reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

sienio dzięki;-)
marz dobrze będzie:tak: mam nadzieję, że będziecie w Bugi;-)
anaconda a nie macie kontaktu ze swoją pediatrą:confused::sorry2: ja jak zawsze coś się dzieje to dzwonię najpierw do swojej, w ogóle do przychodni to ona nam każe w ostateczności już przychodzić:sorry:

H jeszcze śpi od 12.15 :shocked2: coś mi się wydaję, że mu skróce to spanie w dzień:sorry:
 
reklama
Maltanka odkąd się tutaj przeprowadziliśmy to nie mam jakiejś takiej jednej zaufanej pediatry, chodzimy tutaj do przychodni i fakt jest jedna którą matki mi polecały ale dzisiaj ona nie przyjmuje, a tel do niej nie mam :-:)-(
Najwyżej jutro zadzwonię jeszcze do przychodni i zapytam która jutro przyjmuje bo tutaj to chyba 4 albo 5 ich jest
 
My też już po spacerku i po wizycie w przychodni:tak::tak:spacerek udany...początkowo było chłodno, ale potem to prawie gorąco się zrobiło...Natalka zaś nadal śpi w gondolce przy otwartym oknie:-D:-D:-D:-Dprzez tydzień przytyła 170g:-):-):-), więc nawet lekarka powiedziała, że bardzo ładnie:tak::tak::tak:ale niestety ma alergię pokarmową:-:)-(...czyli na początek idzie mleko i jego przetwory...muszę zrezygnować z nabiału:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:kurczę, co tu zostaje do jedzenia:confused::confused::confused::dry::dry::dry:
 
Anaconda mój pediatra zawsze najpierw przepisuje jakies kropelki i mowi ze jak za iles tam dni nie przejdzie to podac antybiotyk na kt wypisuje na wszelkim wypadek recepte ale ja jeszcze nidy nie podalam. Jesli nie ma poorszenia to niech to trwa dwa dni dłuzej ale troche naturalniej.
Maltanka Senio widzimy sie jutro ja bede pewnie kilka minut po 10
Misia no to masz teraz naprawde uboi jadłospis

Mateusz pospal a teraz wisi mi na szyji. Caly czas ciagnie mnie na dwor ale troche jest zimno i mi sie nie chce:confused:przetrzymam go jeszcze troche i moze jak M wroci to cos zorganizujemy.
 
Witajcie i ja zajrzałam na chwilkę...rano byłysmy na spacerku z Maltanką i Hubciem a pozniej na tej sesji....ja mysłałam ze zrobia Julci zdjęcie portretowe a to była prawdziwa sesja, z przebieraniem się, rekwizytami:-D:-D:-D:-DJula była zainteresowana wszystkim dookoła, bo niezła graciarnia w tym studio:-D:-D:-D:-Dale Gabi pieknie pozowała z usmiechem na ustach!!!!
Jula zasnęła nam w samochodzie więc wybralismy się na wycieczkę samochodową...do Lubartowa:-):-):-):-)pospała i teraz szaleje

Powoli zbieramy sie na basen, do wieczorka

Aaaaa i wszystkiego najlepszego wszystkie mamuśki!!!!!


--> w którym Leclercu i na jakim dziale?? Dopytuje bo mąż będzie szukał a jak nie podam dokładnej lokalizacji to pewnie ciężko będzie znaleźć :-D

Na Zana, lezą ma samym środku a wygladaja tak
Zobacz załącznik 249836

Anaconda
zdróweczka dla Majeczki....
 
Ostatnia edycja:
my dopiero wróciłyśmy :)

sesja udana :) też byłam w szoku że taka sesja była zrobiona ;) niestety zdjęcia zobaczę dopiero w piątek bo jutro jadę do mamy i nie będę miała jak odebrać zdjęć ... jestem ciekawa jak wyszły :) Gabi się ślicznie uśmiechała :) mimo iż 10 min przed wejściem do studia usnęła i musiałam ją budzić ...

myślę że to że zobaczyła Julę i Madziankę ją rozweseliło :)

później byłyśmy na placu litewskim zbadałam sobie poziom krwi, ciśnienie :) a później poszłyśmy na zakupy do plazy ;) ooooo tak kupiłam sobie bluzkę a Gabi bluzeczkę HK i getry :) ależ tak są super ciuszki :)

KOCHANE MAMUŚKI wszystkiego naj naj z okazji waszego/ naszego święta :)

Zobacz załącznik 249845
 
Karlita kiedy będą wyniki Twojego konkursu?
Fajnie że sesja podobała się małym damom:tak:.
My po lekarzu i stwierdziła doktorka pyłkowicę:eek:, i potrzebne będą wziewy:-( - zobaczymy co jutro alergolog powie.
Misia dasz radę ;-):tak:a Natalka rośnie jak na drożdżach:tak::cool:.
 
Marta o właśnie :) dzisiaj miały być już lecę sprawdzić :)

jesteśmy w pierwszej 10 super :-D czyli dostaniemy kosmetyki ;-);-);-);-)

ps jakoś na początku roku dostałam nagrodę za bloga miałam dostać :kosmetyki" dostałam ... męski żel do golenia i wodę po goleniu ;) chyba dla mojego meza za to ze ja siedzę na necie ;)
 
reklama
Do góry