reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Wycieczka super:tak::tak::tak::tak:od razu się inaczej nastawia człowiek jak widzi jak to wygląda....zwłaszcza, że nastawiał się na łóżka dla rodzących jak z lat 50-tych (co to z filmów się pamięta)....a tu miła niespodzianka:tak::tak: pokój odwiedzin może nieco mały, no ale przecież to szpital a nie hotel 5 gwiazdkowy;-)....mamusie na oddziałach (no może poza tymi co bezpośrednio przed porodem - ale nie ma co się dziwić - też pewnie będę przerażona) wyglądały raczej na zadowolone .... a mamusia co jeszcze była na trakcie, ale już po porodzie z uśmiechem karmiła maleństwo:tak::tak::tak:....a dzieciaczki śliczne:-):-):-) i pomimo, że się spodziewaliśmy wielkiego płaczu na oddziale noworodkowym to zaskoczyła nas cisza...jedno może dwa cichutko płakały....krzywda dzieciom więc też się nie dzieje.....pamiętaj tylko, że tam jest stosunkowo ciepło...zwłaszcza na noworodkach i w salach, gdzie się rodzi:tak::tak::tak::tak: zakaz odwiedzin nadal jest....ale jakoś ludzie sobie z tym radzą;-);-);-)

misia super ze wycieczka udana, troszeczke oswoilas sie z oddzialem...szpital jak szpital ale toalety na jaczewskiego to mega masakra....:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:tego punktu w wycieczce nie ma:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
mandziula nie jestem pewna, bo przepisy się zmieniły, ale wydaje mi się, że tak jak pisałam wcześniej....możesz być na zwolnieniu 270 dni z powodu ciąży...jeśli tego nie wykorzystałaś gin powinien ci wystawić kolejne zwolnienie, nawet jeśli termin porodu już minął......nie wprost ale to też wynika z tego artykułu Szpital zabiera macierzyński

no tak....toalet raczej nie pokazywali...wspomnieli tylko, gdzie są;-);-);-)...ale te parę dni się wytrzyma;-)

ja też znikam spać, dobranoc:-)
 
cześc dziewczyny, wpadłam się tylko przywitać porannie i jedziemy na IP:-( kurcze mam nadzieję że cos mi powiedzą bo się troche zaczynam denerwować:sorry:

miłego dnia wam życzę i jakby co to trzymajcie kciuki:tak::tak:
 
Witajcie!

marz mi Hubert jednak więcej zjada zupek, ale przyprawiam mu jednak. Inaczej nie pójdzie, jego jakoś od początku wykrzywiało na nie przyprawione, jeszcze mam parę obiadków w słoiczkach nieruszonych, muszę to wywalić bo już prawie rok stoją:sorry:

kainkas to udanych ferii:tak:

mandziula trzymamy kciuki i jakby co to dawaj znać;-):tak:

ja zaraz robię śniadanko i muszę na pocztę skoczyć, a po południu mamy wizytę u ortopedy.
 
Witam, wpadłam się przywitać i zmykam bo załatwień mam trochę,muszę na UMCS zadzwonić,gdzie moje papiery mają i kiedy mam do LBN przyjechać.
Chłopaki do przedszkola ładnie poszli(czyt. Julu bez płaczu:tak::tak::-)).
Mandziula, trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie.
Maltanka, widzę,że też zabiegany dzionek masz;-):tak:.
 
Witajcie!

marz mi Hubert jednak więcej zjada zupek, ale przyprawiam mu jednak. Inaczej nie pójdzie, jego jakoś od początku wykrzywiało na nie przyprawione, jeszcze mam parę obiadków w słoiczkach nieruszonych, muszę to wywalić bo już prawie rok stoją:sorry:

ja zaraz robię śniadanko i muszę na pocztę skoczyć, a po południu mamy wizytę u ortopedy.

Maltanka no to napisz czym doprawiasz zupy bo ja chyba tez zaczne w sumie pojdzie do przedszkola czy do szkoly i zetknie sie z niejedna chemia, a my do ortopedy jutro:-)
Mandziula trzymam mocno kciuki juz tak niewile dzieli cie od synka badz dzielna dla tego szkraba w brzuszku jest tego wart:-)
 
Marz21 - ja do zup nie stosuję kostek czy przypraw typu Vegeta :no:tylko kupuję jarzynkę bez soli w sklepie masarskim - 2 zł i na długo starcza - tam są suszone warzywka - marchew, pasternak,seler ... Do smaku daję suszony koperek lub zioła prowansalskie:tak:.
 
Witam:-):-):-)
My już po morfologii, Maja od samego rana popłakiwała że nie chce iść krewki pobierać ale się nie zapierała. Oczywiście w gabinecie płakała ale rączką nic nie ruszała i szybko poszło, wyniki dzisiaj po godz.17 ale chyba dopiero jutro po nie pójdę. Maja do przedszkola nie chciała iść więc zostawiłam ją w domu, a koło południa w nagrodę że tak dzielnie to zniosła pójdziemy do sklepu jakąś zabawkę kupić.:tak::tak: Tak więc będzie dzisiaj mnie troszkę mniej bo dziecię w domu:tak::tak:
Co do przyprawiania zup to Maja tak do dwóch lat zjadała takie bezsmakowe a potem to już zaczęłam soli dodawać
 
A tu dla Majeczki za odwagę;-):tak:
belaadormecida.gif
cinderela.gif
thsayclub1.gif
 
reklama
Do góry