reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

konkretnego miejsca nie mamy, chyba do tej pory się nie zdarzyło abyśmy byli 2 razy w tej samej miejscowości. Bardzo lubimy Trójmiasto ale już tam na dłużej nie jeździmy, oprócz tego byłam jeszcze sama lub już z moją menażerią w Pogorzelicy, Niechorzu, Helu, a rok temu w Ustce. Mieszkaliśmy tutaj: Amber - Pokoje gościnne, Ustka, kwatery ustka, pokoje ustka, kwatery nad morzem trochę daleko od morza ale jak dla nas warunki ok no i cena znośna. Jedyna wada to sąsiedzi, 2 rodziny ze śląska, które tak dawały czadu nocami, że mieliśmy dosyć. Na szczęście to był już koniec naszego pobytu. To jest ten minus jak się gdzieś jedzie, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.
W tym roku pewnie jechalibyśmy zupełnie gdzie indziej. Marzy mi się zwiedzić całe wybrzeże.

My w tym roku jedziemy w okolice Miedzyzdroji Agroturystyka Kąt Morski
 
reklama
Karlita Ty jeździsz z Gabi na basen? Gdzie to jest i czy to jest basen przystosowany dla maluszków np czy są przewijaki?
ślicznie Gabi wygląda po wizycie u fryzjera!!

ja nie ... Madzianka i madziara jeżdzą na baseny :)
nie pomogę z przewijakiem ... :(

Talia ależ ślicznie wyglądacie :)

fogiamacie konkretne miejsce nad morzem???
karlita super foteczki!!!:-) Gabi cudowna!!!A to wyjezdzasz na dzialeczke?? jakie macie auto?

to pakowanie to na wyjazd do teściów ;)

a autko to laguna kombi

fornetka wiem wiem już nie czytam ;)

Fogia super że masz usg 15stego ja już się doczekać nie mogę :)
 
Hej Dziewczęta!!

A ja jestem przyszłą mamą, w 2 miesiącu ciąży, od niedawna mieszkam w Lublinie, wcześniej mieszkałam w Krakowie, ale serce mnie do ukochanego przygnało. W Krakowie miałam dużo znajomych i grupkę zgranych LEJDIS.

Będę się tu u Was udzielała.....i mam nadzieję, że nawiążemy fajne znajomości...

Pozdrawiam prosto z upalnego tarasiku:)

M.
 
Hej sunday_,

Mam 27 lat, wcześniej mieszkałam w Krakowie, od kwietnia mieszkam w Lublinie.
Mam najukochańszego mężczyznę na świecie:)
Przeprowadziłam się do Lublina właśnie dla niego.
Jestem magistrem stosunków międzynarodowych, studiowałam także przez 3 lata prawo, ale zawiesiłam studia prawnicze bo zajęłam się karierą zawodową. W Krakowie pracowałam w działach IT w dużych korporacjach.
W Lublinie już nie zdążyłąm znaleźć pracy , bo dowiedzieliśmy się że będę mamusią :)

Tak więc na codzień zajmuję się sobą, naszym mieszkankiem, czytam książki , cały czas szkolę sama moje dwa języki żeby ich nie zapomnieć (biegle znam francuski i angielski)....w następnym tyg zaczynam zajęcia - aktywne 9 miesięcy:)

Tyle o mnie:)

Wszystko jest u mnie super i jestem szczęśliwa ale brakuje mi w Lublinie towarzystwa LEJDIS:)

Dlatego tu jestem :)

I mam nadzieję, że nawiążemy tu fajne znajomości:)
 
Cos tu pusto,wszystkie wyjechaly na wekendy??Ja siedze sama z Maksem, bo W pojechal na "spotkanie biznesowe"(jak to on je okreslil).

Martyna a w ktorej części Lublina mieszkasz?
 
ech, ale duszno...czekam na deszcz:tak::tak::tak:

Fornetka dużo zdrówka dla Was :)




prawda :) to czekanie jest dobijające ;)

anaconda będziemy bardzo tęsknić!!!! pisz do nas w miarę możliwości :)

a teraz mała fotorelacja ;)

tak wygląda zapakowany bagażnik na tydzień dlatego uwielbiam naszego Delti Cat za te małe wymiary po złożeniu :)



Uploaded with ImageShack.us


mała akrobatka pomaga w kuchni ;)



Uploaded with ImageShack.us

a tu fryzjerkowa przygoda

przed



Uploaded with ImageShack.us

w trakcie



Uploaded with ImageShack.us

i po :) już chłodniej w główkę :)



Uploaded with ImageShack.us

lecę małej dać obiadek :)


super Gabi wygląda:tak::tak:

To my w plenerze:-)

Twoja też śliczna:tak::tak::tak:

Hej Dziewczęta!!

A ja jestem przyszłą mamą, w 2 miesiącu ciąży, od niedawna mieszkam w Lublinie, wcześniej mieszkałam w Krakowie, ale serce mnie do ukochanego przygnało. W Krakowie miałam dużo znajomych i grupkę zgranych LEJDIS.

Będę się tu u Was udzielała.....i mam nadzieję, że nawiążemy fajne znajomości...

Pozdrawiam prosto z upalnego tarasiku:)

M.

Witam nową mamusię, pisz jak najczęściej:tak::tak::tak:jak znosisz ciążę w te upały?
 
reklama
talia oj chyba jednak w Tatry bliżej od nas:sorry2: ale fakt z małym dzieckiem za bardzo nie nawojujesz, dolinki tylko:tak:
mandziula i jak głowa? mnie też coś po południu bolała:sorry2:
anaconda mi to będzie tu brakowało Ciebie, normalnie już tęsknię, jej aż 3 miesiące, skrobnij czasem smska:tak:
sundey oj w samochodach to masakra, u nas na szczęscie klima ok:-)
karlita fotki super, a Gabi jak grzecznie siedziała
talia ślicznie wyglądacie razem dziewczyny:-) ach jaikie Gabi ma śliczne oczka:-)
fornecia Julcia to Madzienki, a Hubercik mój, :-D ale spoko znam ten stan rozkojarzenia i zmęczenia przy takim maluszku;-)
marta no niestety czasami zdarzają się takie zonki, a może skontaktuj się ze sprzedawcą i ci wymieni
martynka witaj wśród nas, my też jesteśmy zgraną grupką Lejdis:-)prawda laski?także dołanczaj:-p
sundey biznesowe:-D:-p no dla portfela na pewno:-D
madzienka a wy jak tam? kiedy wracacie, kiedy idziemy na plac zabaw?

o matko ale gorąco, u mnie na termometrze temp+ 26 stopni:baffled: masakra w nocy to mogło by być trochę chłodniej, kupiłam H w końcu basen w Leclercu, jutro jedziemy na wieś to wypróbujemy, mam nadzieję, że zmieści mi sie na balkonie potem:confused:

a i byłam u fryzjera w końcu:tak: sundey chyba zagoszczę tam na dłużej, dzięki;-)
 
Do góry