reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Aluśka na staszica rodziłąm też i ja. Leżałam tam trzy razy na patologi i pozniej przeszlam na góre na cc. Jestem zadowolona nie wymagalam wiecej niz bylo mi potrzeba wiec sie nie rozczarowalam poprostu najwazniejsze bylo dziecko. Po porodzie lezalam ponad jeszcze tydzien. Moim lekarzem prowadzacym był pracownik szpitala.

Mały spi obiadek zjedzony i mozna zasiasc na BB
Bylismy dzisiaj na dluzszym spacerku bez sanek tylko na nozkach. Skorzystalismy z pieknej zimowej pogody bo na jutro zapowiadaja duzo gorzej ale zobaczymy jak bedzie. Mateusz bardzo marudny jest dzisiaj chyba intensywnie ida zeby chociaz nie da sobie dotknac dziasel. Juz dwie pieluchy z biegunka teraz sobie spi i posmarowalam mu zelem dziasla wiec mam nadzieje ze wstanie w lepszej formie
Marz fajnie że byłaś zadowolona z opieki w tym szpitalu to dobry znak dla mojej siorki;-)
Tulaski dla Mateuszka na rosnące zębiska:confused::confused:

No troszke nadrobilam! Dziewczyny,ale super pogoda, a moje dziecko spi juz prawie dwie godziny!:confused: Słonko,bez wiatru-rewelacja!!!!:-) Tylko mnie cos dopada-gardlo mnie boli,boje sie zeby nie przeszlo na malego.
Czy ktoras z was szczepila moze swoje dziecko na meningokoki?albo zamierza?

Co z naszym spotkanie?Juz mamy lutya jakos sprawa ucichla!??!!:-:)confused::confused:
Sunday oby boł gardła szybko Ci przeszedł:tak:
ja nie szczepiłam na to:zawstydzona/y: ale wydaje mi sie ze chyba Marta tak:sorry:
 
reklama
Witam wszystkie mamuśki.
Ja dopiero włączyłam komputer bo miałam gościa.Była koleżanka z 7 mies Michałkiem...Fajnie chłopaki byli sobą zainteresowani i się do siebie uśmiechali.I w końcu z kimś w ciągu dnia mogłam pogadać i miło spędzić czas.Teraz mały padł po takich wrażeniach i śpi.Więc mam chwilkę.

Madzienka
- śliczne zdjęcia Julci z zabawy..dziękuję za polecenie Magii byłam tam kiedyś ale jak było jeszzce tylko 1 pomieszczenie więc było ciasno .sprawdze moze faktycznie bedzie to kolejne z ulubionych miejsc.
Maltanka - z tym śniegiem nieźle ktoś to wymyślił i do tego ma ułańską fantazję...Dobrze że są tacy ludzie bo uśmiałam się co nie miara....wszystko jest na sprzedaż-śpiewało kiedyś De mono..:-D:-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):szok:
sunday - mam czas na randki z mężem bo mieszkamy z moją mamą więc zawsze kiedy chcemy wyjść mama chętnie z małym zostaje.!0 stycznia jak mieliśmy rocznice to mama była cały dzień bo mąż zabrał mnie do spa i na kolację..miał być jeszcze dancing ale nigdzie w niedziele nie organizują więc nie potańczyliśmy.
Jeśli chodzi Ci o lokal ten przed Szewcem to właśnie Sarmata tam gdzie bylismy teraz w niedzielę na obiadku - pizzy ktora mają wyśmienitą szczególnie nr.20..lubie tam przebywac jest sala dla niepalących więc byliśmy z Gabrysiem.Sprawdzę też Magie o której również pisałas.
 
Jula na zabawie choinkowej

Madzienka super Julka:-):tak:

Ja to nie pamietam kiedy bylam sama z M gdzies, odkad mamy Maksa!:baffled::-(

Co z naszym spotkanie?Juz mamy lutya jakos sprawa ucichla!??!!:-:)confused::confused:

sundey ja też nie pamiętam kiedy ostatnio gdzieś byliśmy, chyba jeszcze na początku ciąży:sorry2:

a co do spotkania, to myślę, że aktualne:-)

sunday - mam czas na randki z mężem bo mieszkamy z moją mamą więc zawsze kiedy chcemy wyjść mama chętnie z małym zostaje.!0 stycznia jak mieliśmy rocznice to mama była cały dzień bo mąż zabrał mnie do spa i na kolację..miał być jeszcze dancing ale nigdzie w niedziele nie organizują więc nie potańczyliśmy.
Jeśli chodzi Ci o lokal ten przed Szewcem to właśnie Sarmata tam gdzie bylismy teraz w niedzielę na obiadku - pizzy ktora mają wyśmienitą szczególnie nr.20..lubie tam przebywac jest sala dla niepalących więc byliśmy z Gabrysiem.Sprawdzę też Magie o której również pisałas.

lareina, a Ty nie karmisz piersią, że mogłaś małego na cały dzień zostawić?


wpadłam na chwilkę, zaraz M wraca z pracy i muszę część zakupów zrobić na imprezkę, normalnie mam dość sklepów:baffled:

sundey mi mały też spał dzisiaj 2 godziny:baffled: wyszliśmy na sanki, ale już słoneczka nie było.

a tak odnośnie tego śniegu. Kiedyś M znalazł aukcję jak ktoś sprzedawał "skórę z żubra"- opakowanie foliowe to po cztero paku piwa:baffled: i ludzie to licytowali:-D

lecę jeszcze zajrzę tu i tam:tak:;-)
 
maltanka my właśnie wrociliśmy ze spacerku,masakra poszlismy do sklepiku dla dzieci,kupilam malego szalik i rekawiczki,byly tam tez zabawki wyszlismy i awantura na pol osiedla!:szok: darl sie w nieboglosy!!!!i do domu na rekach!:szok::baffled::no:
lareina nie to nie nie Sarmata!Jeszcze wczesniej-tam jest taka restauracja!Po tej smamej stronie co Szewc i Sarmata!Za nic w swiecie nie pamietam nazwy!
Juz wiem jak sie nazywa ta restrauracja OLD PUB http://www.lsi.lublin.pl/stm/stmia.htm

http://www.oldpub.pl/
 
Ostatnia edycja:
Sienio jak miło;-)
Jak już pisałam moja siorka ma tam rodzić :tak: od czwartu jest juz na odziale tyle że na patologii bo miała problemy z za wysokim ciśnieniem (140/90,160/95i wyżej:szok:) i lekarz kazał sie w trybie natychmiastowym stawić:confused: bo już od września jej wysokie wychodziło ale jeszcze udało jej sie przesiedzieć w domu:baffled: dostaje leki i od wczoraj się unormowało ale po badaniu na samolocie pani dr stwierdziła że już sie przygotowuje szyjka do porodu wiec tylko ma piętro zmienić;-)

Jak to jest z porodem rodzinnym? nie robią problemów że mąż rodzącej jest na sali? nie jest to odpłatne, jak to sie czasem zdarza?
Można dostać piłkę dla złagodzenia bólu czy są tu inne sposoby? bo znieczulenie to raczej jak jest to płatne tak?
Z porodem rodzinnym nie ma żadnego problemu, mąz moze robic tam co chce tzn wychodzic, wracac kiedy mu sie podoba pełna swoboda. Polozna pytała sie tylko czy bedzie do końca a on pwiedzial, ze nie wie czy da raze:-p to sie tylko zaśmiala:-p i powiedziala ok. Sa pilki, drabinki co kto chce i co mu pomaga:tak: za nic sie nie placi dodatkowo, nikt nawet nie daje tego do zrozumienia. Wszyscy mili i pomocni w ramach NFZ:-DNawet naciecia staraja sie nie robic, chyba ze jest koniecznosc. Ze znieczuleniem to nawet mi na mysl nie przyszlo, zeby spytac ale chyba nie dają, bo nie slyszalam zeby ktos miał.Wiec niech sie siostra nie martwi niczym i czeka cierpliwie:-)

madzieńka sliczny motylek z Juleczki
fogia powrotu do zdrowia

Sorka dziewczynki ale nie jestem w stanie wszystkiego ogarnac:sorry2:Bylam w Plazie i nic ciekawego nie znalazlam w sumie to nic konkretnego nie szukalam:sorry2:Kupilam tylko 2 ksiażeczki dla Julki i bluze dla P bedzie mial na działke :confused:
pozdrawiam i do pózniej;-)
 
Jula na zabawie choinkowej
WOW,ale masz sliczna coreczke,no i widze ze zadowolona z imprezki....:tak::-)

A moj maz idzie jutro do szpitala a w czwartek bedzie mial operacje na ten palec,beda mu sciegna przyszywac,bo zerwane ma........:baffled:....no i 3 dni bede sama w domu(tzn tescie na dole sa:-D)bo jak dobrze pojdzie to w piatek go wypisza:tak:
 
Co do spotkania też mam nadzieję że to aktualne..ja tylko wciąz sie zastanawiam dlaczego Plaza..przecież tam nie ma za bardzo gdzie zebyśmy siadły w tyle a ja jeszcze będe z wózkiem.A nie ma innego miejsc żeby spokojnie było możmna posiedzieć.Gdzie w Plazie chcecie posiedzieć?
 
lareina moglabys wkleic normalnej wielkosci zdjecie ktore masz na suwaczku,ciekawa jestem tej sukienki!:tak: A co do Plazy to ja nawet nie mam nic przeciwko,no jakos nie przychodzi mi na mysl cos innego o tej porze roku.

A co do Szpitala na Staszica,to ja tam nie rodzilam ,ale w pazdzierniku rodzila tam moja szwagierka i szczerze mowiac nie jest zadowolona, porownywala wczesniejszy porod ktory byl na Jaczewskiego.
 
lareina moglabys wkleic normalnej wielkosci zdjecie ktore masz na suwaczku,ciekawa jestem tej sukienki!:tak: A co do Plazy to ja nawet nie mam nic przeciwko,no jakos nie przychodzi mi na mysl cos innego o tej porze roku.

ależ proszę cie bardzo Sunday juz wklejam zdjęcie..sukienka własnego projektu a szyła mama która jest krawcową..to suknia ze ślubu cywilnego.
 
reklama
Hej,niedawno z kursu wróciłam.Niestety nie ma głowy do czytania:sorry2::no::-(,w nocy spałam 3 godziny:-(.
Kurs bardzo fajny - darmowy i jeszcze w co drugi weekend do studium na technika BHP:tak:.Wypadło mi to wszystko w ciągu 2 godzin wczoraj,pojeździłam,załatwiłam i mam:tak::cool::cool:.
To nie jest to szkolenie co mnie nie przyjęli tylko zupełnie coś innego - przekwalifikowanie zawodowe.
 
Do góry