reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Musiało być super. Jakby nie to, że moja Marysia ma sensacje brzuszkowo - kolkowo - szczepionkowe, na pewno bym się pojawiła.

Pozdrawiam,
P. z Marysią
 
Musiało być super. Jakby nie to, że moja Marysia ma sensacje brzuszkowo - kolkowo - szczepionkowe, na pewno bym się pojawiła.

Pozdrawiam,
P. z Marysią
Panegiryka wiem co przezywasz bo ja miałam z Amandą to samo:no::no: jak tylko skończyła 2 tygodnie... kolki się zaczęły:no::no: tylko trwały od 14.00 do 2.00 w nocy i nic ją nie uspokajało:no::no:
 
Hej girlsy, intensywny dzień.
Prawie jesteśmy przygotowani do jutrzejszego WIELKIEGO DNIA. Ale mam stresa z tym przedszkolem :cool2::cool2: Filip to chyba wyczuwa bo też marudzi dziś na całego.
Alusia dostałam na razie jednego maila. Powiedz mi czy tylko jednego na razie wysłałaś (a reszta pójdzie jak złapiesz chwilkę? wyobrażam sobie ile z tym roboty) czy też pozostałe zaginęły w akcji. Dzięki kochana.
kurde:eek: już wiem na czym wystąpiła pomyłka:zawstydzona/y: resztę znowu wysłałam Solange zamiast Tobie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Już sie poprawiam:sorry:

Głowa do góry jutro na pewno wszystko pójdzie tak jak trzeba:tak::tak::tak:
 
Witam.
Co do mnie to równiez jestem zwarta i gotowa do kolejnego spotkanka:tak:
Taka samo jak ja;-):-p:tak::-D:-D.
a suwaczki już odliczają;-):-D:-D:-p
A jak;-):tak::cool2:.
Marta już po remoncie w naszej przychodni więc możesz iść z Julkiem
Wiem,byłam rano i czarna menda nie chciała mnie na rano zapisać,bo rano to one TYLE telefonów mają do odebrania:eek::sorry: i nie mają kiedy bilansu zrobić :confused2:a bilans to do trzech miesięcy można przeprowadzić:szok:,to już by zrobili bilans 3-latka:sorry:,bo według mnie to w ciągu 2-3 m-cy dziecko idzie z rozwojem do przodu a nie stoi w miejscu:wściekła/y::wściekła/y::-p.
Jutro będę wolniejsza to więcej naskrobie,bo na rano do pracy i wpadłąm tylko dac znać,że żyję;-):tak:.
 
reklama
Do góry