reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam jakos dzis czasu nie bylo zeby do was zajzec:sorry2:
Bylismy na kontroli u lekarza,no i z Karolina jest lepiej,ma wypic do konca flaszke z antybiotykiem , a Gosia ni lepiej ni gorzej,katar mniejszy,to teraz za to kaszel i wydzielina spywa po gardle,ale nadal bez antybiotyku
 
reklama
Maltanka pochwalcie sie tym pelikanem...co on robi????

Madzienka taki: *BK* PELIKAN Z PIŁECZKAMI firmy FISHER PRICE (897223509) - Aukcje internetowe Allegro

ale kurczę jeszcze jest taki telefon FISHER PRICE TELEFON KOMÓRKOWY M7499 (893645592) - Aukcje internetowe Allegro

i tak się jeszcze waham, zamawiamy na allegro, bo taniej niż w sklepie.

widziałyście to:OKAZJA!! Skrzypiący śnieg sprzed garażu BCM! (897049350) - Aukcje internetowe Allegro

:szok::szok::szok: masakra a ile ofert kupna jest.

idę spać dobrej nocki
 
Czy któraś z Was rodziła na Stasica ?
Ja rodziłam 2 lata temu i polecam. W sali porodowej czulam sie prawie jak w domu tzn nie wiem jak to wyjasnic, tak spokojnie było, dopki nic sie nie dzialo siedzielismy z mezem i gadalismy, co jakis czes przychodzila polozna i sprawdzala czy wszystko ok. Wszyscy tam sa bardzo mili. Dodam, ze kompletnie nie znalam tam nikogo, a pojechalam tam tylko dlatego, ze w przychodni przypadkiem poznalam dziewczyne, ktora bardzo ten szpital polecala. Jakby cos to pytaj:-)
maltanka hehe dobre z tym śniegiem ;:):):) m sie wydaje, ze pelikan fajniejszy.
Moja Julka uwielbiala cos wkladac i wyjmowac. Ma garnuszek na klocuszek i uwielbiala sie nim bawic(teraz woli lalki) :)
 
Ostatnia edycja:
to dzisiaj ja się witam pierwsza:-)

co tu tak pustko z rana:shocked2:

my zaraz idziemy jeść drugie śniadanko, może to moje małe zje trochę zupy:sorry2:
a potem na sanki.

sienio no właśnie jeszcze się zastanawiamy co wybrać.:sorry2:
 
Witajcie, my juz po spacerku, pogoda u nas super...sloneczko, zero wiatru i -4...Jula coraz szybciej zaczyna chodzic po zaspach i dzisiaj spróbowała siedzenia i turlania sie w sniegu... radoche miala:-D:-D:-D:-D:-D

Teraz oglada teledyski mini mini, ta plyta dvd hipnotuzuje mi dziecko potrafi ogladac ja w kolko:szok::szok::szok::szok:

Maltanka fajny ten pelikan:-):-):-)
 
Hello

Fogia jak się czujesz? jak Fifi?
Mam dzisiaj chyba jakieś przesilenie. Czuję się fatalnie, od rana walczę z temperaturą, a przecież to już drugi dzień brania antybiotyków. :no: Natomiast synio został dzisiaj wyekspediowany do przedszkola. Tak mi dał wczoraj popalić, że nie było mowy o swobodnym poleżeniu pod kocykiem. Wolę jeździć między domem, a przedszkolem, niż mieć go w domu skaczącego po mnie za każdym razem jak tylko próbuję się położyć. Wiem, wyrodna jestem....:dry:

Hej, ja na chwilkę bo mam doła jutro:-:)-:)wściekła/y::wściekła/y: tam gdzie zawsze:tak:;-);-).
nic z tego nie rozumiem
 
Madzienka taki: *BK* PELIKAN Z PIŁECZKAMI firmy FISHER PRICE (897223509) - Aukcje internetowe Allegro

ale kurczę jeszcze jest taki telefon FISHER PRICE TELEFON KOMÓRKOWY M7499 (893645592) - Aukcje internetowe Allegro

i tak się jeszcze waham, zamawiamy na allegro, bo taniej niż w sklepie.

widziałyście to:OKAZJA!! Skrzypiący śnieg sprzed garażu BCM! (897049350) - Aukcje internetowe Allegro

:szok::szok::szok: masakra a ile ofert kupna jest.

idę spać dobrej nocki
Pelikan fajny....a snieg-szok...:szok:

Witam
Mala spi a ja korzystam i na kompa :-D
U na po staremu,chorowania ciag dalszy........:baffled:........kiedy to sie skonczy wreszcie,jak mi nos odetkalo to teraz kaszle meczy,ze malo pluc nie wypluje,a polezec nie mam szans:sorry2:
Fogia , zdrowka zycze,a wyrodna matka nie jestes,szybciej wyzdrowiejesz i wtedy zajmiesz sie synkiem
 
Madzienka świetne fotki
Maltanka chyba te pileczki lepsze
Aluśka na staszica rodziłąm też i ja. Leżałam tam trzy razy na patologi i pozniej przeszlam na góre na cc. Jestem zadowolona nie wymagalam wiecej niz bylo mi potrzeba wiec sie nie rozczarowalam poprostu najwazniejsze bylo dziecko. Po porodzie lezalam ponad jeszcze tydzien. Moim lekarzem prowadzacym był pracownik szpitala.

Mały spi obiadek zjedzony i mozna zasiasc na BB
Bylismy dzisiaj na dluzszym spacerku bez sanek tylko na nozkach. Skorzystalismy z pieknej zimowej pogody bo na jutro zapowiadaja duzo gorzej ale zobaczymy jak bedzie. Mateusz bardzo marudny jest dzisiaj chyba intensywnie ida zeby chociaz nie da sobie dotknac dziasel. Juz dwie pieluchy z biegunka teraz sobie spi i posmarowalam mu zelem dziasla wiec mam nadzieje ze wstanie w lepszej formie

Dużo zdrowia
 
Witam wszystkich!

lareina super wspomnienia!:-) A co do lokalu to podpisuje sie pod Magia, jeszcze mi sie bardzo podoba w "U Szewca"-lupie takie klimaty.Jeszcze jest na starowce taka restauracja kurcze tylko nawzy nie pamietam, przed "Szewcem" idac od deptaka.A w ogole klimat "swojski"-jak ktos lubi to "Sielsko anielsko" na starowce-bylam kilka razy,supre jest -wystroj jedzonko i znane twarze mozna spotkac. Masz czas na randki?A z kim dziecko?Ja to nie pamietam kiedy bylam sama z M gdzies, odkad mamy Maksa!:baffled::-(
Madzienka ale swietna lalunia ta Twoja coreczka, zabawa chyba byla udana!:tak::tak:
maltanka ja bym kupila pelikana, telefon to gdzies rzuci i zapomni a z tym pelikanem to nawet na dworek jak juz w koncu wiosna nadejdzie pojdziecie!:tak::tak::tak:
A z tym śniegiem,to na poczatku nie szczailam o co chodzi,ale niezle!!!:-D:-D:-D
anet15 śliczna foteczka dziewczynek. Ciesze sie ze juz lepiej ze zdrowkiem!:-)

No troszke nadrobilam! Dziewczyny,ale super pogoda, a moje dziecko spi juz prawie dwie godziny!:confused: Słonko,bez wiatru-rewelacja!!!!:-) Tylko mnie cos dopada-gardlo mnie boli,boje sie zeby nie przeszlo na malego.
Czy ktoras z was szczepila moze swoje dziecko na meningokoki?albo zamierza?

Co z naszym spotkanie?Juz mamy lutya jakos sprawa ucichla!??!!:-:)confused::confused:
 
reklama
Dzień dobry:tak:

a my wróciliśmy ze sklepu, pojechaliśmy wszyscy do BF oglądać te samochody. Wcześniej zdecydowaliśmy, że jak dziadkowi się bardzo spodobają to kupimy :tak:bo to ma być prezent i tyle. Hubert niestety nie bardzo był zainteresowany, za to strasznie go zaciekawił taki pelikan z fisher pricea. Jeszcze nie widziałam żeby tak go zainteresowała jakaś zabawka. Koniec końców dziadek zdecydował, że mały dostanie teraz pelikana i taką dużą wywrotkę z łopatką- będzie miał do piasku na lato, a samochód sterowany dostanie na 2 urodziny.
no i Hubercik sam wybrał co by chciał najbardziej:-):-)

WITAJCIE!!!

My w sobotę byliśmy jak zwykle na tańcach a potem było wielkie sprzątanie piwnicy żeby nie psuć sobie dnia jak już będzie wiosna bo wtedy na pewno spędzanie paru godz w piwnicy byłoby ostatnią rzeczą na jaką mielibyśmy ochotę.
A w niedzielę ze znajomymi byliśmy z sankami (w których siedział Gabryś )na zamarzniętym zalewie.Fajnie było!!a potem byliśmy na pizzy na starówce.To był naprawdę udany weekend!
Mam pytanie może któraś z was zna jakiś klimatyczny fajny lokal na randkę z mężem...My ostatnio znów jak już mamy jakieś święto chodzimy sobie do Sarmaty ale potrzeba mi jeszcze jakiegoś fajnego lokalu..Byliśmy też na rocznicę w styczniu w Oregano na Kościuszki -tam mi się Mąż oświadczył..ale jakoś oprócz sentymentu nic nas tam nie zachwyca więc.pomóżcie.
Lareina to fajnie że miło spędziłaś weekend:-):-)
co do lokalu na randkę to mi najbardziej podobało się w Czekoladzie na krakowskim przedmieściu bywałam tam z m.na początku naszego małżeństwa;-) fakt że sie pewnie od tego czasu dużo mogło zmienić ale myślę że nie na gorsze:cool2:
lareina no maz wyjezdza daleko i w nieciekawe miejsce bo do afganistanu. wiem zze czas moze szybko poleci bo dzieciaczki, a wiadomo ze przy nich duzo roboty, ale meza w domu brak to nie fajnie.
oby ten czas rozłąki szybko Wam minął:confused::confused:

Witam jakos dzis czasu nie bylo zeby do was zajzec:sorry2:
Bylismy na kontroli u lekarza,no i z Karolina jest lepiej,ma wypic do konca flaszke z antybiotykiem , a Gosia ni lepiej ni gorzej,katar mniejszy,to teraz za to kaszel i wydzielina spywa po gardle,ale nadal bez antybiotyku
Aneta współczuję chorubska:-:)-(
Madzienka taki: *BK* PELIKAN Z PIŁECZKAMI firmy FISHER PRICE (897223509) - Aukcje internetowe Allegro

ale kurczę jeszcze jest taki telefon FISHER PRICE TELEFON KOMÓRKOWY M7499 (893645592) - Aukcje internetowe Allegro

i tak się jeszcze waham, zamawiamy na allegro, bo taniej niż w sklepie.

widziałyście to:OKAZJA!! Skrzypiący śnieg sprzed garażu BCM! (897049350) - Aukcje internetowe Allegro

:szok::szok::szok: masakra a ile ofert kupna jest.

idę spać dobrej nocki
Maltanka fajny ten pelikan:tak::tak:
a co do tego śniegu to jaja sobie człek zrobił i tyle a jaki powód odwołania ofert nic tylko pogratulować pomysłu:-D:-D:-p
Ja rodziłam 2 lata temu i polecam. W sali porodowej czulam sie prawie jak w domu tzn nie wiem jak to wyjasnic, tak spokojnie było, dopki nic sie nie dzialo siedzielismy z mezem i gadalismy, co jakis czes przychodzila polozna i sprawdzala czy wszystko ok. Wszyscy tam sa bardzo mili. Dodam, ze kompletnie nie znalam tam nikogo, a pojechalam tam tylko dlatego, ze w przychodni przypadkiem poznalam dziewczyne, ktora bardzo ten szpital polecala. Jakby cos to pytaj:-)
Sienio jak miło;-)
Jak już pisałam moja siorka ma tam rodzić :tak: od czwartu jest juz na odziale tyle że na patologii bo miała problemy z za wysokim ciśnieniem (140/90,160/95i wyżej:szok:) i lekarz kazał sie w trybie natychmiastowym stawić:confused: bo już od września jej wysokie wychodziło ale jeszcze udało jej sie przesiedzieć w domu:baffled: dostaje leki i od wczoraj się unormowało ale po badaniu na samolocie pani dr stwierdziła że już sie przygotowuje szyjka do porodu wiec tylko ma piętro zmienić;-)

Jak to jest z porodem rodzinnym? nie robią problemów że mąż rodzącej jest na sali? nie jest to odpłatne, jak to sie czasem zdarza?
Można dostać piłkę dla złagodzenia bólu czy są tu inne sposoby? bo znieczulenie to raczej jak jest to płatne tak?

Witajcie, my juz po spacerku, pogoda u nas super...sloneczko, zero wiatru i -4...Jula coraz szybciej zaczyna chodzic po zaspach i dzisiaj spróbowała siedzenia i turlania sie w sniegu... radoche miala:-D:-D:-D:-D:-D
Madzienka świetne foteczki :-):-)uroczy/a motylek/wrózka z Juleczki:-):-)
Hello
Mam dzisiaj chyba jakieś przesilenie. Czuję się fatalnie, od rana walczę z temperaturą, a przecież to już drugi dzień brania antybiotyków. :no: Natomiast synio został dzisiaj wyekspediowany do przedszkola. Tak mi dał wczoraj popalić, że nie było mowy o swobodnym poleżeniu pod kocykiem. Wolę jeździć między domem, a przedszkolem, niż mieć go w domu skaczącego po mnie za każdym razem jak tylko próbuję się położyć. Wiem, wyrodna jestem....:dry:
Fogia jak tam wyrodna:confused:
Fifi wybawi się w przedszkolu a ty w tym czasie sobie odpoczniesz i wykurujesz:confused::confused::confused:
 
Do góry