reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

no to chociaż przeczytałam wczorajszy dzień:-p:-p
Pisałyście o mieszkaniach, to fakt ceny w lublinie są z palca wyssane, normalnie jakby Lublin stolicą przynajmniej był:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: W Radomiu za mieszkanie dwupokojowe, metraż ok.50m2 biorą około 130 000zł a to 200 000zł, różnica jest diametralna, tak więc my też szansy na własne nie mamy żadnej, no chyba że w totka wygram:baffled::baffled:
Fogia nie jesteś wyrodną matką tylko trochę spokoju potrzebujesz, ja też z tego samego powodu puściłam dzisiaj Maję do przedszkola:-p:-p, a tobie dużo zdrówka
Anet dla ciebie też zdrówka, kuruj się kochana:tak::tak:
Madzienka zdjęcia z balu superaśne, no i modelka bardzo fotogeniczna:tak::tak::tak:
 
reklama
ja też się witam
akis taki ponury dzień dzisiaj, aż nic się nie chce robić, muszę sobie jakieś zajęcie wymyśleć i poruszać sie bo mnie wszystko boli:zawstydzona/y: zadługo na jednym boku spałam:-);-)
miłego dnia kobietki:tak:
 
Witam kochane,maz juz pojechal do szpitala:-(,a Gosia tak plakala jak wychodzil:-(
a maz najgozej sie martwil jak my sobie tu bez niego damy rade:-)...he,he....no mowie mu ze przeciez niedlugo wroci:tak::happy2:...tylko teraz na mnie spadl obowiadek do cieca od centralnego zagladac,zeby nie zgaslo....a maz ostatnio zakupil taki podajnik na owies i samo sobie do pieca dosypuje, wiec mam tylko pilnowac,zeby w zbiorniku owsa nie zbraklo:tak:;-)
Drzewko mandziula podlalam:happy2:
 
Witam.
Widziałam że wczoraj temat mieszkań był.to i ja się dołaczę.My mieszkamy z moja mamą w 65 metrach. 2 pokoje są nasze i 1 duzy mamy..ale marzymy o swoim..ale poki co to nierealne...Takie własnie mieszkanie o jakim niżej...

Fogia :szok: - u nas w bloku panienka kupiła mieszkanie - chociaż ja nie wiem czy tą kuczę mieszkaniem można nazwać:sorry2::sorry2:,bo to pokój i kuchnio-przedpokój 18 m,parter,bez gazu ziemnego za 50tys:szok::tak:.
Julu z przedszkola zadowolony,Olek też, dziś jeździli na występ do Nowin dla babć i dziadków co tam mieszkają:tak:.
....mamy.Mąż kupił zanim mnie poznał 2 lata temu własnie 18 m2 w centrum lublina na kredyt hipoteczny...za 105 tys...paranoja..jak mowi wiieksze nie bylo mu potrzebne a teraz pluje sobie w brode bo bylo wziac 20 tys wiecej i mielibysmy 2 pokojowe i nie musielibysmy mieszkac z mama.....Sprzedac go nie możemy bo trzeba oddac o 40 tys wiecej bankowi bo frank przez 2 lata tak poszedł w górę. na chwile obecna a tego nie mamy zreszta sie nie opłaca.także to wynajmujemy...przynajmniej jest na ratę.A fajnie by było miec swoje M.
 
tak więc my też szansy na własne nie mamy żadnej, no chyba że w totka wygram:baffled::baffled:

Anaconda to kiedy zaczynamy grać;-) przynajmniej bedą jakieś szanse.;-)

akis taki ponury dzień dzisiaj, aż nic się nie chce robić, muszę sobie jakieś zajęcie wymyśleć i poruszać sie bo mnie wszystko boli:zawstydzona/y: zadługo na jednym boku spałam:-);-)

oj biedna Ty dzisiaj.

tylko teraz na mnie spadl obowiadek do cieca od centralnego zagladac,zeby nie zgaslo....a maz ostatnio zakupil taki podajnik na owies i samo sobie do pieca dosypuje, wiec mam tylko pilnowac,zeby w zbiorniku owsa nie zbraklo:tak:;-)

mnie zawsze u teściów denerwowało to, że w zimie trzeba co chwila do pieca podkładać. z resztą oni się poubierają w kórtki, ledwo co przepalą i siedzą w takiej zimnicy :baffled: także macie fajnie z tym podajnikiem.

a M szybko wróci:tak:

Witam.
Mąż kupił zanim mnie poznał 2 lata temu własnie 18 m2 w centrum lublina na kredyt hipoteczny...za 105 tys...

:shocked2:no tak cena w stosunku do metrażu powalająca. Pogłupieli w tym kraju czy co, przecież to się w głowie nie mieści.
ale lareina przynajmniej macie jakąś lokatę, zawsze można sprzedać, a gorzej jak trzeba tak od zera startować:-(


ufff a teraz witajcie

Hubert od rana coś marudny, położyłam go spać, nie wiem o co chodzi:baffled:
a do mnie @ wczoraj przyszła:baffled::crazy: a jutro miałam wizytę u lekarza zapisaną i musiałam przenieść:growl: a dobrze było bo M ma jutro wolne i cieszyłam się, że nie będę musiała sama się cisnąć tam tym naszym "tirem":sorry2:
 
:shocked2:no tak cena w stosunku do metrażu powalająca. Pogłupieli w tym kraju czy co, przecież to się w głowie nie mieści.
ale lareina przynajmniej macie jakąś lokatę, zawsze można sprzedać, a gorzej jak trzeba tak od zera startować:-(


i tak i nie bo byłaby lokata gdyby było spłacone a tak 900 zł raty co miesiac i jeszcze do rachunków doplacamy bo za więcej nie dało sie wynając..a jescze 33 lata spłacania....my chetnie bysmy sie tego pozbyli ale tez nie ma jak.
 
Lareina to faktycznie nieciekawe prognozy na przyszłość skoro jeszcze 33 lata spłacać to trzeba a wiadomo że do tak małego metrażu mieszkać nie pójdziecie:szok::szok::szok:
 
Widze ze dalej temat mieszkan....my na wsi mieszkamy,domek na nas tescie zapisali,ale maz mial jeszcze 2 rodzenstwa,wiec teraz ich musimy splacic:baffled:,tez nie ciekawie:sorry2:
Jakby nie to ze mamy troche ziemi i ziolka siejemy, to z naszych pensji bysmy nie dali rady,a tak pomalutku jakos to idzie do przodu:tak:
Wlasnie rozczynilam ciasto na cebularze:-),o cos mi sie tak zachcialo:-D
 
ma zdcydowaliśmy się na wybudowanie domku, bo mieszkanie w bloku to nie dla nas (ja mieszkałam 3 lata na stancji i miałam dosyć) w sumie wybudowanie domku wyszło nam taniej nż kupno mieszkania no i kawałek trawy własnej mamy, nieszkodzi że na kredyt, jakoś damy radę;-);-);-)

anetdziękuje ze podlanie drzewka, ja twoje tez odwiedziłam:tak::tak::tak: fajna akcja z tymi drzewkami:tak::tak:

ja już po obiadku, teraz chwilka odpoczynku, pewnie znowu zasnę:-D:-D
 
reklama
Lareina to faktycznie nieciekawe prognozy na przyszłość skoro jeszcze 33 lata spłacać to trzeba a wiadomo że do tak małego metrażu mieszkać nie pójdziecie:szok::szok::szok:
Właśnie o to chodzi...gdyby tak jednak wygrać te 150 tys w totka to by się spłacilo ten kredyt a potem 900 zł z wynajmu do kieszonki co miesiac...ale dobrze pomarzyć.Nie po prostu za pare lat za 3 ( bo wtedy bank nie naliczy kary za wcześniejsza spłatę)lata trzeba bedzie wziąc konsolidację w innym banku na to i mieć ratę wyższą ale na 6-10 lat.No ale to już mąz bankowiec się na tym zna to załatwi żeby było dobrze...Ja też w banku pracowałam przed ciążą 3 lata ale nie w hipotece..więc za bardzo szczegółów nie znam.No cóż życze wszytskim tym co chcą mieszkanko posiadać wysokich wygranych w totka.....No chyba że zaczniemy sprzedawać skrzypiacy śnieg..a potem na lokatę.....:szok::-D:tak:;-)
 
Do góry