reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Piszcie laseczki jak na ćwiczeniach... Ja nie dolecę, ale przynajmniej poczytam:)

U mnie lipa, ja chora, Kajetan chory (nauczył się jeździć na dwóch kółkach, tak pośmigał, że go zmogło). U mnie zatoki, ponownie. Dwa lata temu tak mi dały popalić, że miesiąc wyłam z bólu, ale pomogła mi w końcu pani doktor laryngolog z Topolowej... Teraz mogę tylko grzać, bo antybiotyki w ciąży odpadają:(
Robię się coraz większa i cięższa... Mała mieszkanka mojego M1 kopie jak oszalała... W sumie to tyle....
 
reklama
Ana, zdrówka życzę.:-) W ciąży i podczas karmienia piersią choróbska to zakała... niewiadomo czym się leczyć, żeby dziecku nie zaszkodzić, dosłownie nic nie wolno.... ja ciągle karmię, więc nadal tkwię w "lekowym celibacie" i boję się rozchorować, bo problem czym się leczyć:sorry2: no i pochwal się cudownie brzuniem rosnącym i wrzuć jakąś fotkę :-)... moja Milena już na dniach pół roku kończy i powoli zapominam jak to mi z brzuszkiem było ;-)
 
Ptasiorek, ale to cudownie, że jeszcze karmisz, tylko te choróbska faktycznie dramat. Brzunia na razie nie wrzucę, ale postaram się wkleić zdjęcie z USG, uwaga, oto moja maluka:
 
ANA, malutka chyba ma już małe zmarwienia :-D:-D bo tak się trzyma za czółko :-)

BASIA ,ALA... jak po ćwiczeniach :-D ... żebym tylko jutro wstała na nogi :-D
 
Ptasiorek, ale to cudownie, że jeszcze karmisz, tylko te choróbska faktycznie dramat. Brzunia na razie nie wrzucę, ale postaram się wkleić zdjęcie z USG, uwaga, oto moja maluka:
Anaklim słodką masz dzidzię:tak::tak::tak:

Eliza mnie już mięśnie pośladków bolą:dry::szok::szok:
a co to jutro będzie...:szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::-p
 
mnie bolą uda :tak::sorry2:

dzidzia super :-):tak:

a ja mam w czwartek zebrania w szkole i chyba będę musiała opuścić zajęcia :-(
 
czesc fajnie wam ze chodzicie na zajecia mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawic z maluszami
moja maluta jest zdrowa a pogoda teraz nawet sie poprawila przynajmniej sloneczko swieci zeby juz nie padalo bo mozna zglupiec
 
Mam na imie Monika mieszkam w poblizu zalewu mam 24 lat i nie pracuje jestem zona prawie 3 lata w sierpniu bedzie 3 lata
moja coreczka urodzila sie 24 maja 2007 w lublinie na jaczewskiego
 
a ja mam w czwartek zebrania w szkole i chyba będę musiała opuścić zajęcia :-(

... za opuszczanie zajęć, jak w armi, będą karne ćwiczenia...:-D np. 100 razy zaciskanie kegla :-D:-D:-D
ale w poniedziałek czekamy na ciebie Basiu :tak:
.... mnie po wczorajszym już bolą wszystkie członki... :-D
 
reklama
Witam po przerwie:-):-):-)
Wreszcie pogoda piękna więc od razu chce sie żyć, no i cały dzień spędzać na dworku:tak::tak::tak:
 
Do góry