reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

ale leje na dworze .....
ja już padam ... jestem strasznie padnięta a jutro rano przychodzi koleżanka ... nie chce mi się sprzątać ....

jakbyś mogła podpytać babci byłabym bardzo wdzięczna:tak::tak::tak:wiem, że na skórne byłoby ciężko, bo takiego malucha trudno utrzymać:sorry2:

pw :) a jutro dam Ci znać :)


karlita najlepszego dla małża...
przekazane .... :)

padło pytanie a kto to maltanka :) :-D:-)


karlita co do porodu sn po cc to nie mogą podawać żadnych wspomagaczy typu oxy, pewnie dłużej to trwa i dlatego robią zazwyczaj drugi raz też cc.

a dlaczego nie mogą ??
raczej tu chodzi o krótki odstęp między porodami :)

tak narobiłyście mi ochoty na truskawki, że dzisiaj zafundowałam chłopakom z bitą śmietaną i czekoladą:tak:

mniaaaaaaaaaaaaaaaaaam ależ pychota :)

marz spoko nie martwię się tylko ja dociekliwa jestem ;)

Chetnych na razie brak, wiec mozemy spotkac sie w mniejszym gronie to kiedy???:blink:

ja jeśli już to tylko sobota ... koło 15stej bo na tygodniu to tylko z Gabi ;)

aqada świetnie że po szczepieniu wszystko ok :) życzę spokojnej nocki :)


anaconda zdrówka dla Majki!!


dobranoc kochane bo ja padam twarz.... nic już nie widzę ....
 
reklama
aqada i jak po szczepieniu, wszystko ok?
madziara a co to Nela ma zły dzień dzisiaj
karlita najlepszego dla małża... karlita co do porodu sn po cc to nie mogą podawać żadnych wspomagaczy typu oxy, pewnie dłużej to trwa i dlatego robią zazwyczaj drugi raz też cc.
sienio dobrze, że impreza udana, kurczę też miałam dziś ochotę na ten botanik
anaconda o masz, oby Majce szybko przeszło
madzienka:eek: wyobrażam sobie te tłumy:sorry:
fornetka pijesz kawę,:confused: może też dlatego mały jest niespokojny
sundey cieszę się, że zakupy się udały:-)
misia tak jeszcze co do tej alergii, na jakiej podstawie pediatra ma pewność że to alergia:confused: powieci jak było u nas, mały miał parę krostek na buzi, bolał go brzuszek do prawie połowy 4 miesiąca, ja upierałam się że to skaza:sorry: pediatra, że nie, na brzuszek próbowaliśmy różnych sposobów, ba nawet uparłam się żeby robić analizę moczu, która nic nie wykazała, wszystkie wyniki były w porządku, aż w końcu pomogły kropelki takie robione, oczywiście ograniczyłam produkty mleczne w tym okresie. Myślę, że najpierw powinnaś odstawić i obserwować, co się będzie działo.


tak narobiłyście mi ochoty na truskawki, że dzisiaj zafundowałam chłopakom z bitą śmietaną i czekoladą:tak:

dobra idę małemu mleko robić...

wpadłam na sekundę póki mała przysypia;-)
Natalka ma coraz więcej krostek na twarzy. Skóra jest szorstka w dotyku. Na początku były na jednym policzku (jak byłam u pediatry). Teraz może są mniej widoczne, chyba że dłużej popłacze:sorry2:, ale za to na całej buzi:-:)-:)-(
Pediatra patrząc tylko na skórę zdiagnozowała alergię...

karlita dziękuję!!!!!

ja też zmykam...mam nadzieję, że też już spać ;-)
 
Ostatnia edycja:
SUNDEY z Okazji Twojego Dzisiejszego Święta

ZDROWIA...
...życzę dziś Tobie,
okazja taka nie co dzień się zdarza,
aby wyrazić słowami,
co serce w ciszy co dzień powtarza.
SZCZĘŚCIA...
...życzę Ci również
takiego, jak Ty sama pragniesz,
bo dobrze, gdy będzie przy Tobie,
a Ty - czym ono jest - odgadniesz.
MIŁOŚCI...
...życzę Ci szczerze,
bo ona filarem jest życia.
Śpiew ptaków kochaj i ludzi,
a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz.
STU LAT...
... w miłości i zdrowiu,
niech towarzyszy Ci szczęście.
Twój bagaż życiowy - mądrość-
przykładem dla innych niech będzie.
SPEŁNIENIA MARZEŃ...
... najskrytszych,
niech będą realne i jasne.
Marzenia spełniają się często,
niech spełnią się też Twoje własne.
RADOŚCI...
... też życzę Ci tyle,
by Twoją twarz uśmiech zdobił.
A jeśli się czasem zasmucisz,
to tylko na krótką chwilę.
WYTRWAŁOŚCI...
...życzę Ci także,
w realizacji pragnień i celów.
Cierpliwa bądź i odważna,
by rzeczy dokonać wielu.
 
a dlaczego nie mogą ??
raczej tu chodzi o krótki odstęp między porodami :)

karlita jak ja rodziłam, to upierałam się na cesarkę (na szczęście nikt moich fanaberii nie wziął na poważne i się nie zgodził,- wszystko było w porządku żadnych wskazań) i położna tak mówiła, że po cc może być sn, ale bez żadnych wspomagaczy, bo jest szyta macica i nie można.

misia u nas też były krostki na buzi, sporo, a Natalka na ciele też ma? czy tylko na buzi. Na skazę podobno są też w zagięciach kolanowych, łokciowych, za uszami, a jak z brzuszkiem? u nas brzuszek dawał popalić i to ostro:sorry: ja bym na razie odstawiła na jakiś czas mleko itp i obserwowała

dobra idę już spać laski
 
Wszystkim dzieciakom Baby Boom-owym życzę aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!

anaconda27
życzę dużo zdrówka dla Majeczki, oby szybko przeszło.
sienio super że impreza w botaniku udana! A same byłyście? Tak żałowałam że musimy w domu siedzieć...
madzienka to dobrze że to tylko katarek..A co było w Bugi?:confused:
fornetka3 życzę udanego wypoczynku.:-)
aqada mam nadzieję że będziecie mieli spokojną noc po szczepieniu.
marz21 super że w pracy dobrze poszło! A gdzie pracujesz?
A kiedy to piwko pożegnalne?Bo jakoś nie doczytałam. Ja też chętna;-)
Mi dzisiaj szybko zleciał dzień. Rano byłam na targu w Bełżycach na zakupach, potem w Rampersie na Inżynierskiej. Później mieliśmy gości i tak zleciał cały dzień. Wieczorem jeszcze mąż wyciągnął mnie do LM:sorry: Tak więc już chyba pora spać. Kubuś trochę jeszcze kaszle ale jest poprawa, mimo to do piątku siedzimy w domu:sorry: Miłej nocki.:-)
 
Hej śpicie jeszcze? Chandra jakoś przeszła:tak::-).
Sąsiadka przyszła po dostawę i siłą rzeczy trzeba było wstać:tak:.
Na pizzę czekałam 4:20 min:szok:, 2 razy dzwoniłam i w ramach przeprosin dostałam litrową Pepsi cytrynową ale warto było czekać bo przepyszna -kto nie jadł niech żałuje;-):tak::-p:-D:-D - Chłop z Mazur z http://www.biesiadowo.pl/menu_50.html
Zdrówka dla małych chorowitków:tak: - Fogia pisała mi, że Fifi ma zapalenie oskrzeli i ucha:-(.
Bosszz, nie mają kiedy po śmieci przyjeżdżać:wściekła/y::sorry:.
Miłego dnia babeczki.
 
Marta nie spimy nie spimy....
Antuanet bankowosc obsluga posprzedazowa
Karlita zgadzam sie z Maltanka to nie jest tylko kwestia krotkiego czasu ale tego ze oxy moze doprowadzic do pekniecia macicy wiec sn tylko wtedy jesli akcja sama postepuje
Sunday STO LAT
Foia biedny Fifi zdrowka zycze
Anaconda jak noc minela Mai?

Wpadlam sie przywitac i zyczyc wasm milego dnia. Dzisiaj jeszcze jakies zakupy trzeba zrobic bo lodowka jakas pusta, zajrze wieczorkiem ale fajnie ze jutro wolne...nie zdrzazylam porzadnie zaczac pracowac a juz dzien wolny mnie cieszy
 
marta to się wyczekałaś na pizzę:eek:...hehe u mnie nie mają o której trawy kosić:wściekła/y:
marz w piątek też masz wolne

hejka

ja zaraz zbieram młodego i idziemy do sklepu coś na obiad na jutro kupić,...może jakieś ciacho by na jutro upiekł też:confused:
 
Witajcie

Antuanet tak , niestety bylysmy same, ale i tak lepiej niz siedziec w domu:tak: Mialam do Was wczoraj dzwonic, ale tak sie zbieralam, ze juz za pozno bylo:zawstydzona/y: Fajnie, ze Kubus zdrowieje, moze w koncu uda nam sie spotkac:-D:-D
maltanka ja tez marzylam o cesarce, ale tez wszyscy mieli moje fanaberie gdzies:-D:-D i dobrze, bo jak patrzylam na dziewuchy po cesarce jak nie mogly nawet glowa ruszac to cieszylam sie, ze jej nie mialam:tak: A i normalnie jak piszesz o tym gotowaniu, pieczeniu to az mi glupio, ze mi nic sie nie chce:-D:-D
marta dobrze, ze humorek wrocil, ale sie naczekaliscie:no::no:

Nic mi sie nie chce, czy w tym roku bedzie lato???:confused::confused:
 
reklama
Witajcie, nocka u nas całkiem ok wiec Julcia chyba powoli wraca do zdroweczka

Antuanet
wczoraj w Gali byla impreza organizowana przez Bugi i Komendę Policji, na holach jakies zawody, wszedzie policja, mnostwo dzieciakow a w Bugi to nie wiem ile bylo osob....wolnego miejsca nie bylo nie wspomninajac co oni tam wyprawiali...jakby zyrandole wisiały to chyba też na nich wieszaliby się:szok::szok::szok::szok:
Super że Kubuś juz czuje sie coraz lepiej i w weekend bedzie mogl wyjsc bo ladna pogode zapowiadaja...ciekawe czy sprawdza sie prognozy:sorry::sorry::sorry:
Anetko co kupujesz na tym targu w Belzycach???

Marzenko
dobre z tym wolnym...fajny moment na powrot sobie znalazlas:-p:-p:-p:-p

Fogia zdróweczka dla Fifiego

Misia
a moze skonsultuj to z dermatologiem, ja mam super Pania doktor jesli chcesz moge przeslac Ci namiary...

Co do cesarki to ja w ciązy nawet o niej nie pomysłałam miałam rodzic naturalnie i nawet nie zastanawiałam sie co byłoby gdyby.....niestety los zrobił mi psikusa i cesarka była konieczna...ja jej źle nie wspominam doszłam bardzo szybko do Ciebie, ale to juz pewnie zależy od organizmu i psychiki...ze mna w szpitalu tez lezały dziewczyny po cc co tak użalały się nad sobą że aż żal było patrzeć:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Marta po 4 godzinach to chyba każda pizza smokowałaby mi:-D:-D:-D:-Da dlaczego tak długo czekaliście???
Chyba szybciej sama bys ją sobie upiekła z twoim sprytem i zdolnościami:tak::tak::tak::tak:

To kiedy idziemy na piwko/soczek/kawke(co kto woli): z chętnych doczytałam: ja, Marzenka, Anaconda, Antuanet, Maltanka, Sunday, Karlita? kto jeszcze????KIEDY IDZIEMY???
 
Do góry