reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziś odbierała go kumpela ok.15-ej i Olka też,bo ja na kursie do 18-ej byłam:tak:. Z chęcią wchodzi na salę i nawet nie ogląda się za mną:no::szok:.Mnie wkurzają te ciapki:tak::sorry2:,ale z drugiej strony sprzątaczki nie latają non stop z mopem;-):tak:.
a tak, ciapki są the best. Już nie raz widziałam jak rodzice zapomnieli ich zdjąć i lecieli w nich do samochodu np. :-D ale generalnie jest ok. jak dla mnie, poza tym przecież nie mam porównania. ;-)
 
reklama
no właśnie trzeba by porównywać te własnościowe, nie z TBS-u.
tak swoją drogą to niektórzy naprawdę nie wiedzą ile brać, takie ceny sobie wystawiają, aż się włosy jeżą.:baffled:

ech to mieszkanie spędza mi sen z powiek.

mandziula ja też bym wolała domek zawsze to kawałek swojej trawy, i bez sąsiadów za ścianą.:tak:
 
no dokładnie. my jak na razie to nie mamy się za co zabierać, póki ja nie pójdę do pracy, a to jak dobrze pójdzie to jeszcze z rok, półtora co najmniej:dry: teraz to nawet nie ma z czym do banku po kredyt startować. nawet rozważaliśmy zmianę pracy i inne miasto, ale z drugiej strony trochę się już przyzwyczaiłam do Lublina, mimo,że tu tak nędznie.:-(
 
no dokładnie. my jak na razie to nie mamy się za co zabierać, póki ja nie pójdę do pracy, a to jak dobrze pójdzie to jeszcze z rok, półtora co najmniej:dry: teraz to nawet nie ma z czym do banku po kredyt startować. nawet rozważaliśmy zmianę pracy i inne miasto, ale z drugiej strony trochę się już przyzwyczaiłam do Lublina, mimo,że tu tak nędznie.:-(
maltanka nie pocieszę Cię, my oboje z m. pracujemy, w tym ja na 2 etatach. Fakt, że nasze zawody generalnie mają niskie płace no ale bez przesady, nie bidujemy. Tymczasem w większości banków i tak nie mamy szans na kredyt. :-:)-:)-( Pocieszam się, że jeszcze we wszystkich nie byłam i gdzieś w końcu dadzą mi tą hipotekę. :wściekła/y:
 
super niezłe mamy perspektywy mieszkaniowe w tym naszym kraju. to tak jak słowa piosenki "żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w h***"

mojego M brat kupił sobie teraz mieszkanie w W-wie (po roku pracy:baffled:). Dostał w dwóch bankach, ale ile miał latania za tym i załatwiania. wszystkiego się czepiali.
ja to mam nadzieję, że jakoś się uda, przecież ile można wynajmować.:dry:
 
Dziekujemy za mile slowka o Juleczce....
My dzisiaj zaliczylismy nasza pediatre, bo cos Jula w nocy w nosku harczala i chyba mamy poczatek jakiejs infekcji:dry::dry::dry::dry:mam nadzieje ze nie rozwinie sie i szybka reakcja pomoze....wiec jutro siedzimy w domu...:-:)-:)-(

Czy ktoras z was szczepila moze swoje dziecko na meningokoki?albo zamierza?

My bedziemy szczepić...na razie konczymy pneumokoki i pozniej meningokoki:tak::tak::tak:

A moj maz idzie jutro do szpitala a w czwartek bedzie mial operacje na ten palec,beda mu sciegna przyszywac,bo zerwane ma........:baffled:....no i 3 dni bede sama w domu(tzn tescie na dole sa:-D)bo jak dobrze pojdzie to w piatek go wypisza:tak:

Powodzenia na operacji dla mężulka....
Moj za miesiac idzie ale jego to dluzej potrzymaja...ok.2 tygodni:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Nie wiem co jeszcze mialam wam napisac...powoli zmykam spac, bo nie wiadomo jaka nocka przed nami:shocked2::shocked2::shocked2:
 
maltanka ja też mam nadzieję nieustanną.
OK, na mnie pora, biorę leki i idę spać. Miłego klikania girls. :-)
 
reklama
Witam mamuśki:-):-):-)
Coś ostatnio was zaniedbałam za co przepraszam, ale to przez chorobę no i Maja w domu siedziała a to oznaczało, że do komputera nie miałam łatwego dostępu. Dzisiaj puściłam ją już do przedszkola więc może wreszcie nadrobię:tak::tak::tak:
 
Do góry