reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej DZiewczyny!Ja tez jestem z Lublina:-)Mam 6 miesiecznego synka i mieszkam w centrum tego pieknego miasta:-).Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
A czy ja sie kwalifikuje do Waszego forum?? Jestem rodowita naleczowianka, a obecnie mieszkam w lodzi, ale z najwieksza przyjemnoscia wpadam na lubelszczyzne.
 
Fogia, ja tez czytam :-) A co do tych kupek to niestety u Oli zaczęły sie takie paskudne po żelazie i mimo, że nie je go już miesiąc, to nadal są fatalne. Ale innych objawów uczelania tez nie widać. Czekam jeszcze tydzień na tej diecie bez nabiału i jak nie będzie poprawy to poprosze o badanie kupki albo krwi, bo oczywiście ja już mam rózne pomysły co to może być.
Basia, gratulacje, czwarte dziecko to ho ho!! Ja mam pierwsze, ale może kiedyś...;-)
Olena, dzieki za polecenie pediatry, czy może masz jakiś numer telefonu do tego prywatnego gabinetu? Jesli tak, to napisz proszę. Albo może adres tego gabinetu?

I wiecie co dziewczyny, w Lublinie brakuje jakiejś prywatnej kliniki, gdzie można zapłacić i wybrać poród i okres po porodzie w komfortowych warunkach. Do takiego wniosku doszłam z moja kolezanką, jak byłyśmy obie w ciąży i jak teraz czytam Wasze opinie, to nadal się w tym utwierdzam. A na Jaczewskiego byłam w odwiedzinach akurat podczas upałów. Nie muszę pisać jak było.
 
I wiecie co dziewczyny, w Lublinie brakuje jakiejś prywatnej kliniki, gdzie można zapłacić i wybrać poród i okres po porodzie w komfortowych warunkach. Do takiego wniosku doszłam z moja kolezanką, jak byłyśmy obie w ciąży i jak teraz czytam Wasze opinie, to nadal się w tym utwierdzam. A na Jaczewskiego byłam w odwiedzinach akurat podczas upałów. Nie muszę pisać jak było.

Też o tym myślałam. Z jednej strony dobrze by było żeby za opłatą mieć lepsze warunki do rodzenia i opiekę. Ale też żeby nie było tak że komuś powiedzą, że jak chcesz lepszych warunków to zapłać. Dobra opieka powinna być zapewniona każdej matce a niestety tak nie jest.:-(Wiadomo, w Polsce służba zdrowia kuleje:sick:
Tak się nad tym zastanawiam, ale oczywiście się zgadzam, że u nas taka klinika na pewno by się przydała.
 
Pewnie, że byłoby super gdyby była prywatna klinika.
Wczoraj się trochę załamałam jak moja koleżanka w 8 miesiącu ciąży uświadomiła mi, że jedyny chełmski sklep z ciuchami ciążowymi został zlikwidowany. Przecież to jakaś paranoja. Nie chce mi się wierzyć, że nie miał obrotu. Chociaż jak sobie przypomnę jak marnie był zaopatrzony to może rzeczywiście większość Mamuś wolała pojechać na zakupy ciuchowe do Lublina. W ogóle to moje miasto kuleje z takimi sprawami. Niby w Chełmie jest całodobowa poradnia laktacyjna ale jak potrzebowałam porady nie udało mi się dodzwonić. Dryndałam do Lublina. Jak chcę kupić Filipowi fajną zabawkę lub ciuszek poluję na promocje w Lublinie. A właśnie: orientujecie się czy w którymś z lubelskich marketów są promocje na pampersy? Interesują mnie 4 i najlepiej jumbopacki. I w ogóle jakbyście wiedziały o promocjach chusteczek, słoiczków itp. to dawajcie znać.
 
jeszcze dobrze by było jakby było nas stać na taka prywatna klinike ! heh
no a z tym sklepem no naprawdę dziwne , ale patrząc z drugiej strony to te ciuchy ciążowe w sklepach są cholernie drogie
jak będę widziała jakieś promocje to dam znać , ale to dopiero pewnie jak urodze
bo mój Kacper już bez pieluch !
a do marketów rzadko jeżdże bo jestem niezmotoryzowana
 
Ja ciążowe ciuchy kupowałam na allegro, byłam super zadowolona i nie wydawałam fortuny;-)

Basia - gratulacje!!!:tak:
 
reklama
Do góry