reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
na Hipoteczną chodzę do pulmunologa- dr. Pardus, ale ona jest lekarzem pediatrą a specjalizację ma pulmunolog, a małemu dała też skierowanie na badania alergologiczne, także jak zaczyna leczyć dziecko, to tak dokładnie i do końca, a nie "po łepkach".
 
my na szczęście jeszcze żadnej infekcji oskrzelowo płucnej nie mieliśmy więc do pulmonologa mi nie po drodze :-p

narazie podejmuje jeszcze jedną próbę walki z uczuleniem
a jak jeszcze raz go tak potwornie weźmie to idę do specjalisty :dry:
 
Cześć dziewczynki!
Extra pomysł z ćwiczeniami! ale ja chyba nie będę miała siły. Ciągle męczą mnie mdłości, a już dawno miały przejść..
Poza tym jesteśmy w trakcie jelitówki -to już ponad tydzień, a do tego przyplątało się zapalenie gardła i paskudny zinnat. Szkoda słów.
Miłego dzionka! Słonko u nas dopisuje, oby tak dalej :)
 
Witaj OLENA :-)

a ja kupiłam sobie dziś buciki do ćwiczeń z maluszkiem
jeszcze jakaś koszulka i jestem naszykowana :-):tak:
Baśka ale Ci dobrze :tak:ja jeszcze nie mam butów ani dresów i i ciekawe kiedy kupię:dry: chciałam pójść dzisiaj ale sama z małą to mogę jedynie klamkę przywitać, dała mi taki koncert :szok::szok: w sklepie jakby ją ze skóry obdzierali:crazy:

może jednak uda sie do elclerka dziś wpaść koło 18.00 jak małż wróci z pracy:dry:.... zobaczymy :dry:


Witaj Olena:tak:
Dobrze że już wszystko jasne i wiesz czemu dzieci Ci tak chorowały. Oby teraz odczulanie poszło wsio ok.:tak::tak::tak:
 
Aluśka, trzymam kciuki za owocne łowy dresowe :-D a na bosaka ćwiczyć też można, bo panele mają.
Ja już się cieszę na nasze poniedziałkowe ćwiczenia. Wreszcie jakiś sporcik, gdzieś się ruszę poza domowe "zacisze";-):-D
 
reklama
...i dziś też... lało... :crazy: ale fajna ta majówka :-p
Aluśka, to bose stopki i już :-) dresik już upolowałaś, a najważniejsze, że tyłeczek ubrany :-D:-D:-D
 
Do góry