reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam sobotnio:tak:

Niedawno wróciłam ze spacerku z Amandą bo trza było coś do jedzenia kupić i jestem padnięta:zawstydzona/y: ale miło było by się zdrzemnąć bo dziś od 6.00 na nogach:cool2: zajęcia w szkole miałam i dlatego musiałam tak rano wstać:confused:
Od godziny 10.30 siedziałam na zajęciach (pracowni kosmetycznej) razem z Amandą ponieważ Przemek musiał iść do pracy na 11.00 więc mi ją podrzucił:sorry2: a nauczycielka nie robiła przy tym problemów :tak::tak:Ami za to się świetnie bawiła malując swojej lalce potem mi paznokcie;-) lali zostały a swoje zmyłam bo miałam na pół palca usmarowane:-D:-D
Wytrzymała ze mną do końca zajęć bez marudzenia:tak::tak:

Jutro niestety też siedzę w szkolę:eek: do 18 prawie i w dodatku mam 2 egzaminy jeden z chemii a drugi poprawkowy z fizykoterapii :dry:ehh byle do lipca;-)
 
reklama
A co do zdjęcia to to jedno robią za darmo...z reszta wszystkie robia za darmo...ale jesli chcesz mieć więcej niż jedno musisz zapłacić:tak::tak::tak::tak:to tak jak w reklamie ing....za darmo masz tylko to co zrobisz sama:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
święte słowa;-)
Z okazji imienin Kochana :-):-)
Zobacz załącznik 250656
aluska a mowiliscie malej juz o dzidziusiu?
Sunday ja cały czas Amandę uświadamiam że będzie miała rodzeństwo;-) że będzie mała dzidzia w domu a Amanda na to że to ona jest dzidzią i chce luli la:-D:-D:-p
My od 3 dni mamy w domu sajgon. :cool2: Kubuś zakatarzony, kaszle i gorączkuje. Wczoraj dr w przychodni powiedziała nam że nic niepokojącego nie widzi:confused: Dzisiaj byliśmy u dr Żyszkiewicz. Super babka! Taka życiowa, tylko dobrych wieści nie miała dla nas. Diagnoza: ostre zapalenie oskrzeli:-( Kubuś dostał antybiotyk i teraz wreszcie zasnął po 3 niepełnych nocach. Ja siadam do rachunkowości bo w niedzielę egzamin:cool2: Chyba musiał złapać to przeziębienie od kogoś z tego przedszkola:confused: Miłego wieczorka.:tak:
Antuanet24 ta babka w przychodni to chyba pomyliła się z powołaniem:wściekła/y::wściekła/y: dobrze że trafiłyście potem do kompetentnej pani doktor:confused::confused:
Szybkiego powrotu do zdrówka Kubusiowi życzę:tak::tak::tak:
hej:))
hania dostala na te bakterie bactrim, ale to niezarazliwe:)) wiec tez chyba sie do bugi wybierzemy ale rano...alejeszcze zobacze bo moze gosci bede miec:)
Kainkas mam nadziję że Hania szybko pozbędzie sie tych bakterii:confused::confused:
Aluśka witaj swacho:-p;-):-D:-D.
Zmykam nocki odsypiać i jutro ostatni basen Olka:-(- kolejny w październiku:eek::confused:.
witaj :-D:-D a czemu to dopiero w październiku kolejny basen:dry:
aluśka super fotki, a Ami jaka duża:-)
dzięki :-):-):-)
czesc:) dziekuje wam za troske:) troszke mi juz lepiej.... jutro jedziemy na wies.. bo w niedziele jest komunia mojej chrzesnicy...troche mi sie nie chce no ale coz... musze//////
przyjemnie spędzonej komunii życzę:tak::tak::tak:
aaaaaaaa zapomniałam wczoraj sobie tak z mężem siedzieliśmy wieczorkiem i rozmawialiśmy o naszym dzidziusiu :) i powiem Wam ze chyba wybraliśmy imiona ;)
jak będzie dziewczynka to Kornelka ale to już było wiadomo ;) a jak chłopiec to Nataniel :-D
ładne imiona wybraliście:-):-)
u nas jak już wcześniej pisałam będzie na pewno Martynka albo może Adaś ponieważ imie dla córci wybrane przeze mnie się małżowi podoba a dla synka to już nie:eek: a samemu to jeszcze żadnych propozycji imion nie dał bo jest według niego jest jeszcze na to czas:dry:
czesc babeczki
ja tylko na chwile w przerwie miedzy odsypianiem,karmieniem i sprzątaniem w domu.Nie zdawałam sobie sprawy ze przy dziecku jest tyle rzeczy do zrobienia ale powiem wam Laseczki ze jestem lepiej zorganizowana niz przedtem wiem co jest na 1 miejscu a co moge sobie odpuścić. Mam do Was pytanie co sadzicie o smoczku uspakajaczu dla maleńtwa bo mój mały przed zasnieciem jest taki nerwowy ze szok.
jeżeli tylko taki sposób pozwolił by mu się uspokoic przed zasnięciem to nie widzę nic przeciwko chyba że mogło by to zakłócić karmienie:confused:
Witajcie

A ja z zapytaniem czy któraś z Was używa/używała chusty tego rodzaju: http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/12/28/17/1012281775_2 ? Mój mały nie chce w niej wogóle się nosić, a na rękach bardzo lubi. Przez te kłopoty z brzuchem nawet śpi na rękach. O wózku mogę zapomnieć - nie ma mowy by po ubraniu go wyjechał w nim na spacer. Moze któraś z Was zna właściwe tehcniki noszenia albo zna kogoś kto umie wkłądac maluchy do takiej chusty? Zastanawiam się czy nie zrobiłam źle i czy nie powinnam była kupić takiej wiązanej...
aqada niestety nic nie mogę doradzić bo my nigdy chusty nie używaliśmy
kainkas zgadzam sie z toba w 100% co do prezentu, ja tez i tak kupuje jak cos mi w oko wpadnie, albo Julce bardzo sie spodoba. Takie male dzieci jeszcze nie bardzo wiedza co to Dzien Dziecka, wiec nie ma co ulegac presji otoczenia:-p
my też na dzień dziecka już Amandzi nic nie kupimy :cool: przed wczoraj kupił jej Przemek rowerek tylko leniuchowi się pedałować nie chce:dry: i do tego wczoraj przyszły klocki takie jak na tej aukcji Klocki ZOOB 150 elementów (1058740897) - Aukcje internetowe Allegro
bo wymieniłam sobie punkty w 5Plus;-) i można powiedzieć że 90zł w kieszeni zostało:-p
 
Witam się sobotnio.
madzienka W Dniu Imienin Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów i radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych przyjemnych z Julcią wrażeń.

Dziekuję

n

WSZYSTKIEGO co najlepsze kochana samych słonecznych dni i uśmiechu na każdy dzień :-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D





jak będzie dziewczynka to Kornelka ale to już było wiadomo ;) a jak chłopiec to Nataniel :-D


dziękuję:tak:
A imionka super

Madzienka na tym nowym parkingu krytym, tak mniej więcej pod Leroy Merlin:tak:

Madzienka Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja korzystając z tej sposobności, życzę Ci w dniu imienin, dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie - w każdej chwili i godzinie.

Aha

Dziekuję:tak:

I jak byliście na basenie w Motyczu???:eek:

madzienka Wszystkiego najlepszego!!! Zyczę Ci, zebys zawsze byla taka pelna energi i usmiechnieta jak dotychczas:tak:
mezatka a gdzie ty widzialas fotki z Julka madziary z kosiara, bo chyba mnie cos ominelo?:confused:

Dziekuję:tak:
Na blogu, Madzia zamieściła zdjęcia...wpis z 21maja


Witajcie, my właśnie wróciliśmy z działki...jeszcze raz dziękuję Wam za życzonka....:tak::tak::tak:

To co robimy 1 czerwca...może jak pogoda dopisze wybierzemy sie na spacerek do botanika...bo z tego co widze nic ciekawszego nie dzieje sie 1 czerwca...my po 16 pojedziemy zobaczyć do gali....:tak:

Aluśka tobie równiez dziekuję!!!
 
Ostatnia edycja:
madzienka ja bardzo chetnie wybiore sie do Botanika, mam nadzieje, ze pogoda dopisze:tak::tak:
Co do zdjec z basenu to Julka juz naprawde swietnie sobie radzi, a stroje dziewczyny maja rewelacyjne:-D:-D:-D Male Kobietki;-)
aluska nie martw sie ja slyszalam, ze takie male dzieci nie bardzo rozumieje cos czego nie moga zobaczyc i jak bedziesz miala juz duzy brzuszek wtedy wytlumaczycie Amandzi, ze tam mieszka dzidzius:blink::blink:
 
aluśka dzielna dziewczynka z Amandzi że wytrzymała na zajęciach. A co Ty studiujesz? Powodzenia na jutrzejszych egzaminach.:-) A jak się czujesz? Masz mdłości?
sienio super że zakupy się udały. Dzisiaj pewnie dużo ludzi w marketach.
karlita fajne imiona wymyśliliście z mężem.:-)
fornetka3 my daliśmy Kubusiowi smoczek jak miał 3 tygodnie, ale dużo nam pomógł-uspokajał małego troszkę w czasie kolek. Mieliśmy z TT, takie które później wycofali ze sprzedaży:-(
aqada my chusty nie mieliśmy, mieliśmy takie nosidełko Cybex Nosidełko 2-GO - opinie o Cybex Nosidełko 2-GO ale Kubuś nie chciał w tym być, a poza tym wygląda jak "zbroja".
Kubuś niby lepiej ale jeszcze mu "trzeszczy" w oskrzelach. Dzisiaj zadzwoniła pani doktor do nas zapytać się czy jest poprawa:szok: Normalnie byłam w szoku, i kazała podawać antybiotyk do czwartku włącznie i w piątek przyjść na kontrolę, i powiedziała żeby nie przyszło nam do głowy do piątku brać go na dwór:happy2: Tak więc DD spędzamy w domu. Teraz lecę prasować bo uczyć mi się już nie chce. Miłego wieczorku. :-)
 
ja tylko na sekunde, wyjazd do BUGI odwolalismy, posiedzielismy za to na placu w piachu i bylo duzo babek ;-) Po poludniu pojechalismy na festyn na Nałkowskich, Maks pobiegal a ja za nim!!!!!!
Teraz jestem padnieta, nogi mnie okropnie bola, jeszcze musze czekac na galaretke az mi zacznie tezec zeby ja wylac na sernik tzn zrobilam w "pucharkach" deserki na jutro, TESCIOW mam na obiedzie!:-)
Dziewczyny spokojnej nocki!

Madzienka NAJLEPSZE ZYCZENIA IMIENINOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Madzienka przyjmij i od nas najlepsze życzenia imieninowe:)) dużo zdrowia, radości, zadowolenia z życia, uśmiechu na każdy dzien i pociechy z Julci...

Hania spi., ja pojadlam i znowu za prasowanie sie biore bo jakos sporo ostatnio prania mialam:) dostalam od siostry ciuszki po jej corce, dzieki temu Hani juz nie mus
ze nic kupowac:)

Karlita- ładne imiona, moja Hania miala być Różą albo Otylią ale jednak Hanna wygrała:))ja mam w rodzinie Nataniela:):)), dbaj o siebie, odpoczywaj, niech mąż Cię wyręcza, przynajmniej do 14tc:)) potem mozna więcej:))

miłego wieczoru wszystkim życzę
 
Cześć!
Ja mam znowu zaległości i czytania sporo mi się nazbierało, jestem ledwo zywa, snu zdecydowanie mi brakuje.
Wczoraj późno wróciliśmy z Lublina bo kontrolowaliśmy ioderka u dr Kandzierskiego i okazało się ze Gabi ma już w pełni rozwinięte co rzadko zdarza się w tym wieku.:-) a więc super wieści. Kupki taże robi - jabłuszka działają:-)
Dziś odwiedzaliśmy kolejne mieszkania jedno nawet moglibyśmy wziać pod uwagę tylko jeszcze cena jest za wysoka może gdyby opuścili - ale jakby co to nam się aż tak nie pali i szukać będziemy dalej.
Ja dziś byłam na zakupach w Tesco i nakupiłam Gabci troszkę ciuszków bo wszystko jest przecenione.
Karlita i Madzienka piękne te sesje są a Wasze dziewczyny cudnie wyszły.
Karlita i Aluśka dbajcie o siebie pamiętajcie ze macie ważną misję do spełnienia. Duzo zdrówka i spokoju!!!
Fornetka u nas ze smoczkiem był na początku problem bo miałam TT i Gabi za nic w świecie nie chciała go ssać, podałam go jej jak miała skończony miesiąc z powodu walki z kolką. Śrubowałam ze smoczkiem z Aventu ten jest mniej fikuśnie wyprofilowany bardziej zbliżony do piersi i jego zassała;-)Nie podawal za wcześnie bo może sabużyć ssanie piersi ale jest to bardzo pomocna rzecz.
Antuanet świetnie ze lekarka wreszczie porządnie zajęłą się Twoim Kubusiem. Najważniejsze ze wraca do zdrowia.

Przepraszam jak kogoś pominęłam ale już zasypiam prawie więc życzę spokojnej nocki.
 
reklama
Kubuś niby lepiej ale jeszcze mu "trzeszczy" w oskrzelach. Dzisiaj zadzwoniła pani doktor do nas zapytać się czy jest poprawa:szok: Normalnie byłam w szoku, i kazała podawać antybiotyk do czwartku włącznie i w piątek przyjść na kontrolę, i powiedziała żeby nie przyszło nam do głowy do piątku brać go na dwór:happy2: Tak więc DD spędzamy w domu. Teraz lecę prasować bo uczyć mi się już nie chce. Miłego wieczorku. :-)

Antuanet super że z Kubusiem juz lepiej, a o metodach pani doktor słyszałam i teraz jak cos bedziesz widziala niepokojacego spokojnie mozesz do niej dzwonic...
Ja tez numer tej pani doktor mam zapisany gdyby potrzebna byla nam szybka wizyta

Dziękuje jeszcze raz za życzenia!!!!

Marz jak wczorajsze zakupy???Nic nie chwalisz sie...:shocked2:

To co planujemy na DD???Pogoda z prognoz ma być taka sobie....:sorry2::sorry2:
 
Do góry