reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hej dziewczynki.
Dopadły nas choróbska. Fifi od środy siedzi z tatusiem w domku i grzecznie łyka antybiotyk, na razie poprawa średnia, nadal ma katar i chrypę.:-( Mąż wziął zwolnienie na niego, a ja tyram, zakichana, zakaszlana z temp. do 39. :baffled:Inaczej się nie dało, na szczęście już weekend może w końcu się wygrzeję.

anet gratulacje. Córcia prześliczna, niech się zdrowo chowa!!
 
reklama
..
Aluska,to gadaj z mezem i do roboty...he,he....:-D:-D:-D

Karolinka w nocy dobrze sypia(odpukac) wstaje do niej wsumie raz ok 1-2 w nocy,a pozniej to dopiero ok 6 rano....wiec mysle ze nie jest zle....aby tak dalej zostalo :-)
.
Anet w naszym przypadku najlepsza była by wpadka wówczas nie zastanawiali byśmy się kiedy zaprosić na świat kolejna dzidzię:dry:
myślałam nad majem 2010roku a tu już czerwiec nadszedł (oczywiście chodzi mi o to jakbym w tym cyklu zaszła) no ale znowu prawka nie zdałam i znowu trza przesunąć bo nie chce zdawać w ciąży a to chciałam jeszcze iść do pracy a ciężko mi ją znaleźć ( a raczej ciężko dostać) i tak kurcze zawsze coś sie znajdzie
ehhh:zawstydzona/y:
Hej, już niedługo mam termin porodu ( 27 października ) ale intuicja mówi mi, że stanie sie to wcześniej niż powinno :p. Zastanawiam się nad szpitalem, kraśnicką kazdy odradza, a tam mam najbliżej, czy Staszica to dobry wybór?:rofl2:
Cześć Kamila ;-) witamy w naszym gronie:tak::tak::tak:
hej dziewczynki.
Dopadły nas choróbska. Fifi od środy siedzi z tatusiem w domku i grzecznie łyka antybiotyk, na razie poprawa średnia, nadal ma katar i chrypę.:-( Mąż wziął zwolnienie na niego, a ja tyram, zakichana, zakaszlana z temp. do 39. :baffled:Inaczej się nie dało, na szczęście już weekend może w końcu się wygrzeję.
Justynko ogromnie Wam współczuję:-:)-(
mam nadziję że dzięki tym 2 dniom wolnym dojdziecie choć trochę do zdrówka:confused::confused:
 
hej bo slodziutka mala jest.
powiedzcie co zrobic zeby urodzic?? sprzatalam pol dnia i to tak sie wymeczylam i nic, a maz w przyszlym tygodniu jedzie na szkolenie na ktore nie moze nie pojsc i chcialam juz urodzic zeby jeszcze byl. a tu maly nie chce wyjsc. myslalam ze jak ten czop wypadl to juz nie dlugo urodze a tu juz tydzien minal i nic. czesciej mnie zaboli brzuch ale nic wiecej.
 
z mezem to wiem ale nic nie daje, ale jeszcze bede probowac, hehe.
a z tym naparem to nie wiem musze sprawdzic i to dzisiaj.
a moze jakies cwiczenia pomagaja??
coz tu zrobic??
 
Dziewczyny pomocy !!!!!
W piątek w nocy dostałam ostrą, w bólach przynajmniej, biegunkę. Byłam już na pogotowiu w sobotę i tam dali mi kroplówkę przeciwbólowa i rozkurczową i tyle. Kazali lekko jeść. Wczoraj prucz lekkiego bólu brzucha nic nie czułam ale dziś znowu ganiałam do wc :zawstydzona/y:
Co robić, pomóżcie doradzcie??? Nie daje już rady, a moja maleńka 4-miesięczna Niunia mnie potrzebuje :-(
 
Witam sie ,znow mnie nie bylo kilka dni....ale w porzasiu u mnie
Karolinka przesypia mi w nocy prawie 5 godzin ciurkiem,w sumie raz tylko wstaje,bo potem to juz ok 6-7 nad ranem,wiec jest ok,aby tak juz zostalo....:tak:
W dzien jest troche gorsza maruda,ale jakos dajemy rade,gorzej z czasem i na BB juz mi nie starcza....he,he...ledwo obiad zdaze zrobic,a zaczynam od samego rana.....:-D

hej dziewczynki
Dopadły nas choróbska. Fifi od środy siedzi z tatusiem w domku i grzecznie łyka antybiotyk, na razie poprawa średnia, nadal ma katar i chrypę.:-( Mąż wziął zwolnienie na niego, a ja tyram, zakichana, zakaszlana z temp. do 39. :baffled:Inaczej się nie dało, na szczęście już weekend może w końcu się wygrzeję.

anet gratulacje. Córcia prześliczna, niech się zdrowo chowa!!

Dzieki FOGIA , mam nadzieje ze nie bedzie z niej chorowitek....
A wam wspolczuje tego chorobska,u nas narazie nikt nie choruje,ale tylko patrzec jak Gosia przywlecze cos z zerowki....no i mam nadzieje ze mala sie wtedy nie zarazi....:confused:

Hej, już niedługo mam termin porodu ( 27 października ) ale intuicja mówi mi, że stanie sie to wcześniej niż powinno :p. Zastanawiam się nad szpitalem, kraśnicką kazdy odradza, a tam mam najbliżej, czy Staszica to dobry wybór?:rofl2:

Witaj Kamila,ja tez sie nastawialam ze wczesniej urodze,ale nestety nie wyszlo...he,he....chociaz doktorka tez sugerowala ze bedzie wczesniej,a urodzilam dzien po terminie....a co do szpitala to ja rodzilam 2 razy na Lubartowskiej,no i wcale nie narzekam,bylo ok...:happy2:


hej bo slodziutka mala jest.
powiedzcie co zrobic zeby urodzic?? sprzatalam pol dnia i to tak sie wymeczylam i nic, a maz w przyszlym tygodniu jedzie na szkolenie na ktore nie moze nie pojsc i chcialam juz urodzic zeby jeszcze byl. a tu maly nie chce wyjsc. myslalam ze jak ten czop wypadl to juz nie dlugo urodze a tu juz tydzien minal i nic. czesciej mnie zaboli brzuch ale nic wiecej.

Mezatka,ja niedawno przerabialam to samo...he,he....juz glupawki dostawalam...i tez nic nie pomagalo....sprzatalam,odkurzalam,nawet w ciagu miesiaca 2 razy okna w domu pomylam i nic,maz tez pomagal...he,he i tez nic to nie dalo...wiec cierpliwie czekaj samo sie zaczac musi,jak weszlo to i wyjsc musi...he,he....
Dziewczyny u nas na sierpniowkach probowaly nawet drinka z oleju rycynowego,no i jednym pomoglo,a innym tez nic,musi dzidzia byc gotowa do wyjscia...:-D


Dziewczyny pomocy !!!!!
W piątek w nocy dostałam ostrą, w bólach przynajmniej, biegunkę. Byłam już na pogotowiu w sobotę i tam dali mi kroplówkę przeciwbólowa i rozkurczową i tyle. Kazali lekko jeść. Wczoraj prucz lekkiego bólu brzucha nic nie czułam ale dziś znowu ganiałam do wc :zawstydzona/y:
Co robić, pomóżcie doradzcie??? Nie daje już rady, a moja maleńka 4-miesięczna Niunia mnie potrzebuje :-(
Justa wspolczuje,wiem jak to potrafi czlowieka umeczyc....moze jeszcze do lekarza rodzinnego idz ....to moze cos przepisze....sama nie wiem co ci poradzic....:sorry2:
Trzymam kciukasy oby przeszlo szybko,no i zeby mala sie nie zarazila....


Pozdrawiam i zycze milego dnia....:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w ten piękny słoneczny dzień:-):-):-)

Dziewczyny pomocy !!!!!
W piątek w nocy dostałam ostrą, w bólach przynajmniej, biegunkę. Byłam już na pogotowiu w sobotę i tam dali mi kroplówkę przeciwbólowa i rozkurczową i tyle. Kazali lekko jeść. Wczoraj prucz lekkiego bólu brzucha nic nie czułam ale dziś znowu ganiałam do wc :zawstydzona/y:
Co robić, pomóżcie doradzcie??? Nie daje już rady, a moja maleńka 4-miesięczna Niunia mnie potrzebuje :-(

Współczuję ogromnie i życzę dużo zdrówka. Wiem jak to może wymęczyć ale poza tym co powiedział lekarz to nic innego nie wymyślę, dietka lekkostrawna i cierpliwość:tak::tak:

Witam sie ,znow mnie nie bylo kilka dni....ale w porzasiu u mnie
Karolinka przesypia mi w nocy prawie 5 godzin ciurkiem,w sumie raz tylko wstaje,bo potem to juz ok 6-7 nad ranem,wiec jest ok,aby tak juz zostalo....:tak:
W dzien jest troche gorsza maruda,ale jakos dajemy rade,gorzej z czasem i na BB juz mi nie starcza....he,he...ledwo obiad zdaze zrobic,a zaczynam od samego rana.....:-D

Oj tak to z dziećmi jest że na bb czasu brakuje;-);-);-)
 
Do góry