reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam!!
Ja jakoś pochłonięta innym forum. Dzieje się tam oj dzieje , jak w brazylijskiej telenoweli:-D Ta która czasami odwiedza maluchy.pl wie o co chodzi:tak:
Witam się z nowymi koleżankami:-). Sunday ja Cię jakoś kojarzę... jak mieszkałam przez ponad 20 lat na Rucie na Dziewanny...jaki rocznik jesteś?
 
Czołem nowe e-koleżanki!
Ja z moim łobuziakiem zanim się wybiorę to muszę się naganiać za Nim a to z pieluchą a to ze spodenkami że już jestem wykończona. Chodzę niedaleko bloku bo ma fazy że sie odwraca do mnie i chce wyjsc a że jeszcze nie chodzi to albo na raczki albo stoi w wózku. Wspominam sapcery przez pierwsze 3-4miesiace jak wychodziłam z domu a on sobie smacznie spał mozna było spacerowac nawet 3 godzinki. Czekam teraz jak stanie na nogi i będzie chodził.
Ja karmiłam też co 2-3godz. na rządanie, teraz budzi się na picie bądź chce butlę mleka. Marzę o przespanej całej nocy. Jak byłam chora to przeniosłam się do drugiego pokoiku zostawiając moich mężczyzn samych to szczerze mówiąc bardzo dziwnie się czułam. Mogłam chociaż się wyluzować i przespać nockę.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej, witam piątkowo.

co tu taka cisza z rana?
my już po śniadanku. noc w sumie ok. mały jak poszedł spać o 20-tej to obudził się o 3.30, potem około 5.30 i tak już nie śpi:-).

marz21 mój jeszcze nie wstaje, chce, ale nie ma siły. trzeba mu pomóc to postoi chwlkę.:tak:

miłego dnia dziewczyny
lecę zrobić sobie jakąś kawkę:tak:
 
Witam synio śpi a mama ma lenia. Słonko świeci trzeba by wyjść na spacer troszkę się przewietrzyć. Popijam sobię kawkę aby złapać powera.
Miłego dnia życzę
 
reklama
Do góry