reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
A my dzisiaj bylysmy na Akademii Rozwoju Dziecka Pampers....ktoras z was byla??

Bylo ok ale rok temu bylo lepiej:tak::tak::tak:

pozniej moze wkleje kilka fotek
 
Hej, już niedługo mam termin porodu ( 27 października ) ale intuicja mówi mi, że stanie sie to wcześniej niż powinno :p. Zastanawiam się nad szpitalem, kraśnicką kazdy odradza, a tam mam najbliżej, czy Staszica to dobry wybór?:rofl2:
Hej.Ja rodziłam na kraśnickich ponad 2 lata temu i nie byłam zadowolona niestety:-:)-( Ale było by inaczej gdybym chodziła do Mazurka... Męczyli mnie 2 dni aż wkońcu miałam cesarkę:-( A co do Staszica to słyszałam dobre opinie,ale nie wiem jak tak jest osobiście.

A tak wogóle to napiszę coś o sobie(ale niektóre mamy powinny mnie pamiętać z innych wątków,a Matra to mnie nawet zna:-D:-D:-D).
Mam synka Kacperka który urodził się w lipcu 2007-poród ciężki:dry::baffled:.
Mieszkam w od 9 miesięcy w Dęblinie a wcześniej w okolicach Kraśnika.
Hmmm co jeszcze....Mam 21 lat i na codzień siedzę w domku z Kacperkiem i czekamy na M kiedy przyjdzie z pracy:-D:-D.
W Lublinie mieszkałam 3 lata-jak chodziłam do liceum.To chyba tak wszytsko po skrócie:tak::-D
 
Mezatkaa wielkie gratulacje :-)

Wybaczcie moje kochane ze ostatnio nie pisuję ale jakos nie mam weny. Czuje sie coraz gorzej, zaczynam miec dosyc tego 'pieknego' stanu. Dzisiaj po wizycie u lekarza od razu dostałam skierowanie na Staszica na patologie ciazy...ale z braku miejsc polezałam na izbie przyjęc i wypisali mnie do domu. Termin na 15 października niby ale wszystko wskazuje raczej na koniec wrzesnia:baffled: sie okaże jak to bedzie.
Póki co jutro rano na KTG, tez na Staszica i zobaczymy...chyba musze cierpliwie czekać;-)
 
Mezatkaa wielkie gratulacje :-)

Wybaczcie moje kochane ze ostatnio nie pisuję ale jakos nie mam weny. Czuje sie coraz gorzej, zaczynam miec dosyc tego 'pieknego' stanu. Dzisiaj po wizycie u lekarza od razu dostałam skierowanie na Staszica na patologie ciazy...ale z braku miejsc polezałam na izbie przyjęc i wypisali mnie do domu. Termin na 15 października niby ale wszystko wskazuje raczej na koniec wrzesnia:baffled: sie okaże jak to bedzie.
Póki co jutro rano na KTG, tez na Staszica i zobaczymy...chyba musze cierpliwie czekać;-)
Solange trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!Trzymaj się Kochana!!!już nie długo!:tak::tak:
 
cześć dziewczyny;-)
hej wpadlam tylko na chwile, urdzilam synka 14 wrzesnia. i dzieki za zyczenia.
wielkie gratulacje!!!!!!!!!

WRÓCIŁAM

jestem znów podłaczona do sieci

witam stare i nowe Lublinianki :tak:
hej, my się nie znamy;-)ale bardzo mi miło poznać;-);-);-)

Mezatkaa wielkie gratulacje :-)

Wybaczcie moje kochane ze ostatnio nie pisuję ale jakos nie mam weny. Czuje sie coraz gorzej, zaczynam miec dosyc tego 'pieknego' stanu. Dzisiaj po wizycie u lekarza od razu dostałam skierowanie na Staszica na patologie ciazy...ale z braku miejsc polezałam na izbie przyjęc i wypisali mnie do domu. Termin na 15 października niby ale wszystko wskazuje raczej na koniec wrzesnia:baffled: sie okaże jak to bedzie.
Póki co jutro rano na KTG, tez na Staszica i zobaczymy...chyba musze cierpliwie czekać;-)
oj już niedługo, cierpliwości:tak::tak::tak:ja wiem, ze to się tak ładnie mówi ja też miałam już pod koniec dość dźwigania brzucha bo był ogromny:baffled::baffled::baffled:ale czego się robi dla maleństwa:tak:

pozdrawiam
 
Mężatce gratuluję :tak:

za Solange trzymam kciuki :happy2: dasz rade kochana wszystko będzie dobrze :tak: ja miałam termin na 16 października a pocieli mnie 25 września a młody był już duuuuzzzzziiii i zdrowy :tak:

resztę pozdrawiam :tak:
 
Czesc dziewczynki.

Dawno mnie nie bylo, gdyz dopiero wczoraj wyszlam ze szpitala. 10.09.2009 (jak poszlam do szpitala od razu polozyli mnie na stol i zrobili cc) urodzilam coreczke Aye z waga 3150 i dlugosci 53cm. W szpitalu tyle mnie przetrzymali gdyz mala miala zultaczke oraz konsultacje z kardiologiem.

Jesli chodzi o sytuacje jaka panuje na staszica to faktycznie miejsc tam brak..a rodzacych jest b.dozo.Tego dnia co ja mialam robiona cc to do godz.13 bylo zrobionych 5 cesarek i 6 porody naturalne a popoludniu kolejne cc...czesto zdarza sie ze kobiety leza na korytarzu lub po salach na sile sa dostawaiane lozka.

Ja mam dzis isc do przychodni na Staszica aby zdjeli mi szwy bo dzis mija 7 doba od cc ale sie boje ze bedzie to okropnie bolalo...i chyba jutro sie tam wybioe a dzis stchurze:sorry2:

Powiedzcie mi ile mam czasu aby zgloscic w pracy ze urodzilam?oraz aby zarejstrowac mala w USC?czy musze byc tam z mezem czy moge sama?
 
reklama
Do góry