reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Kilka słów mówisz....To po krótce może. Jestem żoną Kochanego Rafałka., z którym poznaliśmy się 30 kwietnia 2008 a 3 dni potem czyli 3 maja Rafał zapytał czy zostanę jego zoną.To była miłośc od 1 wejrzenia.Zgodziłam się! We wrześniu 2008 r.zaplanowalismy slub na styczen i staralismy sie o dzidziusia.Nie wychodziło przez 8 mies.10 stycznia mieliśmy slub i wesele a 4 dni po slubie dowiedzielismy się że w koncu jestem w ciąży!!!!także w dzień wylotu do Tunezji w podróż poslubną lecieliśmy już w trójkę.3 października zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Gabriela.Jednym słowem Jest cudownie!!!
 
reklama
Witam
Ja sobie do teraz pospałam, jak tylko moi z domu wyszli to wskoczyłam do łóżka i jakoś tak mi się przysnęło.
Witam nowe mamusia i zapraszam do klikania z nami:tak::tak::tak:
Co do chłopów to mój też dupa wołowa, normalnie jakby miał dwie lewe ręce, o wszystko trzeba mu mówić po 10 razy, najchętniej to po pracy siedziałby przed kompem i za plecami miał włączony tv na tvn turbo i tak może spędzać całe dnie, a jak jedziemy do teściowej to siedzi całe dnie w garażu i przy swoim samochodziku dłubie, zero odpowiedzialności, zero zaradności, zero myślenia.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: - no to się wyżaliłam:-p:-p:-p
A co do siedzenia samej w domu to ja też już na głowę dostawałam jak jeszcze Maja do przedszkola nie chodziła i powiem szczerze że teraz bardzo psychicznie odżyłam tym bardziej że ja mam taki charakter że lubię trochę samotności i chodzić swoimi drogami:tak::tak: I teraz wreszcie mam czas dla siebie, a Maja też w przedszkolu odżyła bo ma kontakt z innymi dziećmi i pięknie nauczyła się sama bawić bo wcześniej to do wszystkiego mama musiała być:tak::tak:

Ja zamierzam jak najszybciej posłać małą do przedszkola (z konieczności), ale widzę, że to powinno na zdrowie wyjść wszystkim:-):-):-)

Witam kolejne mamusie:-):-):-)
lareina super Ci się ułożyło....:tak::tak::tak: A co robisz poza byciem mamą?
 
Co robię poza byciem mamą?Nie pracuję jeśli o to pytasz..tak się złożyło.I tak pozostanie .Nie mamy z kim zostawić dziecka bo babcia pracuje a poza tym za jakies pare mies chcemy sie starać o 2 bo i tak siedzę w domu i tak a moge siedzieć więc tak postanowilismy z mężem.Mam pytanie do was jak sie wkleja te różne paski z odliczaniem i skąd to wziąć??
 
fajny wiek jak tak sobie przypomnę tamte czasy ale chyba nie żałuje ze tak się stało iż dopiero teraz (słodka 30)jestem w ciąży i będzie ten maluch z nami chyba obydwoje do tego dojrzeliśmy.
a co do pasków to na stronie głównej www.babyboom .pl jest zakładka suwaczki
 
Co robię poza byciem mamą?Nie pracuję jeśli o to pytasz..tak się złożyło.I tak pozostanie .Nie mamy z kim zostawić dziecka bo babcia pracuje a poza tym za jakies pare mies chcemy sie starać o 2 bo i tak siedzę w domu i tak a moge siedzieć więc tak postanowilismy z mężem.Mam pytanie do was jak sie wkleja te różne paski z odliczaniem i skąd to wziąć??


No i fajnie, że tak sobie zaplanowaliście. Praca nie zając jak mówią...;-) Co do pasków to już była odpowiedź...a wklejasz je w ustawieniach....w zakładce edytuj sygnaturę:tak::tak::tak:

Misia a ty gdzie rodzisz i kiedy?

Termin mam na 22 marca i wybrałam szpital na Jaczewskiego, a Ty?
 
reklama
eeee nie nadążąm czytać:-p
położyłam spać małego i mama chwilkę. widzę dużo nowych mam.


hehehe....przydałyby się częściej takie wizyty u gina;-);-);-)

nio przydały by :-);-)

Dzisiaj rano jak wychodził to obiecał ze coś sam ugotuje.to chyba przez to ze wczoraj jak stałąm przy zlewie to trochę mi brzusio przeszkadzał. Zobaczymy jak to będzie, jedyna pociecha to to ze sprząta za mnie w domu bo ja nie bardzo nadaj się do pewnych rzeczy. Zobaczymy jak bedzie jak sie mały urodzi trochę kurcze bardzo się tego boje bo ja lubię mieć skład i ład w domu.

fornetka mój też gary mył jak miała już duży brzusio. a jak Hubert się urodził i zostawałam z nim sama na początku to obiady robiłam dzień wcześniej, bałam się nawt wyjść do kuchni i zostawić go śpiącego w pokoju:-)

Ja jestem z Lublina Mama 2 letniej Sary i wkrótce drugiej księżniczki obecnie 30 tydz ciąży
:-)

diamantka witaj:tak:

Witajcie.Mam na imię Magda .Zostałam mamą 3 października 2009 i szukam jakichś kontaktów bo trochę mi nudno w domku w ciągu dnia gdy mąż w pracy.Jeszcze nie bardzo wiem jak się tu poruszać ale z czasem załapię.

lareina witamy:tak:

Witam
Ja sobie do teraz pospałam, jak tylko moi z domu wyszli to wskoczyłam do łóżka i jakoś tak mi się przysnęło.

ooo takiej to dobrze,jejku ja to ostatnio pod koniec ciąży tak spałam. kto by kiedyś pomyślał, żeby wstawać o 7.00 tak w środku nocy:-)

anaconda mój też w samochodzie grzebał zawsze jak pojechaliśµy na wieś do teściów, dobrze, że zmieniliśµy to w tym nie ma bardzo co robić.

co do zabawy to ja teraz tak mam, że Hubert tylko włazi mi na nogi, choć czasem się zajmie jakąś zabawką i sam. czasami nic nie mogę zrobić, a jak go posadzę przy zabawkach to zrobi taką smutną minę, a ja mam wyrzuty sumienia, że za mało czasu mu poświęcam, i tak w kółko.

a lat mam 26 ale za 2 mies będzie juz 27...leci czas..

:-) ja też ale u mnie 27 we wrześniu:tak:

Kilka słów mówisz....To po krótce może. Jestem żoną Kochanego Rafałka., z którym poznaliśmy się 30 kwietnia 2008 a 3 dni potem czyli 3 maja Rafał zapytał czy zostanę jego zoną.

o szybki :-)

Co robię poza byciem mamą?Nie pracuję jeśli o to pytasz..tak się złożyło.I tak pozostanie .Nie mamy z kim zostawić dziecka bo babcia pracuje a poza tym za jakies pare mies chcemy sie starać o 2 bo i tak siedzę w domu i tak a moge siedzieć więc tak postanowilismy z mężem.Mam pytanie do was jak sie wkleja te różne paski z odliczaniem i skąd to wziąć??

ale masz fajnie, też chciałabym nie mieć problemów czy iść do pracy czy nie.

a codo suwaczków to wchodzisz w ustawienia, po prawej stronie masz taką tabelkę i jak chcesz avatar to dajesz edytuj avatar, a jak suwaczki to dajesz edytuj sygnaturę, i tak wklejsz linka

Witam mam na imię Iwona i mam 26 lat jestem żoną od prawie 3 lat wspaniałego faceta Sławka mamy 2 letnia ksiezniczkę 16 listopad 2007 mieszkamy na Czechowie teraz 8 kwietnia czekamy na drugie maleństwo tez dziewczynke milo poznac kogos z Lublina

na Czechowie powiadasz:confused: a można wiedzieć coś bliżej:confused:, ja też z Czechowa:-)
 
Do góry