostatnim momencie zajzala gdzie trzeba:tak: Wszystkiego najlepszego, pogody ducha, radosci z synka i męża:-D I życze Ci zeby wszystko ukladalo sie wedlug Waszego planu, a życie mile zaskakiwalo!!!
 
Do góry