reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam :-):-):-)
Maja wczoraj na wieczór gorączki dostała i zaczęła kaszleć, zaraz idziemy do lekarza bo jutro w przedszkolu przedstawienie na dzień mamy ale nie wiem czy uda nam się iść, zobaczymy co powie pediatra :-:)-:)-(
Nie wiem czy to z przedszkola przyniosła czy w poniedziałek w bugi jakieś chore dziecko było :confused::confused:

Składam nam wszystkim najlepsze życzenia z okazji naszego dzisiejszego święta


 
reklama
Madzienka pisze:
My dzisiaj pojechaliśmy do leclerca kupiłam Julci namiot plażowo/działkowy za 9,90
--> w którym Leclercu i na jakim dziale?? Dopytuje bo mąż będzie szukał a jak nie podam dokładnej lokalizacji to pewnie ciężko będzie znaleźć :-D
 
Witajcie,
dziś w nieco lepszym humorze, bo chwilowo sprawy finansowe odłożone w czasie (a przez nie nie było mnie w poniedziałek), a i pogoda za oknem robi swoje. Poza tym byliśmy wczoraj u ortopedy i jest znaczna poprawa z bioderkiem Natalki...dostała większe majtki, ale lekarz powiedział, że daj jej jeszcze około 1,5 miesiąca:tak::tak::tak:więc jest szansa, że niebawem pożegnamy majtki:-):-):-)


Witam :-):-):-)
Maja wczoraj na wieczór gorączki dostała i zaczęła kaszleć, zaraz idziemy do lekarza bo jutro w przedszkolu przedstawienie na dzień mamy ale nie wiem czy uda nam się iść, zobaczymy co powie pediatra :-:)-:)-(
Nie wiem czy to z przedszkola przyniosła czy w poniedziałek w bugi jakieś chore dziecko było :confused::confused:

Składam nam wszystkim najlepsze życzenia z okazji naszego dzisiejszego święta



Dziękuję i wzajemnie wszystkiego najlepszego. Oby dzieci doceniły kiedyś nasze wysiłki i starania;-):tak:
My też się wybieramy do pediatry, bo jakaś wysypka się Natalce przyplątała na policzku:eek::confused::dry:
 
Wiajcie
Wszystkim mamom z okazji ich dzisiejszego świeta życzę, aby byly najlepszymi mamami dla swoich dzieciaczków, pomysłów do zabaw a takze duzo, duzo cierpliosci i czerpania radości z bycia mamą! :):):)

Ale tu pustki dzisiaj:szok::szok: zaraz zbieramy sie na spacerek do sklepu, bo mi tu Julka zwarjuje, juz 2 dni w domu siedzimy:dry:
anaconda mam nadzieje, ze Mai szybko przejdzie:tak:
maltanka, marz to co jutro o 10 w bugi?
 
mandziula, a duże chrziny robicie, bo nie pamiętam??? u nas było 16 osób:tak:
aqada powoli i się wciągniesz:tak::-)
anaconda ojej biedna Majeczka
misia dobrze, że dzisiaj już lepiej:-)
sienio:tak::tak::tak: o 10-tej, patrz PW

cześć mamuśki!:-)

a my niedawno wróciliśm ze spacerku, byliśmy z Madzią i Julcią:tak: :-) niby słoneczko jest ale strasznie wieje i tak chłodno.
teraz czas na kawkę i coś przekąsić:-)
 
Najserdeczniejsze zyczenia z Okazji Dnia Mamy składam sama sobie:-)i wszystkim Wam aby nasze pociechy nigdy sie nie zmieniały, kochały Nas nad zycie a My Mamy mialy duze pokłady cierpliwosci:-D:-D:-Di spełniały sie na co dzień w tej ważnej roli!!!!!!!

Senio wstepnie mówie TAK ale jeszcze dzisiaj wieczorem pewnie potwierdze
Misia oby wszystkie sprawy sie pomyslnie poukladaly i wysypka szybko zeszla
Anaconda jutro wazny dla Was dzien wiec obyscie mogly w nim uczestniczyc
Madzienka Karlita udanej sesji oby córy chcialy wspolpracowac z fotografem
aqada Forumowe życie bardzo uzaleznia wiec badz na to przygotowana:-)
Mandziula posdtawa to spokoj i zero szalenstwa pomalu ze wszytkim zdarzysz

Moja maruda spi chociaz mimo zmeczenia bronil sie ile mogl nie wiem jak on bedzie usypial z siostra M czy w zlobku a tam najwyzej nie bedzie spal nie moje pierwsze i nie ostatnie....
Mój M narazie pojechal na rozliczenie miesiaca do Rzeszowa wiec zawsze do konca spotkania jest jakgdyby nieobecny i wraca dozycia dopiero po nim:-)wiec mam nadzieje ze zorganizuje cos na popoludnie moze jakies lody i kwiaty od syna:-Dnarazie on musi sie wykazac w jego imieniu...smieje sie bo to dla mnie jest i tak najmniej wazne najwiekszym chyba dla nas prezentem w tym dniu to i tak jest to ze mozemy go obchodzic:-):-):-)
Życze milego dnia mamuski
 
marz oj biedny ten Twoj M, ale znam to uczucie, jak nadchodzi dzien rozliczenia to juz 2 dni wczesniej mysle czy obejdzie sie bez problemow :p no i wlasnie dzis ten dzien nastapil, ale P dzwonil, ze jaj nie bylo:) Wiec do nastepnego mamy spokój :)
maltanka odpisalam PW :)

Zmykam dziewczynki, bo nie dojdziemy dzis do tego sklepu a planuje sprawic sobie prezent i tego SHREKA zrobic.
 
Wszystkim mamusiom, przyszłym i obecnym w dniu ich Święta 100 lat!!!
S024_big.jpg

Witam wszystkie, wczoraj padłam - głowa mnie bolała i dziś znowu zaczyna:-( - Julu kaszle coraz gorzej i na 15:10 mamy wizytę u pediatry.
Nie będę Wam smęcić:no:.
 
My też już po wizycie u pediatry, Maja teraz śpi a ja zasiadłam z kawką do kompa. Na moje nieszczęście trafiłyśmy na tą lekarkę której nie lubię bo powszechnie jest znana z leczenia antybiotykami i oczywiście Mai też go przepisała, do tego pulneo, może źle robię bo lekarzem nie jestem ale jak na razie nie mam zamiaru podawać antybiotyku, spróbuję z pulneo a jak już zauważę że poprawy nie ma to dopiero sięgnę po antybiotyk. W końcu po jednym wieczorze z gorączka nie wydaje mi się żeby już tak źle było, a co do jutrzejszego przedstawienia w przedszkolu to po prostu będę ja dzisiaj obserwować i jutro rano i zadecyduje sama czy jest sens ją tam wysyłać, nie chciałabym żeby kogoś zaraziła :no::no:
Marz dobrze będę ze spaniem Mateuszka :tak::tak::tak:, jeden dzień nie pośpi to na drugi sam ze zmęczenia padnie :-p:-p
 
reklama
Do góry