reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
wiam wieczorową porą:tak::tak:
maiłam taki zalatany dzień że nie miałam czasu zaglądnąć;-);-) normalnie po wczorajszych rewolucjach dziś rozpierała mnie energia!!!!!! posprzątałam, zrobiłam obiadek, potem drzemka i w sumie niedawno wstałam:dry::dry:

Marta to miałas nieciekawa noc jak tylko 3 godzinki spania:no::no:

lareina ładna sukienka i to jeszcze własnego projektu:tak::tak:

Madzienka Julcia wyglada jak aniołek, jeszcze z tymi skrzydełkami, superasto:tak::tak::tak:

maltankaw sumie fajnie wyszo z tym prezentem:tak:

anet trzymam kciuki za operację męza, napewno bedzie dobrze:tak:

alez zazdroszczę wam tego spotkania, też bym chetnie przyszła, ale raczej nie dam rady:no::no::no:
 
mandziula dzisiaj sobie pomyslalam jak zobaczylam ze caly dzien sie nie udzielalas,ze juz sie cos zaczelo dziać!!!:-)
 
oj juz bym chciała żeby się zaczeło, ale mały to chyba jest uparty i jeszcze mu się nie spieszy;-);-)
Mandziula
ja też tak czekałam i czekałam bo lekarz mi powiedział że urodze wcześniej a tu był już termin i ciągle nic i jeździłam co 3 dni do szpitala na ktg...a urodziłam w ostatni dzień 41 tyg...też już sie modliłam zeby było po bo juz tak cięzko pod koniec ciązy.....
Maltanka
pytałaś czy nie karmię małego że mógł na cały dzień zostać z mamą...przestałam karmić niedawno bo już nie miałam pokarmu..przez dietę ze zwgledyu na podejrzenia u mojego dziecka AZS..na razie jesteśmy po pobraniu krwi do badań na co jest uczulony ...10 lutego wyniki..
Widzę że już nikt nic nie pisze to ja uciekam spać.Życzę wszystkim miłej spokojnej nocy.Wypoczywajcie!!!
 
Ostatnia edycja:
A moj maz idzie jutro do szpitala a w czwartek bedzie mial operacje na ten palec,beda mu sciegna przyszywac,bo zerwane ma........:baffled:....no i 3 dni bede sama w domu(tzn tescie na dole sa:-D)bo jak dobrze pojdzie to w piatek go wypisza:tak:

anet to trzymam kciuki za operację i szybki powrót do męża do domu.:tak:

alez zazdroszczę wam tego spotkania, też bym chetnie przyszła, ale raczej nie dam rady:no::no::no:

mandziula nadrobimy, jeszcze, nadrobimy:tak:

oj juz bym chciała żeby się zaczeło, ale mały to chyba jest uparty i jeszcze mu się nie spieszy;-);-)

ha Sylwia dokładnie za tydzień to możesz być już po:-) jak coś to wiesz, dawaj znać i będziemy dopingować:-);-)

lareina ładna sukienka:tak: a jeśli mogę spytać to gdzie pracuje Twój mąż, bo twarz ma taką znajomą. :sorry2: możesz mi napisać PW jak nie chcesz tutaj.

lareina czytałam na spotkaniowym, że nie pasuje Ci Plaza, a masz jakieś inne propozycje?
tylko please nie zmieniajcie godziny, bo ja nie dam rady:-(
 
reklama
Do góry