reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hej
Anet15 jaka duza twoja corcia, normalnie rodzilas?
dlugo?? a w terminie czy wczesniej??
a czego piije sie karmi?? co ono daje? o tym nic nie slyszalam.
kurcze mi do 16 jescze troche zostalo ale bym juz chciala urodzic.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Na początku się przedstawię

Mam na imie Justyna, urodziłam moja córeczkę 10 maja br w szpitalu na Kraśnickich. Mieszkam w połowie drogi z Lublina do Włodawy. Mam nadzieję że znajdziemy wspólne tematy i że pomożecie mi kedy będe miała jakieś pytania. A pierwsze z nich to co zrobić kiedy mam coraz mniej pokarmu, jak poprawić laktację ??? Moja Mati już je z butelki herbatki, mleko i kaszkę. Jednak w nocy jest na samym cycku a od kilku dni to jej nie wystarcza.​

Witaj!!!


Ide dzis juz do szpitala ... tak strasznie sie boje ... Powodzenia wam zycze !!!

Trzymamy kciuki, powodzenia!!!!

witam kochane.....sorki ze sie tyle nie odzywalam:-(...ale z malym brzdacem nie mam teraz tyle czasu.....:sorry:...mysle ze mi wybaczycie,no i dziekuje za troske o mnie....
urodzilam 25.08.2009,o godz.11.55,coreczke....waga 3920,a dluga 58 cm.....nazywa sie Karolinka....
a oto ona....


wlasnie wisi przy cyciu,spala smacznie,ale zanim was doczytalam,to sie oczywiscie obodzila...he,he.....:-D:-D:-D
fajnie,ze sie wam spotkanie pod Plaza udalo....moze nastepnym razem i ja dolacze....:tak:;-)
witam nowe kolezanki na forum.....:-)

a co do porodu,to wspominam dobrze,no i na Lubartowskiej rodzilam(juz 2 raz)i wcale zle nie wspominam,ani jednego,ani drugiego.....polozne ok....opieka rowniez,wiec nie wiem skad takie zle opinie na temat tego szpitala.....a ze czarna owca sie trafia,to przeciez w kazdym szpitalu mozna sie na nia natknac......ja przynajmniej,nie mialam takiej okazji.....:no:

Gratulacje!!!!Cudo:tak::tak:
 
anet15 moje najserdeczniejsze gratulacje!!!!! Corcie masz piekna.Niech ci sie chowa zdrowo i przyniesie wiele radosci!!!!

aluśka czuje sie coraz gorzej brzuch mi juz tak przeszkadza ze sie tocze a nie chodze..pozatym praktycznie caly czas mnie pobolewa podbrzusze.Jestem ciekawa jak jutro sie wszystko wyjasni,chcialabym miec juz to za soba ale z drogiej strony sama mysl ze moge miec jutro cienicie mnie przeraza okropnie..Ciesze sie ze jak narazie oczekuje na rozwarcie w domu i nie widze roznych sytuacji ktore zadarzaja sie na patologi ciazy..Trzymajcie za mnie jutro kciuki..
 
Witam porannie....
Korzystam z okazji ze mala spi,nie wiem ile to potrwa,moze zadze napisac posta...he,he.....:-D

hej
Anet15 jaka duza twoja corcia, normalnie rodzilas?
dlugo?? a w terminie czy wczesniej??
a czego piije sie karmi?? co ono daje? o tym nic nie slyszalam.
kurcze mi do 16 jescze troche zostalo ale bym juz chciala urodzic.

mezatka,tak normalnie rodzilam,a czy w terminie to tak,bo mialam na 24 sierpnia,a urodzilam 25 w samo poludnie.....farta mialam,bo ze starsza to wywolywali mi 5 dni po terminie.....
I wiecie ze odziwo nic nie popekalam i nie nacinali mnie wcale...nawet zadnego szwika nie mam zalozonego....no i siadac odrazu normalnie moglam...he,he.....:happy:
A czy dlugo rodzilam,to sprawa wzgledna,chyba nie bo niecale 5 godzin....ale jak cie boli to zdaje ci sie ze to wiecznosc...he,he.....ale poszlo jakos.....
No to koncze bo kopsko slyszalam ze poszlo no i sie juz drze Karolinka...narka dziewczyny.....:-)
 
Witam jak zwykle wieczorową porą,niedawno do domciu wróciliśmy z długiego spacerku w okolice Kościoła ;-) i na plac zabaw zahaczyliśmy i z tej radości,że M jutro wraca :cool: to piffko sobie słowackie strzelę z soczkiem truskawkowym:-p a co!!!;-):tak::-D
Mężatka,Karmi dobrze robi na ilość pokarmu,jak musiałam dla Jula ściągnąć to wieczorkiem odgazowane piłam(tak,żeby z 10 minut postało przelane z butelki) i w nocy Julu z jednej piersi się najadł i resztę odciągnęłam i z drugiej też ciekło to ściągnęłam,bo cyce jak balony miałam i miałam 120ml mleka w butelce.:tak::szok:
 
Anet śliczną masz córeczkę:-):-):-) Gratuluje:-):-):-)
Super że poród przebiegł szybko i bez żadnych komplikacji:tak::tak::tak:
chyba powiem swojemu żeby też mi taką zrobił:-p
aluśka czuje sie coraz gorzej brzuch mi juz tak przeszkadza ze sie tocze a nie chodze..pozatym praktycznie caly czas mnie pobolewa podbrzusze.Jestem ciekawa jak jutro sie wszystko wyjasni,chcialabym miec juz to za soba ale z drogiej strony sama mysl ze moge miec jutro cienicie mnie przeraza okropnie..Ciesze sie ze jak narazie oczekuje na rozwarcie w domu i nie widze roznych sytuacji ktore zadarzaja sie na patologi ciazy..Trzymajcie za mnie jutro kciuki..
Nadulec bidulko mam nadziję że już leżysz w szpitalu i tulisz do siebie swoje maleństwo:tak::tak::tak:
Solange kurcze to masz przerąbane z tą nawracającą opuchlizną :no: współczuję:-:)-(
A jak wyniki wyszły?
 
Witam sie i dzis,korzystam poki mala spi....

Aluska,to gadaj z mezem i do roboty...he,he....:-D:-D:-D

Karolinka w nocy dobrze sypia(odpukac) wstaje do niej wsumie raz ok 1-2 w nocy,a pozniej to dopiero ok 6 rano....wiec mysle ze nie jest zle....aby tak dalej zostalo :-)

Zycze milego dnia....
 
cześć dziewczyny, ostatnio trochę Was zaniedbałam:zawstydzona/y:przepraszam, postaram sie poprawić:tak::tak::tak::tak:
i niestety nie jestem w temacie bo nie poczytałam wszystkiego ale czas mi nie pozwala:-(
witam kochane.....sorki ze sie tyle nie odzywalam:-(...ale z malym brzdacem nie mam teraz tyle czasu.....:sorry:...mysle ze mi wybaczycie,no i dziekuje za troske o mnie....
urodzilam 25.08.2009,o godz.11.55,coreczke....waga 3920,a dluga 58 cm.....nazywa sie Karolinka....
a oto ona....


wlasnie wisi przy cyciu,spala smacznie,ale zanim was doczytalam,to sie oczywiscie obodzila...he,he.....:-D:-D:-D
fajnie,ze sie wam spotkanie pod Plaza udalo....moze nastepnym razem i ja dolacze....:tak:;-)
witam nowe kolezanki na forum.....:-)

a co do porodu,to wspominam dobrze,no i na Lubartowskiej rodzilam(juz 2 raz)i wcale zle nie wspominam,ani jednego,ani drugiego.....polozne ok....opieka rowniez,wiec nie wiem skad takie zle opinie na temat tego szpitala.....a ze czarna owca sie trafia,to przeciez w kazdym szpitalu mozna sie na nia natknac......ja przynajmniej,nie mialam takiej okazji.....:no:
gratuluję córci, śliczności:tak::tak::tak::tak:mogę tak siedzieć i patrzeć;-)
 
reklama
Hej, już niedługo mam termin porodu ( 27 października ) ale intuicja mówi mi, że stanie sie to wcześniej niż powinno :p. Zastanawiam się nad szpitalem, kraśnicką kazdy odradza, a tam mam najbliżej, czy Staszica to dobry wybór?:rofl2:
 
Do góry