reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Ja już od lekarza wróciłam ale babka nic mi nie dała tylko wypisała skierowanie na badanie bo jak to stwierdziła trzeba zbadać przyczynę tych suchych plamek, tak więc za tydzień na badanie idę a dopiero do niej potem, a swoją drogą ciekawe jak ja będę chodzić z tymi plamami na buzi:crazy::crazy::crazy:
Agunia jasne że możesz do nas wrócić, przecież nikt nikogo tutaj nie zmusza do codziennego pisania, zaglądaj kiedy tylko masz czas i chcesz, a mężowi patelnią przywal że się czepia;-);-);-)
Maltanka trzeba było iść na targ na Braci Wieniawskich bo ja tam mieszkam to byś na kawkę wskoczyła:-p:-p:-p
Anet twój mąż też patelnią powinien zarobić za to że o urodzinach zapomniał:tak::tak::tak:( ale mój też zapomina:tak::tak::crazy::crazy:)
Ja zaraz na pocztę się wybieram bo rachunki trzeba zapłacić i paczkę wysłać
Może słoneczko zdoła się przebić przez chmury:tak::tak::tak:
 
:-)hej dziewczyny:-0
co za weekend :-)w sobote urodziny Teścia (55) posiedzieliśmy u nich ja do 24 a M do 1 Paula spała u teściów wiec my sie wyspalismy w niedzielę :-) no i w niedziele zaprosili nas na obiad wiec poszliśmy a ja popołudniu z koleżankami pojechałyśmy do Plazy - jezuuuuuuuuu makabra szukałyśmy miejsca do zaparkowania 20 minut a ludzi było od groma kurde co to jakieś świeto było czy co?? :eek:Poszłam do smyka zobaczyć po ile jest Barbie Muszkieterka 139zł a na alegro za 89 kurdę ciekawa jestem ile w tesco czy realu normalnie szok z tymi cenami.:shocked2::shocked2:
aa ja również jestem w radzie rodziców w przedszkolu i wyobraźcie sobie, że my mamy 10zł na kazde dziecko na prezent od Mikołaja to dobiero jest kwota co??a jak chcieliśmy podnieśc to od razu wojna, że tyle kasy na dzieci trzeba dawać nierozumiem a najwiekszy problem to z rodzicami którzy zamiast zasiłek wydawać na rodzine to na alkohol wydaja a tak naprawdę to mikołaja te dzieci mają tylko w przedszkolu szkoda poporostu szkoda mi tych dzieci:-:)-(
nic lece teraz do koleżanki na kawkę zaprosiła mnie jutro jedzie rodzic wiec idę sie pożegnac hihihihh...ale ma stracha pewnie
..bede za godzinkę....
 
anaconda,dobra mysl z ta patelnia:laugh2:..... tylko musze jakas porzadna kupic,zeby mi sie raczka nie urwala jak bede walic go w leb :-D:-D:-D...no i przynajmniej jakis prezent bede miala na mikolaja..he,he....:sorry:
 
magdaso3 w realu barbie muszkieterka kosztuje chyba niecałe 80zł, ale są tylko w różowych sukienkach, po ile są w tesco nie wiem ale w leclercu są wszystkie trzy do wyboru po 81zł, bo właśnie dzisiaj gazetka promocyjna dotarła i ją oglądałam, tak więc nie opłaca się kupować na allegro:tak::tak::tak:
 
I z Anihirą się nie spotkałaś:-p:sorry:;-):-D:-D,bo ona też w Lublinie była:tak:.
z anihirą to ja się nawet w chełmie spotkać nie mogę. ;-);-);-)
Boshe niech już będą te ferie bo całkiem zdziczejemy. Do koleżanki, która mieszka obok w bloku wybieram się od 2 miesięcy.
:no::no:
A tak w ogóle to witam poniedziałkowo. :-)
 
hej, jestem jeszcze na chwilę bo m z pracy jeszcze nie dotarł:-D:-D:-D:-D:-Da z tą patelnią to dobry pomysł tylko jakoś patelni mi żal:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:bo mam ledwie jedna sztukę (jesteśmy na tzw dorobku)

teraz wszędzie pełno ludzi nie tylko w Plazie, ludzie przed świętami dostają jakiejś głupawki, niby mamy kryzys a zobaczcie ile ludzie kasy wydają przed świetami:szok::szok::szok::szok::szok: u nas raczej będie skromnie z prezentami w tym roku, jakieś drobiazgi symbolicznie i to tylko w mojej rodzinie bo od strony m wogóle nie robi się prezentów:szok::eek::eek::eek:moze to i lepiej, mam ich przynajmniej z głowy:laugh2:

Marta współczuję tego mikołajowego zawrotu głowy, ja w ubiegłym roku byłam skarbnikiem i obiecałam sobie, ze już nigdy więcej się na to nie piszę, wszystko było na mojej głowie, kupowanie prezentów na mikołaja wspominam bardzo źle ale ostatecznie dzieciaki były zadowolone:happy:

Anaconda nie wiedziałam że mieszkasz na Br. Wieniawskich:cool2:ja mam tam dziadków pod 4 i czasami tam bywam, moze nawet się spotkałyśmy zupełnie o tym nie wiedząc:-D:-D:-D:-D

moje dziecko dostało dzisiaj zaległy prezent urodzinowy od babci:eek: (urodziny miała we wrześniu) przyniosła sanki, teraz czekamy na śnieg:tak::tak::tak:

Pozdrawiam
 
Witam wszystkich!
Mi się dzien fatalnie zaczał!!!!:eek::crazy: Samochod mi szwankuje!!!!!:-:)-:)-( pól godziny do pracy się spoznilam! Cos z paliwem i się dzieje!!!!Matko jak ja jutro rano pojade do pracy a mam na 7.30! :-:)crazy: Zła byłam dzisiaj jak OSA!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Mały ruch na forum:( widzę
Sunday a gdzie pracujesz jak wolno spytać? i kto z małym siedzi wtedy?
ja mam 3 dni zwolnienia Oli ma jakaś infekcję miałm temperaturę i wolałam żeby został w domu.Fajne to rzeczy w tych linków, i dużo tańsze niż w sklepach.Ja pomyślałam ze kupię Mikołajowi na mikolaja;-) bujaczka jakiegoś. Mamy huśtawkę w domu i bardzo lubi się huśtac więc może mu podpasuje?! kto wie..
 
Do góry