reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Oj coś pusto dzisiaj:eek:
My chorujemy dalej Mały jakoś się trzyma a ja skutecznie się lecze bo już nawet głos mi wrócił:-D A do pracy i tak trzeba iść
Torcik pycha:-)

Marta może by jeszcze te stare ogłoszenia usunąć albo wrzucić w jeden dział
 
Witam
Anihira zdrówka dla was, oby was szybko puściło
Maja też kaszle ale wczoraj kupiłam jej syrop i mam nadzieję że przejdzie:tak::tak::tak:
Znowu pada:crazy::crazy::crazy: Przez ten deszcz to siorka zadzwoniła że jednak dzisiaj nie przyjedzie tylko jutro (jak przestanie padać:crazy::crazy::crazy:)
Ja też miałam się dzisiaj wybrać gdzieś dalej na zakupy ale jak tu w taką pogodę wychodzić z domu:crazy::crazy::crazy:
A pójdę do osiedlowego sklepu i kupię coś do jedzenia i tyle mojego spaceru będzie:crazy::crazy::crazy:
 
Dziewczyny,jak szefowa częstuje to się nie odmawia:no: - więc łyżeczki w rękę i SMACZNEGO;-):tak:
13.jpg
a z checia sie poczestuje,szefowo....:-D

Witam
Anihira zdrówka dla was, oby was szybko puściło
Maja też kaszle ale wczoraj kupiłam jej syrop i mam nadzieję że przejdzie:tak::tak::tak:
Znowu pada:crazy::crazy::crazy: Przez ten deszcz to siorka zadzwoniła że jednak dzisiaj nie przyjedzie tylko jutro (jak przestanie padać:crazy::crazy::crazy:)
Ja też miałam się dzisiaj wybrać gdzieś dalej na zakupy ale jak tu w taką pogodę wychodzić z domu:crazy::crazy::crazy:
A pójdę do osiedlowego sklepu i kupię coś do jedzenia i tyle mojego spaceru będzie:crazy::crazy::crazy:
Moja Gosia juz 2 tydzien cos pokasluje,ale jest juz lepiej,tez syrop jej daje...no i tyle dobrze ze goraczki nie ma wiec do lekarza nie poszlismy,boje sie tylko zeby mala nie zlapala od niej....:sorry:
Ja musialam Gosie do szkoly zaprowadzic-samochodem....he,he i do skleou na male zakupy spozywcze i tez tyle mojego spaceru....

A tak wogole to dzien dobry wszystkim....:laugh2:
 
Ja będę wolna dopiero po niedzieli:tak::tak::tak:

mi też pasuje. pisać kto jeszcze chętny a potem ustalimy dzień:tak:!!!!!

anihira zdrówka dla was

witajcie!
mi to się nawet w taką pogodę do osiedlowego po chleb nie chce wyjść, najchętniej bym sobie pospała, gorzej z młodym, bo on nie chce.
zaraz zrobię sobie kawkę, ktoś chętny?
miałam coś wam jeszcze napisać i zapomniałam, :sorry: kurczę ale mam lenia nawet mi się nie chce myśleć.:sorry:
 
hejka
a mnie to się spać chce od samego rana nie mogę się obudzić właśnie czekam na koleżankę będziemy robić pierogi (mój pierwszy raz hahahaha...) :zawstydzona/y:zobaczymy czy wyjdą jak nie to zadzwonię do M niech chińszczyznę przywozi. Co do tej barbie Muszkieterki to najtaniej w realu faktycznie i tam kupię ale wiecie co z tymi cenami to ich ponosi żeby taka różnica była:szok:. dzis rano prowadząc Paule do przedszkola mówię jej żeby nie bawiła się z chorymi dziećmi tymi co bardzo kaszla i w ogóle a moja rezolutna córa do mnie : Mama to mam się bawić sama? ...no i weź tu człowieku bądź mądry jak połowa dzieciaków chora siedzi w przedszkolu :no:. A w piątek przewodniczący przywozi zabawki żeby, coś wybrać dzieciakom na Mikołaja wiec mam zebranie w przedszkolu:-) i kurczę tak leci szybciutko mi ten tydzień.....
 
reklama
U Mai w przedszkolu też większość kaszle i kicha, zauważyć to można zwłaszcza w szatni jak się dziecko zaprowadza albo odbiera:-:)-:)-(
 
Do góry