reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witajcie! ja tylko na sekunde! Zime mamy!!!:-);-)
A co do wlosow to stare zdjecie!Ale zastanawiam sie nad zmiana koloru bo i tak musze zrobic odrosty przed swietami!
 
Witajcie!
Ja też tylko na sekundkę, bo po ciężkiej nocy (dopiero o 9 zdecydowałam się na no-spę), więc późno wstałam, więc generalnie jestem do tyłu ze wszystkim:wściekła/y:no faktycznie - niestety w końcu przyszła zima
 
Witam:-):-)
My dziś wreszcie do meblowego pojechaliśmy odebrać nasze pufy - 5 tygodni je robili:crazy::crazy::crazy:
Maja już tak przyzwyczaiła się do spania w przedszkolu że w weekendy też śpi i właśnie teraz jest w objęciach morfeusza
U nas śnieżek poprószył i powiało zimą, przymrozek trzyma aż się wyjść z domu nie chce:no::no:
Maltanka jak nie musisz to poczekaj na tych od kaloryferów bo potem będziesz musiała się z nimi umawiać nie wiadomo kiedy:tak::tak::tak:
 
witamy znow po nieobecnosci bylismy w szpitalu:( aby zdiagnozowali wiktora co do tych stolcow....ale nie stety lekaz tylko czekal na..... i musialam sie wypisac aby zabrac malego do centrum zdrowia dziecka....tak wiec czekamy teraz na odzew od Wawy....
 
witamy znow po nieobecnosci bylismy w szpitalu:( aby zdiagnozowali wiktora co do tych stolcow....ale nie stety lekaz tylko czekal na..... i musialam sie wypisac aby zabrac malego do centrum zdrowia dziecka....tak wiec czekamy teraz na odzew od Wawy....

Jejku!Co za g.... ten nasz kraj!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Co nie ma nikogo!!!:-( Wszystkie porządki robią??!!:eek:;-)

Ja dzisiaj narobiłam kotletów mielonych na caly wekend!Upieklam pierniczki!:-D Teraz poleza do swiat troszke skruszeją!!!:-)
M odkurzył całe mieszkanie, ja zakupy zrobiłam w stokrotce ledwo doszlam do domu z siatami!!!:eek::eek::eek: Kolejka w sklepie-masakra!!! Co to bedzie za tydzień!!!:szok::szok::szok:
 
Witajcie! ja tylko na sekunde! Zime mamy!!!:-);-)
A co do wlosow to stare zdjecie!Ale zastanawiam sie nad zmiana koloru bo i tak musze zrobic odrosty przed swietami!

o ja też muszę zmienić kolor na święta, szukałam farby w realu, ale nic nie znalazłam. kiedyś miałam jasne, ale te odrosty mnie wkurzały.

Witajcie!
Ja też tylko na sekundkę, bo po ciężkiej nocy (dopiero o 9 zdecydowałam się na no-spę), więc późno wstałam, więc generalnie jestem do tyłu ze wszystkim:wściekła/y:no faktycznie - niestety w końcu przyszła zima

misia, a co się stało?


Maltanka jak nie musisz to poczekaj na tych od kaloryferów bo potem będziesz musiała się z nimi umawiać nie wiadomo kiedy:tak::tak::tak:

no czekałam w końcu, gościu przyszedł dopiero po 14.00. i nic z moich zakupów nie wyszło.

sundey to Ty już możesz święta zaczynać, mieszkanie sprzątnięte, pierniczków napieczone.:-)

a ja nic nie zrobiłam:sorry: na obiad miałam pomidorówkę z wczoraj i kotlety sojowe. na jutro za to muszę coś myśleć. sundey podziel się kotletów:-)

Huberta przebrałam już na spanie. zostawiłam go na trochę bez pampersa, nalał mi na kołdrę, no dobra, poszliśmy jeść kaszkę, tata go trzymał, oblał go, no to znowu poszliśmy tyłek myć, połozyłam go do ubierania, znowu mi nalał na kołdrę, i tak myliśmy się trzy razy.

jak na razie mi gania, P bawi się klockami, a ja przy komputerze już czuję, że znowu muszę iść zmienić pampersa.

jeszcze jakiś kretyn mi tu wierci w ścianach.

ale na dworze zimno.
 
Ostatnia edycja:
o ja też muszę zmienić kolor na święta, szukałam farby w realu, ale nic nie znalazłam. kiedyś miałam jasne, ale te odrosty mnie wkurzały.


sundey to Ty już możesz święta zaczynać, mieszkanie sprzątnięte, pierniczków napieczone.:-)

a ja nic nie zrobiłam:sorry: na obiad miałam pomidorówkę z wczoraj i kotlety sojowe. na jutro za to muszę coś myśleć. sundey podziel się kotletów:-)
na dworze zimno.

Ja to raczej koloru nie zmienie!Najlepiej sie czuje w jasnych-chociaz nigdy niewiadomo!;-) a co do swiat to odkurzanie normalna rzecz,ale fakt: pierniczki mam, prezenty tez, okna pomyte firanki poprane. Za tydzien choinke kupimy, ubierzemy i juz!!!:-D:-D:-D
Jade na Wigilie do mamy a na BN do tesciowej wiec w domu nic nie pichce konkretnego!;-)
 
reklama
Jade na Wigilie do mamy a na BN do tesciowej wiec w domu nic nie pichce konkretnego!;-)

no my też, więc z gotowaniem czy pieczeniem się nie wysilam.

ja to mam jak na razie tylko firanki poprane. w tym tygodniu zamierzam po troszku sprzątać, a w sobotę choinka. prezenty to mam tylko dla małego jak na razie.

co do koloru to ja tylko odcień, żeby nie było bardzo odrostów widać
 
Do góry