reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej Dziewczyny!

Z okazji Świąt życzę Wam dużo, dużo zdrowia, radości z Pociech (większych i mniejszych) i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, a w Nowym Roku zmian na lepsze!

Ściskam świątecznie!
 
reklama
Wszystko co dobre i miłe,
szczęśliwe i radosne,
niech będzie bliskie i trwałe
w Święta Bożego Narodzenia,
a zegar Nowego Roku niech odmierza
tylko pomyślne godziny.
Wesołych Swiąt dziewczyny!!!

6kqar6c.jpg
 
hej, kochane, u nas święta pod znakiem choróbstwa, mała dostała zapalenia płuc, ma zastrzyki, na szczęście juz wszystko w porządku, ale było nieciekawie....:-(
A dziś mała kończy roczek :tak:
 
Poprzez górki i dolinki biegną biedronki na Twe urodzinki. Biegną złożyć Ci życzenia by spełniły się marzenia. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, chwil pogodnych i radości życzą ciocia Justyna i Filipcio.
I nie choruj już malusia. Zdrówka, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka.
Filipcio kończy roczek za tydzień. :-)
 
dziękujemy, dziękujemy:tak:

oj - Basia - a które twoje bobo ma zastrzyki? Ja strasznie przeżywałam jak Natalka miała przepisane zastrzyki, ale wielka poprawa była juz pierwszym - szok. Jestem bardzo zadowolona, bo mała zdrowieje z dnia na dzień, a było naprawdę źle, malutka miała duszności.... Na szczęscie czopek od duszności pomógł i zastrzyki błyskawicznie podziałały. Obyło się bez szpitala, teraz w niedzielę koniec zastrzyków i przechodzimy na antybiotyk doustny.
ech, nie znosze choróbstw
 
reklama
hej, kochane, u nas święta pod znakiem choróbstwa, mała dostała zapalenia płuc, ma zastrzyki, na szczęście juz wszystko w porządku, ale było nieciekawie....:-(
A dziś mała kończy roczek :tak:

Dita współczuję twojemu maleństwu. Dobrze, że już jest poprawa. Buziaczki z okazji ukończenia roczku :tak::-)

My dalej świętujemy u rodzinki ale dziecko mi się strasznie rozregulowało i nie chce spać. Budzi się co jakiś czas i marudzi. Dodatkowo rośnie 3-i ząbek i też chyba jej pogorszył nastrój.
 
Do góry