reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

cześc dziewczyny, wpadłam się tylko przywitać porannie i jedziemy na IP:-( kurcze mam nadzieję że cos mi powiedzą bo się troche zaczynam denerwować:sorry:

miłego dnia wam życzę i jakby co to trzymajcie kciuki:tak::tak:
Trzymam kciuki i daj znać, co i jak!!!:tak::tak::tak::tak:

Ja też wpadłam na chwilkę, bo niedługo jadę na kontrolę do gina:tak:

anaconda27 trzymam kciuki, by wyniki krwi były ok:tak:
fornetka3 też mam problem jakiej wielkości ubranka kupować...na wszelki wypadek mam kilka mniejszych i kilka większych i mam nadzieję, że jakoś damy radę;-)
 
reklama
muszę się trochę pochwalić moim M bo zaskoczył mnie bardzo. Jesteśmy na etapie rozmyślania nad kupnem rzeczy dla małego i podpytywaliśmy znajomych czy mają coś po swoich pociechach.
dzisiaj rano poinformował mnie jak wstałam ze siedział wczoraj na allegro i kupił małemu już kilka rzeczy i jeszcze spora pakę zaczął licytować. Jestem w szoku bo do tej pory to ja cały czas ględziłam ze nic nie mamy i żeby nie było takiej sytauacji ze mały już sie urodzi a my dopiero cos bedziemy musieli kupować na szyko. a tu taka niespodzianka i jeszcze kupił mi spodnie ciązowe i tuniki to miałą być niespodzianka ale mu sie wypsnęło.

Super, fajny ten twoj M

Ja w ciazy tak buszowalam po allegro, ze znali mnie juz wszyscy listonosze i kurierzy:-D:-D:-D
Teraz tez duzo kupuje, i jakie zdziwienie bylo na mojej twarzy gdy kurier zapukal i zapytal czy nie obudzil dziecka:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Trzymam kciuki i daj znać, co i jak!!!:tak::tak::tak::tak:

Ja też wpadłam na chwilkę, bo niedługo jadę na kontrolę do gina:tak:

anaconda27 trzymam kciuki, by wyniki krwi były ok:tak:
fornetka3 też mam problem jakiej wielkości ubranka kupować...na wszelki wypadek mam kilka mniejszych i kilka większych i mam nadzieję, że jakoś damy radę;-)

Czekamy na wieści od gina...

Co do ubranek to ja posluchalam kobitek w szkole rodzenia i niekupowalam tych malutkich na 56, mialam tylko pare sztuk...a po porodzie zalowalam i mam moje dokupowala. bo Jula chodzila w nich prawie 1,5 miesiaca...
 
Witajcie!!
ja jak zwykle nie mam czasu na kompa.Wcześniej się nudziłam a teraz od 2 tyg prawie co dzień z kimś się widzę ze znajomych..w końcu.Gabryś śpi.Dzis znów mam gości...trzeba więc było coś przygotować i naleśniczki biszkoptowe(będą z dżemem, jogurtem i na wierzchu wisienkami i zielona galaretką) dla męża i koleżanek już gotowe.Ja od dziś na diecie wiec o naleśniku moge pomarzyc, więc zjadłam sobie warzywka w sosie..jak do chińszczyzny. Trzeba się zabrać za siebie....kolejna w życiu dieta ciekawe czy wytrzymam.
Co do ciuszków to ja miałam sporo na 56 i 62 ale w tych na 56 był raz jak wychodził ze szpitala..to było chyba jakieś duże 56. a resztę musiałam spakować więc ani razu tych małych ubranek nie miał na sobie a miał 3940 jak się urodził.
Mandziula - trzymaj się kobieto i daj znać jak urodzisz!!!powodzenia i mało bólu.
 
hej, odesłali mni do domu;-) mam wrócić w czwartek na kontrolę i może wtedy mni położą na oddział, zobaczyny, narazie mam czekać cierpliwie może akurat mały się zdecyduje urodzić:tak::tak: a jakby się coś działo to mam przyjechać
 
Witam:-):-):-)
My już z reala wróciłyśmy, Maja zasnęła a ja za obiad się wzięłam:tak::tak:. Dziewczyny jak któraś chce to w realu ją świetnej jakości rajstopy dla dzieci po 4zł, nie wiem czy to jakaś wyprzedaż czy co ale ja wzięłam aż 6 par dla Mai bo wydają się super, a nie takie z targu co po jednym praniu całe zmechacone i 8zł za nie chcą:crazy::crazy:
Maltanka nie wiem czy w czwartek będę w ciuchu bo muszę z Mają do laryngologa iść, jak będę się wybierała to najwyżej dam ci znać, szkoda ze dzisiaj do reala na spacer nie poszłaś
Fornetka z własnego doświadczenia powiem ci nie kupuj za dużo ubranek bo dzieci szybko wyrastają, ja chyba z 5 ubranek miałam w rozmiarze 56cm a Maja jak się urodziła to miała 58cm tak więc od razu trzeba było ubierać w rozmiar 62cm
Mandziula oj nie chcą cię w szpitalu, ale to i lepiej bo w domku zawsze przytulniej a skoro nic się nie dzieje to u siebie lepiej poczekać:tak::tak::tak:
 
wpadłam na chwilkę tylko

anaconda jak coś to daj znać;-)

mandziula ja wolałam czekać w domu. Przez to nie miałam później miejsca na Jaczewskiego, bo chcieli mnie położyć dzień wcześniej, a ja nie chciałam, ale w sumie dobrze wyszło:tak:

lecę, bo mały na kolanach przeszkadza.;-)

a zapomniałam, Hubert ma siniaka pierwszego takiego:-( pod oczkiem, wczoraj się przewrócił i walnął w szafkę, M go tak pilnował:crazy::-(
 
hej, odesłali mni do domu;-) mam wrócić w czwartek na kontrolę i może wtedy mni położą na oddział, zobaczyny, narazie mam czekać cierpliwie może akurat mały się zdecyduje urodzić:tak::tak: a jakby się coś działo to mam przyjechać


Ojej, to małemu się nie bardzo śpieszy...ale skoro ma się dobrze, to niech siedzi u mamusi w brzuszku;-), choć mamusia pewnie ma już dosyć. A jak ze zwolnieniem??

Ja byłam niedaleko - na Chodźki, bo tam mój gin ma gabinet:tak: wszystko w porządku...nic nie wskazuje, aby mała zechciała wcześniej się pojawić na świecie:-p, dziś już była główką w dół (i mam nadzieję, że tak zostanie, bo jeszcze 2 tygodnie temu była w położeniu miednicowym)...mam tylko mniej łazić, a więcej leżeć...tak profilaktycznie, bo główka dziś była nisko:eek:....następna wizyta dopiero 9 marca (myślałam, że będą teraz częściej, ale zawsze to nieco oszczędności;-)), chyba że coś się będzie działo. Zapytałam, co jeśli mała nie zechce wyjść do terminu porodu...odpowiedź brzmiała: to 22 się zgłaszasz i rodzisz:szok::szok::szok:
A z badań mam tylko morfologię, analizę moczu i przeciwciała....:eek:

A na wadze znów plus 2 kg....ale usłyszałam na pocieszenie, że nieco ponad 7 kg przez całą ciążę to wynik niezły :tak::tak::tak::tak::tak::tak::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich!Ja to dzisiaj nie mam czasu na nic, siedze przed kompem ale nie mialam chwili aby do 'Was zajrzec, jutro mam rade i mase pisania!:eek: Jeszcze wymyslilam se na obiaqd nalesniki,wiec sterczalam przy patelni!!!:-p

mandziula Trzymam kciuki aby już było po, lepiej posiedziec u siebie niz w szpitalu i patrzec i sluchac innych.:-)

maltanka "pierwsze koty za młoty"!Nie jeden jeszcze bedzie!!!;-)
 
Do góry