reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
BASIU, wielkie graty z kilogramów na minusie :-):-):-) super, że tak to działa :-):-):-)
ALA, jak katar? odpóścił? bedziesz w czwartek? i zdrówka życzę :-):-):-)
A po poniedziałku mam zakwasiki na klacie :-D bo były ćwiczenia na push up'y :-D

I zapraszamy do ćwiczeń inne chętne mamy z maluszkami :-):tak:
 
Dzień doberek:tak:
BASIU,
ALA, jak katar? odpóścił? bedziesz w czwartek? i zdrówka życzę :-):-):-)
A po poniedziałku mam zakwasiki na klacie :-D bo były ćwiczenia na push up'y :-D

I zapraszamy do ćwiczeń inne chętne mamy z maluszkami :-):tak:
Eliza ja się pokarze dopiero w poniedziałek, jak mi przejdzie bo czuję się fatalnie :baffled: katar się nasilił i do tego jeszcze boli mnie głowa a panadol nie pomaga:no::no::no:
Amanda też jest zakatarzona :no::no::no:
.....wstrętne choróbsko nas złapało :-:)-:)-:)-(
A jeszcze mam pytanie ile to kosztuje i o której godzinie tam się spotykacie
Anaconda zajęcia są w poniedziałki i czwartki o godz.17.00 do 18.00 a cena za miesiąc wynosi 80zł
 
oj Basiu nie dość że katar mam to jeszcze dzisiaj kaszel mnie dopadł:baffled::no:
Biorę oscillococcinum, witaminę C, wapno i paracetamol na ból głowy :dry:do poniedziałku mam nadzieję że przejdzie:sorry2:
 
moniczka śliczną masz córunię :-)
widzę że już nie długo skończy roczek:tak:...super:-D:-D:-D

Mam pytanko z czystej ciekawość ale też tak dla porównania:sorry2: kiedy u Weroniki pojawił się pierwszy ząbek?
Moja mała strasznie zaczęła się ślinić jak skończyła parę tygodni i tak jest do tej pory a zęboli nie widać:dry:
a niebawem skończy 6 miesięcy a ząbka ani widu ani słychu:dry:
 
ALA, musi przejść !!!:tak::tak::tak: ile jeszcze będzie cię to katarzysko trzymać, a pogoda taka ładna, że nic, tylko zdrowieć :-) :tak::tak: trzymam kciuki za wasz szybki powrót do zdrowia :-)
... a dziś były ćwiczenia na tych wielgachnych piłkach :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry