reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Moniczka Witaj !:tak::-D:-D
Basia jak się czuję Kubuś ?
Dużo dużo zdróweczka Mu życzę :tak:
Eliza miałaś zakwasy po ostatnich zajęciach?
U mnie nie obyło się bez zakwasów ,ale już na dzień dzisiejszy już wszystko jest ok :tak::tak:
anaconda witaj po przerwie :tak:
Jak się Majeczka sprawuje ? :-)
 
reklama
ALA, zakwasy miałam, ale już krócej niż po 1 zajeciach. Nie trzymały przez 3 dni, tylko przez 1. Już się cieszę na poniedziałek... Ciekawe, czy naszymi opowieściami bardzo wystrzszyłysmy tamtego faceta :-D:-D ale miał minę słuchając naszych ciążowo-porodowych porad :-p:-D:-D:-D
 
Witam Kobitki:tak::tak:
ALA, zakwasy miałam, ale już krócej niż po 1 zajeciach. Nie trzymały przez 3 dni, tylko przez 1. Już się cieszę na poniedziałek... Ciekawe, czy naszymi opowieściami bardzo wystrzszyłysmy tamtego faceta :-D:-D ale miał minę słuchając naszych ciążowo-porodowych porad :-p:-D:-D:-D
Eliza biedny teraz pewnie spać po nocach nie może :laugh2::laugh2::laugh2::-p
my jestesmy zdrowi i oczywiście jutro się wybieramy
mam nadzieję że padać nie bedzie
:-)
Basiu super że już zdrówko dopisuje:tak:
A chodzicie tam z dziećmi i w jakim wieku jeśli tak?
anaconda nasze dzieci mają od 5 do 7 miesięcy
ale myślę że z większym dzieckiem tak jak Twoja córeczka też można przyjść:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry