reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam
Widzę że temat mieszkan trzyma od wczoraj wiec moze i ja cos dorzuce. Fakt ceny w Lublinie są poprostu oszalałe. My przed ślubem a było to ponad 3 lata temu myslelismy ze bedziemy wynajmowac. Ale jednak zdecydowalismy sie kupic i nie zalujemy na tamten czas cena za 50m2 była dla nas bardzo wysoka i przerazajaca(ok140tys) ale patrzac na to dzisiaj to moim zdaniem dalismy nieduzo oczywiscie za stan deweloperski. Rozpatrujac ceny wynajmu za kawalerke placilibysmy tyle co rata kredytu. Ale cos nas ciagnie do mniejszego miasta np Swidnika, tam buduje Makdom bardzo fajne nowe osiedle raz bylismy i ogladalismy wieksze. Do lublina rzut beretem i o dzieciaki nie trzeba sie martwic przejda ze szkoly do domu no i bezpieczniej. Ale wyjdzie w praniu zobaczymy gdzie nas rzuci los. A co do wlsnego domu to owszem fajnie ale trzeba to lubiec no i jednak co by nie patrezc codziennosc organizowac sobie tak aby dzieci wszedzie przywiesc i zawiesc. Takze czy blok czy dom wszystko ma swoje plusy i minusy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc wszystkim!!!
Ale mamy pogode!Masakra!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:
Widze ze temat mieszkan na tapecie,to i ja sie dorzuce.My z M mieszkalismy w Wawce-wynajmowalismy,jak zaszlam w ciaze i musisialam w 6mc isc na zwolnienie przenieslismy sie do tesciow,ale to nie na dobre nam wyszlo.Tesciowie mieszkaja pod Deblinem,szukalismyy mieszkania w Deblinie kupienie,juz mielismy kupowac,ale wiecie jak pomyslalam sobie o splacaniu przez 30lat:-( W miedzy czasie moi rodzice wyremontowali sobie dom pod Lbn i sie przeniesli- zostawiając mi mieszkanie na Czubach w Lbn(tutaj sie urodziłam) i w ten sposob nas uratowali!!!:tak:

mandziula nie dxiwne ze sie kiepsko czuje po pierwsze pogoda no a Ty jestes na koncowce juz!:tak:
Madzienka a ile kosztuja meningokoki???My chcemy szczepic, a pneumokoki tez szczepilismy.:tak:
 
Hej,ja jak zwykle o tej porze z kursu;-):tak:. Robimy dyplomy akurat w Wordzie.Jutro wolne ale mam sporo załatwień,bo papiery muszę do Studium pozbierać.Ale w większości z Wami spędzę dzień.;-):tak:.
 
ależ mamy pogodę:baffled::baffled::baffled: ciśnienie mna tak poniewiera że ledwie łazę:dry: nawet maleństwo jakies takie dziś leniwe:dry:
i uwaga bo Miriam atakuje;-);-) u nas drogę zawiewa że się wyjechac nie da do asfaltu, mam nadzieję że nie zaczne rodzic bo będziemy z małżem w ekspresowym tempie odśnieżać:-D:-D:-D
brzucho mi do dołu ciagnie więc może to już niedługo....

szukam tez dobrego przepisu na pyzy z nadzieniem, może któras robi??? jak tak to proszę o przepis:tak::tak::tak:
 
A u mnie niedawno był listonosz i przyniósł suknię dla Mai na bal karnawałowy i powiem wam że bardzo mi się podoba:tak::tak::tak:
Co do pyzów to ja niestety kupuję:sorry2::sorry2:
 
cześć dziewczyny
trochę udało mi się nadrobić zaległości. Pogoda fatalna nie mogłam dzisiaj wyjść z domu bo tak tutaj wieje ze szok a do około domu poza jednym sąsiadem szczere pole wiec nawet wyprawa po bułki skonczyła sie lądowaniem w zaspach, czy ta zima już nie odpuści.
 
lareina ładna sukienka
Madzienka śliczna masz córeczkę.. Julcia wygląda jak małą dama i taka słodka
anet trzymam kciuki za operację męża,
 
Dzień dobry:tak:

nieźle dziś sypało:shocked2: wcale mi się nie chciało na dwór wychodzić ale trza było pieczywo kupić i inne takie wiec wyszłam:dry: brr...
Wczoraj to dopiero była fajna pogoda z Amandą z 3 godziny na sankach byliśmy wraz z koleżanką i jej synkiem:tak::tak:
I miała Amandiucha radochę spuszczania lali z górki a potem ją z tymi sankami sama na górkę wciągała:-D:-D nawet ja nagrałam tylko nie wiem na jaką stronke trzeba wrzucic (oprócz youTube) żeby wam pokazać:zawstydzona/y:
 
reklama
Anaconda to świetnie że sukieneczka dotarła:tak::tak:
Mandzila niestety nie pomogę bo jeszcze nigdy pyzów nie robiłam:zawstydzona/y:
Lareina bardzo ładną sukienkę miałaś do ślubu cywilnego:tak::tak:i to jeszcze własnego pomysłu ho ho:cool2:
Sunday a ta Twoja koleżanka mówiła konkretnie co jej sie na Stasicach nie podobało?
Anet drzewko podlane;-)
Fogia cena mieszkań niezła:dry:
ale jak na razie ja mogę tylko pomarzyć o własnych czterech kontach:-(
Misia oby szybko udało sie bratu pozbyć tego wirusa z kompa:confused::confused::confused:
 
Do góry