reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?


Madzienka
ja też nie lubię prasować koszul. :no2:na szczęście mój Piotrek nie chodzi na co dzień w koszulach to mam tego mało:-)

Moj codziennie:sorry::sorry::sorry::sorry:a ja nie lubie ich prasowac wiec nazbieralo mi sie chyba z 15:szok::szok::szok::szok::szok:mam nadzieje ze do niedzieli je wyprasuje, bo w innym wypadku bedzie konieczne upychanie do szafy:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
A ja dzisiaj pojechałam do centrum i tak chodziłam po ulicach i oglądałam aż do teraz:tak::tak::tak: Ruch spory, ludzie zabiegani, wystawy świąteczne...
Zaraz po Maję muszę zmykać:tak::tak:
Anet piękną firaneczkę uszyłaś, masz talent:tak::tak:
Maltanka oby się udało spotkać choć na kawkę albo gofry, w realu takie dobre mają:-p:-p:-p
Witam nową mamusię, madzia*** zaglądaj często i pisz, powoli się wciągniesz i lepiej wszystkie się poznamy i życzę zdrówka:tak::tak:
Misia mnie też wymioty męczyły i to bardzo, a na dodatek później byłam taka zmęczona że codziennie musiałam drzemkę zaliczyć:tak::tak::tak: ach uroki bycia w ciąży, ale są i fajne wspomnienia...
 
anet15 Świetna robota!!!:-)

Witam nowe mamusie!!!Piszcie często....!:-):-):-)

No dziewczyny ja dzisiaj byłam z leclercu i kupilam prezenty!!!!!!!Masakra-szlam jak wielblad!!!:szok::szok::szok::eek::eek::eek:
Maksiowo kupilam stoliczek edukacyjny Fisher Price, malemu mojego brata ciastoline z jakimis foremkami z bajki AUTA, a dla syna szwagra - klocki edukacyjne!!!I wydalam ponad 300zl!:szok::szok::szok: ale mam juz prezenty z glowy!:-):-):-)
 
Madzienka,to przyjezdzaj do mnie...hi,hi.....ja to lubie tak sobie poszyc,ale teraz to Karolina mi nie daje za bardzo,musze szyc jak spi,czyli w nocy najlepiej...hi,hi....:laugh2::laugh2::laugh2:

Nie kuś bo przyjadę:laugh2::laugh2::laugh2:

Juleczko
Wszystkiego najlepszego wspaniałych prezentów na pierwsze urodziny i moc całusków od nas - czyli cioci i Kuby:-)

dziekujemy:tak::tak::tak:
 
anet15 i inne laski! zrobiłyście plan pracy ;-) do świąt?:-D podobno to jest najlepszy patent na sprawne przygotowania!:-):-):-)
 
reklama
Do góry