reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam się sobotnio.
madzienka W Dniu Imienin Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów i radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych przyjemnych z Julcią wrażeń.

kainkas
zdrówka dla Haneczki. A od czego te bakterie u niej?
sienio właśnie z naszej przychodni:sorry: Ja też szukam innej żeby się przepisać bo chyba tym razem przegięła...
marta1981 super że przedstawienie udane.
maltanka to widzę że też masz w domu dwóch "synków";-)
karlita wypoczywaj jeśli masz dzisiaj mamę, babcia pewnie chętnie zajmie się Gabi.
mataka24 cieszę się że sytuacja w domu lepiej, udanego wyjazdu-oby szybko i przyjemnie Ci czas zleciał.
Dzisiaj Kubuś już lepiej, ładnie spał w nocy tak więc jest poprawa. Szkoda tylko że musimy siedzieć w domu a tyle imprez się szykuje. Ja biorę się za naukę a Kubuś z babcią się bawią. Miłego dnia.
Jeśli nie macie planów na dzisiaj to może warto coś wybrać: http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/262151,w-weekend-nie-siedz-w-domu,id,t.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam pytanie... piszecier o tej sesji( karlita:)) i az waz zazdroszcze ... tylko nie bardzo czaje i wogole... gdzie ja robiliscie i czy moge sobie zrobic taka w kazdej chwili?? i tez zaplace za zdjecia na plycie ok 120-150 zl??? czy to tylko jakis specjalny pakiet byl??? bo chetnie bym sobie z moja lala porobila no i jej przede wszystkim,,,, bo tak prawde powiedzawszy.... tp ja z moim dzieckiem mam moze ze 3 no 4 zdjecia + kilka z chrzcin////.

na sesję możesz umówić się zawsze :)

z tego co pisała marz za sesję zapłaciła150 zł i dostała zdjęcia na papierze :) i na płycie cały materiał :)

więc już zaocznie zapraszam na ciasteczko imieninowe
Zobacz załącznik 250560

o ciacho tego było mi trzeba :) mniam

WSZYSTKIEGO co najlepsze kochana samych słonecznych dni i uśmiechu na każdy dzień :-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D


karlita wypoczywaj jeśli masz dzisiaj mamę, babcia pewnie chętnie zajmie się Gabi.

o tak mama ma być na 12stą więc pewnie pójdzie z Gabi na spacer moze mała się prześpi :)
ja wstałam o 7 w sumie od 6 już się kręciłam...

drugie pranie się pierze :) mam jeszcze ze 2 pralki ;) hehhee nazbierało sie :)

musze wyszorować piekarnik albo męża popołudniu zagonie bo mi śmierdzi ;) chyba po tym pieczeniu ryby a ja teraz wyczulona bardzo na mieso i rybę :)

wczoraj mieliśmy na deser kluski z truskawkami ale pyszota :) mniam :) tylko drogie jeszcze te truskawki ;)

aaaaaaaa zapomniałam wczoraj sobie tak z mężem siedzieliśmy wieczorkiem i rozmawialiśmy o naszym dzidziusiu :) i powiem Wam ze chyba wybraliśmy imiona ;)
jak będzie dziewczynka to Kornelka ale to już było wiadomo ;) a jak chłopiec to Nataniel :-D

lece do Gabi bo mi ładowarkę zjada :szok:
 
czesc babeczki
ja tylko na chwile w przerwie miedzy odsypianiem,karmieniem i sprzątaniem w domu.Nie zdawałam sobie sprawy ze przy dziecku jest tyle rzeczy do zrobienia ale powiem wam Laseczki ze jestem lepiej zorganizowana niz przedtem wiem co jest na 1 miejscu a co moge sobie odpuścić. Mam do Was pytanie co sadzicie o smoczku uspakajaczu dla maleńtwa bo mój mały przed zasnieciem jest taki nerwowy ze szok.
Aluska fajnie ze wyniki sa w porzadku, aco do serducha to na pewno sie unormuje. Zdjęcia z małą sa swietne.
Anaconda miłego weekendu na wsi i zdróeczka dla Majeczki.
Sunday mam nadzieje ze jedank mimo wszystko uda sie znaleśc przedszkole dla małego. I życze miłego pobytu w Bugi.
Karlita odpoczywaj jak mozesz najwiecej a co do krwiaka to na pewno sie wchłonie.
Madzieńka zdjęcia Julki sa swietne wyglada po prostu jak małą modelka a zdjęcie waszej trójki jest swietne.Wszytskiego najlepszego z okazji imienim dużo zdrówka i spełnienia marzeń, miłości i radości z dzieciatka.
Antuanet powodzenia na egzaminie i zdrowka dla Kubusia oby szybko mu przeszło.
Maltanka miłego pobytu u rodziców.
Mataka dobrze ze już lepiej sie czujesz, i mimo wszytsko udanej imprezy.
Kanikas zdróweczka dla Hani oby szybko ją te bakterie opuściły.
Ja uciekam bo musze ogarnąc dom, spodziewamy sie dzisiaj gosci rodzinka M przychodzi do nas zobaczyć małego wiec trzeba sie ogarnac bo wygladam strasznie. Jeszcze raz życze wszytskim udanego weekendu.
 
madziara78 gdzie kupilas ta kosiarke dla synka? bo mojemu rowniez sie spodobala jak zobaczyl twojego synia z ta zabawka.
mamuski a co kupujecie na dzien dziecka'?? macie jakies ciekawe pomysly??
 
a gdzie w Olimpie są gokarty???:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:

Madzienka na tym nowym parkingu krytym, tak mniej więcej pod Leroy Merlin:tak:

Madzienka Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja korzystając z tej sposobności, życzę Ci w dniu imienin, dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie - w każdej chwili i godzinie.

antuanet dobrze, że z Kubusiem lepiej:tak:

fornetka smoczek hmmm u nas obeszło się bez smoczka, ale jak bardzo Ci marudzi to możesz spróbować:sorry:

sundey miłego pobytu w Bugi bez tłumów;-)

karlita jak na razie to Ty męża goń do tego piekarnika:tak:

heloł

troszku nam się zachmurzyło, młody śpi, a małż w samochodzie siedzi:-)
ja trochę posprzątałam i zaraz idę do wanny bo po południu się zbieramy:tak:
 
Witajcie

A ja z zapytaniem czy któraś z Was używa/używała chusty tego rodzaju: http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/12/28/17/1012281775_2 ? Mój mały nie chce w niej wogóle się nosić, a na rękach bardzo lubi. Przez te kłopoty z brzuchem nawet śpi na rękach. O wózku mogę zapomnieć - nie ma mowy by po ubraniu go wyjechał w nim na spacer. Moze któraś z Was zna właściwe tehcniki noszenia albo zna kogoś kto umie wkłądac maluchy do takiej chusty? Zastanawiam się czy nie zrobiłam źle i czy nie powinnam była kupić takiej wiązanej...

Również i ja dołaczam się do życzeń dużo słonca, uśmiechu i spełnienia marzeń :)
 
madzienka Wszystkiego najlepszego!!! Zyczę Ci, zebys zawsze byla taka pelna energi i usmiechnieta jak dotychczas:tak:
mezatka a gdzie ty widzialas fotki z Julka madziary z kosiara, bo chyba mnie cos ominelo?:confused:
karlita wypocznij dzis sobiea imiona fajne:tak::tak:
fornetka co do smoczka to uwazam, ze jesli maly i Ty macie byc spokojniejsi, to mysle, ze to nic zlego i ja bym dala.
maltanka fajny mieliscie wczoraj rodzinny wieczor:tak::tak: trzymaj sie dzisiaj, jestesmy z Toba:-p
antuanet zdrowka dla Kubulka i powodzenia na egzaminie:tak:
aquada ja niestety nie uzywalam chusty:sorry2:

A ja chyba zwiedzilam dzis wszystkie mozliwe markety:-p:-p kupilam Julce ten namiocik co madzienka, Julka zachwycona i ja tez:tak: ide obiad robic! Milego weekendu dziewczynki i chlopaki;-)
 
Witajcie sobotnio:tak::tak:

Madzienka wszystkiego najlepszego, dużo słońca na co dzień, pogody ducha, uśmiechu i by troski omijały Cię szerokim łukiem:tak::tak::tak:

Madzienka dzięki;-) fotki bardzo ładne, za bańkami super, Jula chyba zadowolona. co do zdjęć jeszcze to ja zrozumiałam właśnie, że nawet za to jedno muszę zapłacić, ale z tego co mówisz to jednak jedno dostanę.:-p
misia ooo szybko mi po 8 miesiącach wróciła:dry:
sundey my niestety jutro nie damy rady:-( jedziemy do rodziców:tak:
aluśka to super, że dobrze, z serduchem też będzie ok:tak:
marz my też jak jedziemy to do rodziców i teściów za jednym razem (oczywiście do teściów zawsze krócej, ale:-))...udanych łowów.
aluśka super fotki, a Ami jaka duża:-)
antuanet zdrówka dla Kubusia
marta super że występ się udał, a czego następny basen jest dopiero w październiku?


ej weźcie ale naskrobałyście, jak zasiadłam w dzień to was mało było:-p:-p:-p
a my byliśmy dzisiaj w Olimpie małż pojeździł na gokartach, młody poprzyglądał się a na koniec poszedł sobie do tych samochodzików i jaki uchachany był:-) później tata zabrał nas na pizzę, hehe raczej mamę bo H nie je takich rzeczy.:-)

jutro zamierzam podjechać sobie na ten basen, zobaczę sobie jak tam jest.

No też się zdziwiłam:szok:a dziś jeszcze bardziej, bo sobie poszła:szok::szok:może to jednak nie to:dry:tylko co:confused::confused::sorry::dry:

Fornetka my do tej pory nie kupiliśmy smoczka, bo ponoć zaburza odruch ssania...zapytaj najlepiej jakiegoś doradę laktacyjnego, czy to nie za wcześnie:tak::tak:
Karlita oryginalne i fajne imiona wybraliście:tak::tak::tak:ale nie wspominaj mi o truskawkach, bo w tym roku ich nie spróbuję nawet:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
antuanet zdrówka dla Kubusia i powodzenia na egzaminie:tak:
aquada ja też nie używałam chusty:sorry2:
 
Fornetko my dawalismy smoczek canpola juz w szpitalu, hania ladnie jadla z piersi nic sie nie działo, był taki okres ze tylko ze smoczkiem bylo ok a tak to ryk wiec dawalam. do momentu az nagle jej sie odwidzialo- miala jakies 3 miesiace i od tamtej pory smoczek był do zabawy tylko i wyłącznie.

Co do chusty to ja nie pomoge, ja mialam nosidelko baby relax i hania w nim mi usypiala, ale sporadycznie ja nosilam w tym.

A Hania nie wiem dokladnie ską te escherichia coli sie wziely,sa to podobno bakterie z przewodu pokarmowego, moze z wody (ale zawsze gotowaną pije) albo przy jelitówce, ktra nas nawiedzila jakis miesiac temu sie przyplataly. ale juz dzis nie ma kataru, mam nadzieje ze sie nie pojawi:))

a do Bugi sie jednak nie wybraliśmy, bo ja padam na pysk, normalnie usypiam non stop, nie wiem co jest ta pogoda czy co.

Ja na DD chyba nic hani nie kupie, i tak co chwilkecos dostaje od nas ( klocki, pchacz na kiju, spacerowka dla lalek) a poki co to z kasa u nas krucho, bo ja jeszcze wyplaty nie dostalam, pierwsza bedzie 10 lipca a na dojazdy i dla niani kase trzeba bylo juz dac:) moze sie wybierzemy jutro do tej Turki tam ma byc to mini ZOO( z tego kuriera wyczytałam). Wg mnie czas poswiecony z dzieckiem to najlepszy prezent:))

dlatego na razie sie zegnam i mykamy na spacerek, szkoda ze wszystkie daleko mieszkacie i same musimy sie spacerkowac:))

buziaki
 
reklama
kainkas zgadzam sie z toba w 100% co do prezentu, ja tez i tak kupuje jak cos mi w oko wpadnie, albo Julce bardzo sie spodoba. Takie male dzieci jeszcze nie bardzo wiedza co to Dzien Dziecka, wiec nie ma co ulegac presji otoczenia:-p
Ja dzis kupilam ten namiocik, wczoraj Julka wybrala sobie taka swietna szczotke do wlosow z Hello Kitty i mysle, ze wystarczy. A taki wypad do zoo z rodzicami Hania napewno na dlugo zapamieta:tak::tak:
marz a jak Twoje wczorajsze polowanie?:-)

We wtorek 1 czerwca od 10 do 14 Dzien dziecka w Ogrodzie Botanicznym! Nie pytajcie jakie atrakce ,bo nie wiem nic. Dorosli niestety placa normalnie za bliet :/ to foty z tamtego roku http://www.umcs.lublin.pl/gallery.php?gid=241 dla nadzych maluchow niestety niewiele atrakcji :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry