reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Fogia :szok: - u nas w bloku panienka kupiła mieszkanie - chociaż ja nie wiem czy tą kuczę mieszkaniem można nazwać:sorry2::sorry2:,bo to pokój i kuchnio-przedpokój 18 m,parter,bez gazu ziemnego za 50tys:szok::tak:.
Julu z przedszkola zadowolony,Olek też, dziś jeździli na występ do Nowin dla babć i dziadków co tam mieszkają:tak:.
 
Fogia no mieszkanka niczego sobie.

wiesz mi się wydaje, że 2700 za metr to cena marzenie. u mnie w bloku sąsiedzi kupili 50 m za 260 tyś, a ostatnio widziałam ogłoszenie 32,5 m za 180 tyś:szok::szok::szok: normalnie szok. także ja jakbym miała możliwość kupienia w LU takiego metrażu po takiej cenie to było by super i wreszcie swoje mieszkanie byłoby bardziej realne:tak:

kurczę zaraz spadam, bo M mi tu przez ramię zagląda:baffled::dry:
 
ja też posadzłam drzewo i proszę o odwiedziny:tak:;-)

Marta ja też nie lubię jak mi małż na BB przez ramię zaglada:tak::tak:

co do cen mieszkań to się wogulenie orientuję my wpakowaliśmy się w domek, przynajmniej kawałek trawki mamy:tak::tak:

ja się do spania zbieram bo spiąca juz jestem, zwiekszyła mi sie częstotliwość wstawania w nocy:-D:-D

kolorowych snów życzę;-);-)
 
oj wiesz Marta, dyrekcja dolna nie cieszy się zbyt dobrą reputacją to taka nasza "praga" ;-);-);-);-) w centrum to i taki metraż kupisz za 45 tysiaków ale z piecami i karaluchami gratis.
A Julek był dziś w przedszkolu? Jakoś go nie widziałam dzisiaj jak młodego odbierałam. Przedszkole faktycznie fajne jak na tą okolice, ale dobija mnie to wożenie go i parkowanie tam, totalna masakra.
 
Dziś odbierała go kumpela ok.15-ej i Olka też,bo ja na kursie do 18-ej byłam:tak:. Z chęcią wchodzi na salę i nawet nie ogląda się za mną:no::szok:.Mnie wkurzają te ciapki:tak::sorry2:,ale z drugiej strony sprzątaczki nie latają non stop z mopem;-):tak:.
 
Fogia no mieszkanka niczego sobie.

wiesz mi się wydaje, że 2700 za metr to cena marzenie. u mnie w bloku sąsiedzi kupili 50 m za 260 tyś, a ostatnio widziałam ogłoszenie 32,5 m za 180 tyś:szok::szok::szok: normalnie szok. także ja jakbym miała możliwość kupienia w LU takiego metrażu po takiej cenie to było by super i wreszcie swoje mieszkanie byłoby bardziej realne:tak:
maltanka chełm od lublina 70 km to iceny mieszkań inne, to logiczne, natomiast te krakowskie to mnie zaskoczyły. Prześledziłam dokładne ogłoszenia i te nie z tbsu w podobnym metrażu to od 220 w górę, czyli też wcale nie dużo więcej niż w chełmie.
 
reklama
Witajcie wieczorową porą....
nie nadrabiam nawet zaległości, bo nie dam rady...a wpadłam jedynie na chwilę...wczoraj mój program antywirusowy wykrył jakiegoś trojana, więc dostęp do komputera ograniczony, przynajmniej do weekendu, kiedy to brat się zajmie komputerem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pozdrawiam wszystkich gorąco:tak::tak::tak:
 
Do góry