reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

a raczkuje dobrze, nawet z prędkością światła, nie można go dogonić jak biegnie do psich misek.

No z miskami trzeba uwazac.Moi rodzice maja kota, kiedy jak bylismy u nich a w misce byl suchy pokarm a on podszedl do niej i mówi "mniam mniam",nie wiem co byloby gdybysmy nie zareagowali.:szok::eek:
 
reklama
u nas miski stoją na szafce, a pies nauczył się zjadać w 15 minut to co ma. teraz tylko woda. ale nie raz Hubertowi zabierałam z łapek psią karmę:tak:

To niezle!:-D:szok:

Nic, ja spadam. Szybcy i wsciekli sa na jedynce. Ogladalam juz nascie razy ale....!!!:-):-):-)

Spokojnej nocki życzę!!!:-):-):-)
Do jutra!:tak:
 
misia naprawdę, też pracowałam w wymiarze sprawiedliwości:tak::-)
a można wiedzieć gdzie dokładnie. nie musisz tutaj pisać jak nie chcesz. napisz mi PW:-)

witajcie.
widać,że weekend, pustki na forum.
ale mamy dzisiaj zimno. wyszłam po chleb i zmarzłam, do tego nie wzięłam sobie zimowych butów, a tu lód, ale bym wywinęła orła.
miałam dzisiaj jechać do Baby Fanta, ale mają zmieniać mi podzielniki na kaloryferach i tak nie wiem co zrobić, czy czekać czy nie.

Hej u nas tez dzisiaj byli zmieniac podzielniki, ale ja zawsze do nich dzwonie i mowie ze musze wyjsc z dzieckiem czy moga przyjsc na początku i byli o 10.20 a od 10 chodzili:-D:-D:-D:-D:-D

Poza tym caly dzien sprzatalam, popoludniu troche gosci mielismy a jutro rodzinki

Co do przygotowan swiatecznych to popralam firanki i posprzatalam, nic nie szykuje bo Wigilia u jednej i drugiej babci, Boże Narodzenie podobnie a w szczepana mamy chrzciny w rodzinie:tak::tak::tak:

A macie zywa choinke?czy stuczna?
A co macie dla synka?

My kupujemy zywą...ciekawe jak jula zareaguje, w tamtym roku miala dwa tygodnie:tak::tak::tak:
 
Witajcie!

Ja na chwile zajrzałam. Byłam już dzisiaj w leclerku, kupiłam pieluchy,czekolady do prezentów i mase innych "rzeczy"!
 
Witajcie w niedzielne popoludnie....
Tez bym sie gdzies na wieksze zakupy wybrala :sorry:
Choinke tez mamy zywa co roku,Karolinka w tym roku tez pierwsze Swieta bedzie zaliczac,ale pewnie nie bardzo bedzie czaijl,bo akurat 4 miesiace bedzie miala.....a za rok to juz tez choinke bedziemy zastawiac...hi,hi....:laugh2:
Moj sie razklada,bierze go chorobsko.....i jutro do lekarza idziemy z Gosia do kontroli,to i on sie przebada,bo zaraz zatoki mu zawala:sorry:...a i goraczke ma troche.....
 
reklama
Normalnie zima nam przyszla!W nocy mamy mieć -9:szok::szok::szok:
Mam nadzieje ze mi samochod odpali!:eek: Będzie drapanie szyb!MASAKRA!:shocked2::eek: Już dzisiaj przed wyjazdem do sklepu drapalam,a teraz po nocnym mrozie i śniegu-a caly czas sypie-to juz w ogole!:szok:

Zdrówka życzę wszystkim chorowitkom!!!!!!:-):-):-)
 
Do góry