reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Monika gratulacje!!!!!napisz cos wiecej o porodzie i o malym!!!!!!!

a bylismy w luxmedzie na krolewskiej.Pan dr zrobil usg i kompleksowo wszystko obejrzal.Alex nawet nie zakwilil.MOja biedna matczyna psychika zostala w pelni zaspokojona:tak:.Zadawalam miliardy pytan i kazalam wszystko dokladnie zobaczyc.I tak to powinno wygladac.
 
reklama
Co do porodu to miałam cc a rodziłam na Lubartowskiej (nie polecam :-(). Mały po porodzie ważył 3100 g i miał 57 cm. Urodził się troszkę wcześniej bo ukończonych miał 35 tygodni więc jest wcześniaczkiem.
No to i ja się udam do Luxmedu, bo znając moje szczęście jak pójdę na hipoteczną to mnie nastraszą i będę znowu się zamartwiać.
A mały ma żółtaczkę i czekamy aż minie. Wczoraj byliśmy zbadać poziom bilirubiny i wyszło że poziom spada w porównaniu do tego jak nas ze szpitala wypisali, więc poczekamy może przejdzie.
 
Hej Kobitki:tak::tak::tak:
sorki że tak wpadam i wypadam jak filip z konopi ale brak mi czasu a czasem weny na pisanie:zawstydzona/y:
a bo pan doktor traktowal nas troche per noga,okazalo sie ze maly ma troszke krzywe stpoki a na bioderka trzeba dodatkowa pieluszke i glowke trzeba na prawa strone.Troche mnie to wszystko zamotalo a on generalnie nie mial jakby ochoty sie z nami cackac i wszystko wskazywalo na to ze ma zly dzien:dry:
czuje sie niedoinformowana a to takie przeciez wazne dla maluszka
oj ja też ma złe wspomnienia z Hipotecznej zwłaszcza po wizytach u pana Salema czy jak mu tam:wściekła/y::wściekła/y::no::no:
Hej hej ja jestem z Lublina. Mogę się dołączyć ??
zapraszamy serdecznie:tak::-):tak::-):tak:
Hej!
Mam pytanko. Mogę do was dołączyć? Wprawdzie mieszkam teraz 160km od Lublina, ale prawie całe życie mieszkałam w Lublinie, tu się urodziłam, wychowałam, uczyłam, urodziłam córkę i moja rodzina nadal tu mieszka, więc czasem bywam. Wciąż czuję się lublinianką!
Asia witaj wśród nas:tak::tak::tak:
Asia100--witam Cie na kolejnym naszym ''wspolnym watku'';-)

Madzienka baaardzo dziekuje za polecenie dr Raganowicza.Bylismy u niego wczoraj i bylo super.Okazalo sie ze pieluchowac nie trzeba,glowka jest ladna i ksztaltna wiec nie wiem dlaczego tamten kazal mi caly czas klasc Alexa na prawym boku:confused:
i najwazniejsze ze stopki sa tylko lekko zawiniete do srodka i naet gdybysmy ich nie masowali to beda ok.No ale oczywiscie masowac bedziemy bo maly nawet to lubi:-D
jescze raz dziekuje!!!
Bluebll fajnie że jesteś zadowolona z wizyty:tak::tak::tak:
Muszę wam się pochwalić że Maję przyjęli do przedszkola:-):-):-)
Anaconda to super:tak::tak::tak:
Cześć dziewczynki. To i ja się chciałam pochwalić.
1 maja 2009 r. na świat przyszedł mój synek Filip. Mam nadzieję że i ja będę mogła doradzić się was co do wizyt u lekarza itp. :-)
Blubell- gdzie wkońcu posłaś do tego doktora Raganowicza? Ile kosztowała wizyta i czy zrobił odrazu USG? Bo ja niedługo będę musiała iść z małym a chciałabym ominąć jakoś hipoteczną, bo źle mi się ta przychodnia kojarzy, nie wiem czemu. A poza tym nie mam kogo wysłać żeby stanął w kolejce do rejestracji :/
Monika serdecznie gratuluję :-):-):-):-)
 
witam wszystkich
mam na imie Monika i 24 lata oraz coreczke Weronike ktora w niedzele bedzie miala 2 latka
mieszkamy w lublinie na Nałkowskich

czy mozna do was dołączyć
 
witam wszystkich
mam na imie Monika i 24 lata oraz coreczke Weronike ktora w niedzele bedzie miala 2 latka
mieszkamy w lublinie na Nałkowskich

czy mozna do was dołączyć

Witaj!!!!!

A ja mam pytanie do naszych lubelskich mamusiek...chodzicie na basen ze swoimi maluszkami???
Ja zapisalam sie na akademie rolnicza ale miejsca sa dopiero w lipcu, a w Motyczu jakas maskara:szok::szok::szok: już miesiąc czekam na rezerwowej liscie i nic nie zwalnia się:no::no::no::no:
 
reklama
cisza na naszym forum.....ja dzis mame wyslalam z alusiem nad zalew a sama mialam ambitny plan zeby sie troche wyspac (po porodzie jeszcze nie mialam szansy pozadnie wypoczac) no ale znow sie chyba nie uda

od przyszlego tyg znow goscie kazdego dnia:-( czasem chce zmienic po prostu nr tel:wściekła/y:
bardzo sie ciesze ze do mnie przychodza ale przez pierwsze dwa tyg alexa w domu,byl ktos u nas kazdego dnia wiec jak maly spal-ja zamiast tez spac,zajmowalam sie robieniem kawek:zawstydzona/y:

dobra,ponarzekalam


buzka
 
Do góry