reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

co do spotkania to jestem na nawet 2 razy za. Kawusia możne tez być a co do spaceru w saskim to jak będzie ciepło ta ja chyba najpierw z brzusiem,
Ja to się tak boje porodu ze na razie go odpycham jak najdalej.
Co do porodu to nastaw się pozytywnie.Tak być musi i koniec.a jaka to ulga jak po tylu miesiącach ciąży mozna w koncu zobaczyc palce u stóp bo brzuch juz nie przeszkadza.:-D
 
reklama
Ano właśnie.....ale czasem to mam wrazenie że on uważa że ja siedze w domu i nudze się przez 10h podczas jego nieobecności:dry:
Oj....faceci+ dom+dzieci to temat woda.....mój jest akurat ksiązkowym przykładem-nieporadny. nic sam nie zrobi, nie domysli sie ze pieluche trzeba zmienić, zero znajomosci zwyczajów wlasnych dzieci-kiedy spac, kiedy jeść itd. dobrze ze wie kiedy sie urodziły i jak maja na imie. Jak sobie przypomne jak dobrze nam było jak nie mielismy jeszcze kompa a w tv tylko tvn.......życ nie umierac.....a teraz???
Ostatnio powiedziałam mu że brakuje mi czasu dla siebie-jakis fryzjer, solarium, spacer w samotnosci itp....to wiecie co powiedział? To skocz sobie na zakupy ja posiedze z chłopakami-idz do Leclerca bo skończyło sie to, to i to.....no i miałam 1h czasu dla siebie-robiąc zakupy do domu :(
Doszło do tego że mały nawet nie chce zasypiac u niego na rękach:confused:
Solange,no to moj dokladnie taki sam,nic w domu nie robi,a jeszcze przy dzieciach tez malo.....wrrr.....szkoda gadac:baffled::baffled::baffled:
Ja jestem z Lublina Mama 2 letniej Sary i wkrótce drugiej księżniczki obecnie 30 tydz ciąży
:-)
Witaj Diamentka:-)
Witajcie.Mam na imię Magda .Zostałam mamą 3 października 2009 i szukam jakichś kontaktów bo trochę mi nudno w domku w ciągu dnia gdy mąż w pracy.Jeszcze nie bardzo wiem jak się tu poruszać ale z czasem załapię.
Witaj rowniez Lareina na forum :-)


dziewczyny mam wieczna zgagę co z tym zrobić
Ja tez mialam wieczna zgage,od samego poczatku ciazy...w jednej i drugiej to samo...ale juz sie przyzwyczailam...he,he...a na zgage gin przepisala mi Alugastrim(mleczko,albo tabletki do ssania) ale bralam tez renie....i powiem ze na krotko wszystko pomagalo....:sorry2:


Nie zła :sorry2:tylko połączę posty,żeby pretensji nie było później:tak:.
Miałam właśnie telefon od tej opieki do dziecka,na 17:30 na rozmowę idę a to ode mnie 5 minut piechotką:tak::cool::cool:.
no widzisz,bedzie dobrze,trzymam kciuki:happy2:

Witam ....ale naprodukowalyscie:szok:
Dzis od rana w kuchni siedze:-)...juz mam dosyc ale obiad na 2 dni bede miala:happy2:
Karolina jeszcze spi,troszke jakby lepiej sie czuje,zobaczymy co powie lekarz jutro na kontroli...a Gosia kicha i smarka:szok:,ze braknie juz chusteczek:sorry2:
Zimno dalej u nas,a dzis mezowi samochod nie zapalil....a stoi w garazu:confused:
Mam nadzieje ze cos tam z nim zrobi bo do lekarza jutro mam jechac...ja juz wiosne chce!!!!!!!!!
 
KTO CHĘTNY NA SPOTKANIE???W LUTYM NA KAWKĘ I CIASTECZKO....PROSZĘ O WPISYWANIE SIĘ NA LISTĘ....;-)
NAPISZCIE KIEDY WAM PASUJE, DNI GODZINY:tak::tak::tak::tak: I WASZA PROPOZYCJA MIEJSCA.....


1.Madzienka - cały tydzień, godz.9-12; 16-19

Dopisujcie się edytując moj wpis:tak::tak::tak:

ja jestem dostępna od 8 lutego( jade na tydzień do mojej mamy)
prze cała dobę poza porami snu.
 
witam sie i ja:-)

aleście naprodukowałyście, a nie było mnie tylko pół dnia. rano małż mnie zawiózł na badania, odebrałam właśnie wyniki:-)normalnie hemoglobina 12,3!!!!:szok::szok: za to wyniki z moczu jak były złe, tak są gorsze, ale coż

potem małz miał spotkanie z klientem i zawiózł mne do pracy, posiedzałam trochę z ludziskami aż mi się humorek poprawił;-):tak:

Madzienka ja też bym chciała na takie spotkanie, ale jakoś tak mam poród po drodzę:-D:-D więc luty odpada, ale na spacerek się piszę bo mały mi podrośnie to sobie wózeczkiem poeżdzimy:tak::tak:


dzisiaj jest chyba dzień narzekań na mężów:-D:-D ale się uśmiałam, ale muszę przyznać ze faceci to są troche z innego świata:-):-) mój tez czasem jak coś palnie albo zrobi to mam go ochotę wytargać. dziś naprzykład stwierdził że w piatek to nie mogę zacząć rodzić bo on musi do warszawy w interesach jechać;-):dry:


witam też nowe forumowiczki i mamusie:tak::tak::tak:


no to sie rozpisałam:dry::tak:
 
super jesli chodzi o nowy watek[/QUOTE]
pewnie że jeśli chodzi o nowy wątek odnośnie spotkania to Super Pomysł ja się juz wpisałam.Wśród tylu wypowiedzi ciężko byłoby znaleźć coś powiedzmy po dniu nieobecności tutaj.Mam nadzieję że to spotkanie wypali bo ja już zaczynam chyba dziczeć sama w domu.
Dobra ale na razie kończę idę do swojego królestwa - kuchni- stworzyć jakiś pyszny obiadek póki Gabryś śpi.Miłego popołudnia życzę wszystkim.
 
A ja już obiadek ugotowałam i nawet zjadłam a teraz chwila lenistwa i potem po Maję trzeba tyłek ruszać:baffled::baffled:
Już biegnę na wątek o naszym spotkaniu i się wpisuję:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry