reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witajcie dziewczynki!
jestem Lublinianką z urodzenia i mieszkania
mam dwie córeczki-10 i 6,5 roku, oczekuję Majowego Szczęścia:)
mieszkamy w Śródmiesciu, niedaleko P.Saskiego

przyjmiecie mnie w swoje szeregi?

pozdrawiam

Witamy nową mamę na forum :tak:

Na dworze coś tam leci z nieba ale na na razie kiepsko. Oby to co napadało nie stopniało :baffled: Zajrzałam do kilku marketów wczoraj i wszędzie tłumy ludzi . Nawet z takimi maluszkami, aż mi ich szkoda.
 
reklama
Witam wszystkie dziewczonki,
Dawno mnie tu nie było:) Jakos nie miałam siły:-) Moje maleństwo mnie eksploatuje na szczescie juz tak nie krzyczy (tfu tfu przez lewe ramie:-) zeby nie zapeszyc) teraz sobie lubi siedziec długoooooo w nocy :D dobrze ze w miare cicho. Obiecuje jej ze jak bedzie dorosła i wroci z dystkoteki to o 7 z łozka sciagne:szok:
Jutro bedziemy ubierac choinke - zielona i pachnacą. Zobaczymy zreszta co moj maz do domu za krzaczek przyniesie:-D
W koncu znalazłam czas na czytanie ksiazki "Slimaki z ogródka" - fajna o kobitce z dwójka rozgarnietych dzieciątek i trzecim w drodze:D:D:D: Polecam na zimowe wieczory:-)
 
Jeśli można to ja jestem Z okolic Kraśnika. Rodziłam 11 lipca 2007 na alejach Kraśnickich(mam synka) mój numer gg 4587276:-)
 
Dzień dobry :-)
Ładny szron mamy za oknem ale święta chyba będą bez śniegu :baffled:
Poszłam do pracy na tydzień ale już wczoraj szef dał kobietom wolne po wspólnym opłatku. Więc biorę sie za porządki świąteczne i może po sklepach pobuszuję chociaż wszędzie pewnie tłumy ludzi.
Miłego dnia dla wszystkich :tak:
 
reklama
fajnego masz szefa elahar:tak::tak:
Jej, a ja cały czas w pracy, nawet jutro, nie mam pojęcia kiedy posprzątam....:-( Na szczęście potem do końca roku wolne.
 
Do góry