reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

a stosujesz wodę morską w spreju ? polecam MARIMER chyba najbardziej wydajny moim zdaniem


ja się witam z herbatką :-)
ja mojego własnie uśpiłam

Tak uzywamy, ale nasza pediatra powiedziala ze przy takim katarku jak my mamy:-:)-:)-:)-(tzn. taka woda z nosa to woda w sprayu robi wiecej szkod, wiec na razie odstawilismy, masc majerankowa nie pomaga ani krople do nosa:shocked2::shocked2::shocked2:
a katar trwa juz 5 tygodni:szok::szok::szok::szok:Jula dostala teraz syropek moze po nim bedzie lepiej...
Oprocz tego cos w uchu nie spodobala sie lekarce i mamy antybiotyk, a u nas jak okazalo sie antybiotyk=biegunka:-:)-:)-:)-(
wiec spacerek sobie dzisiaj darujemy
we wtorek mamy kontrole, trzymajcie kciuki zeby juz wszystko bylo oki...

maltanka i inne mamy z Czechowa...jeśli dopisze pogoda to może w następnym tygodniu omówimy się na jakiś spacerek???

A jak usypiają Wasze maluchy...same czy chcą byc lulane????
 
reklama
maltanka i inne mamy z Czechowa...jeśli dopisze pogoda to może w następnym tygodniu omówimy się na jakiś spacerek???

możemy, możemy (tylko nie we wtorek, ja wybieram się do gina.)
I Jula niech zdrowieje:tak:
A jak usypiają Wasze maluchy...same czy chcą byc lulane????
mój H na wieczór to przy cycu usypia, aż się boję jak to będzie jak go odstawie.
A w dzień, to albo na dworze w wózku, albo w domu, ale też go lulam w wózku. Hubert w dzień jak prześpi godzinę to jest sukces.:tak:
 
Tak uzywamy, ale nasza pediatra powiedziala ze przy takim katarku jak my mamy:-:)-:)-:)-(tzn. taka woda z nosa to woda w sprayu robi wiecej szkod, wiec na razie odstawilismy, masc majerankowa nie pomaga ani krople do nosa:shocked2::shocked2::shocked2:
a katar trwa juz 5 tygodni:szok::szok::szok::szok:Jula dostala teraz syropek moze po nim bedzie lepiej...
Oprocz tego cos w uchu nie spodobala sie lekarce i mamy antybiotyk, a u nas jak okazalo sie antybiotyk=biegunka:-:)-:)-:)-(
wiec spacerek sobie dzisiaj darujemy
we wtorek mamy kontrole, trzymajcie kciuki zeby juz wszystko bylo oki...

maltanka i inne mamy z Czechowa...jeśli dopisze pogoda to może w następnym tygodniu omówimy się na jakiś spacerek???

A jak usypiają Wasze maluchy...same czy chcą byc lulane????

zastanowiłabym sie w takim raze nad alergią
spróbowałabym clemastinum (wysusza katar świetnie)na początek
a jeśli to ucho się potwierdzi na 100 % to koniecznie zmień antybiotyk (lub włączcie zastrzyki:-() i wylecz bo z uszami nie ma żartów
zapalenie uszu u maluszka może również świadczyć o alergii
u nas tak było
 
zastanowiłabym sie w takim raze nad alergią
spróbowałabym clemastinum (wysusza katar świetnie)na początek
a jeśli to ucho się potwierdzi na 100 % to koniecznie zmień antybiotyk (lub włączcie zastrzyki:-() i wylecz bo z uszami nie ma żartów
zapalenie uszu u maluszka może również świadczyć o alergii
u nas tak było

dzieki, ten syropek pijemy od dwoch dni i jest poprawa...

zapalenia ucha nie miala na szczescie, aleblona zaczela czerwienic sie, wiec nie wiadomo co z tego mogloby sie wyklup...antybiotyk zmieniony i jest mala poprawa ale bez rewelacji...:-:)-:)-(

a wiecie moze przez ile dni mozna podawac dziecku smecte??
 
reklama
Witam wieczorkiem;-)

Wczoraj miałam swoją pierwszą jazdę po mieście od zdanego egzaminu z małżem przy boku:tak::tak: było całkiem nieźle nawet parkowanie przy realu ładnie mi wyszło :tak::tak: gorzej było jak pojechaliśmy do Carrefoura :zawstydzona/y: na parkingu za szybko w zakręt weszłam i przywaliłam kołem w krawężnik:sorry: aż się małż uniósł:eek: może się tym nie zrazi i będzie chciał dawać mi samochów:sorry:
 
Do góry