reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam :-):-):-)
Mnie dziś kupę roboty czeka i nie wiem jak sobie dam radę, lodówkę trzeba rozmrozić, popakować nas wszystkich, ostatnie rachunki popłacić, ogarnąć chałupkę, oj nie wiem jak ja się wyrobię.
W przedszkolu wczoraj pogadałam z dyrektorką i już udało mi się podpisać umowę na przyszły rok szkolny, z Mają też codziennie rozmawiam że niedługo wyjeżdżam, na razie mówi że nie będzie płakać, ze niedługo do mnie przyjadą, zaczynam się denerwować
Sunday jak Maja oduczała się pieluchy to też tak posikiwała na początku więc to chyba normalne i trzeba przeczekać :tak::tak:
Marz bo ty już kobieta pracująca i dlatego czasu dla nas nie masz :-p:-p:-p
Fogia i dobrze zrobiłaś że na zwolnienie poszłaś, musisz się teraz oszczędzać :tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny, witam wymęczona porannymi .........
Ja też myślę, że dobrze zrobiłam z tym zwolnieniem bo przy tych upałach w domu czuję się znośnie, w pracy nie byłoby za ciekawie, nie wiem jak bym wytrzymała w dusznych pomieszczeniach.

a co do żąbków to nie jestem pewna ale strasznie sie slini i łapki ciale w buzi, nawet jak mu daje smoczek to jeden paluszek w buzi siedzi:-D:-D:-D
mandziula bardzo możliwe, że Twój synio już ząbkuje. Filipek w 4 miesiącu już miał pierwszy ząbek, do roku miał wszystkie 1 i 2, a po skończonym roku pojawiła się reszta.
 
Cześć!
Marz super ze mimo braku czasu zaglądasz no i bardzo dobrze ze mąż tak Cię motywuje:tak: Dzięki za tak wyczerpujący opis gotowania zupki pewnie i mi za jakiś czas się przyda:-)
Sienio jak Julcia? przechodzą jej te komarowe ślady?
Anaconda nie stresuj się mocno, Maja na pewno będzie tęsknić ale skoro mają do Ciebie przyjechać to będziecie mieć chociaż namiastkę i urlopu z piękną pogodą.

Moja Gabi tak źle chyba te upały znosi bo dziąsła są bez zmian.
Od ktróego miesiaca zaczynałyscie chodzic z maluszkami na basen?
No i przed nami wybór gdzie udać sie na urlop, sami nie wiemy czy wyjeżdzać nad morze na mazury czy nigdzie sie nie ruszać? Jak macie zdanie na ten temat to chętnie przeczytam:-)
 
czesc dziewczyny
zaraz postaram sie troche was nadrobić ale nie wiem czy mi sie uda ponieważ jestem z Nikodemem w szpitalu złapał zapalenie płuc jasna cholera mnie bierze a wszystko ta cholerna pogoda raz zimno raz ciepło, jestesmy od srody wieczorem przyjechałam z katarem bo mały miał a zostaje z zapaleniem płuc i do poniedziałku na pewno tutaj bede, niestety nie obeszło sie bez antybiotyku.
Ide nadrobic zaległosci
 
witam kolejnego upalnego dnia, tym razem weeckendowo:-)

my już po zakupach w realu, poszliśmy na piechotkę i o 9.00 było jeszcze przyjemnie, wiaterek itp, ale jak wracaliśmy to doszłam do wniosku że to nie był dobry pomysł, cała mokra doszłam do domu:-p byliśmy zobaczyć czy baseny są i nie ma, a do tego kobitka mi mówi, że to wszystko co mają i wszystko jest wyłożone, no to mówię jej, że byłam wczoraj i inna mi powiedziała, że jeszcze nie wyłożyli wszystkiego, a ta że to jest wszystko, i bądz tu człowieku mądry:baffled: chyba przejadę się do leclerca

sienio
dzięki, chyba się przejade do tego leclerca
marz to dobrze, że M może zająć się małym i tak dobrze się spisują, a co Twój M robi, że małego może w trasy zabierać? a w pracy to początek, może jakoś się dogadasz z zespołem;-)
anaconda to masz trochę roboty na dzisiaj;-)
fogia no mdłości przy upałach... tego to nie zazdroszczę, oby szybko poszły sobie;-)
talia my byliśmy w górach jak Hubert miał 6 miesięcy, a gdzie jechać... hmmm to zależy co kto lubi, no my łazimy po górach od zawsze, teraz to wiadomo z małym nigdzie za bardzo się nie wybierzemy, ale sam pobyt w tym miejscu dobrze na mnie wpływa, mieliśmy w tym roku nie jechać nigdzie ze względów finansowych, ale brat tak nas namawiał, żebyśmy razem pojechali z dzieciakami- to jedziemy, a jeździmy w to samo mieksce od 5 lat:tak:
nad morze trochę dalej od nas i trzeba by na dłużej jechać żeby się opłacało, ale w następnym roku małż już zaplanował wakacje tym razem będzie morze;-):tak:
fornecia ojej zdrówka dla Nikosia i szybciutko wracajcie zdrowi do domku:-)
 
Maltanka jeśli chodzi o nasze preferncje to zawsze Tatry były w wakacje ale ze Gabi jest malutka to ciężko będzie z nią sie wybrać na szlak, a mój M ma od poniedziałku urlop 2 tygodnie a potem w lipcu. Tyle że czytałam że lipiec ma być kiepski pod względem pogody,
Mnie sie zdaje ze stąd to bliżej jest nad morze nic w tatry
 
Karlita na forum czytaj tylko nas:-Da nie jakies glupoty...bedzie dobrze bardzo mocno trzymam kciuki

dołączyłam do styczniówek 2011 ;)
ale do Was zaglądam częściej ;) na wszystko mi czasu nie starcza ;)

Hej girls

nie wytrzymałam tempa i od dzisiaj jestem na zwolnieniu. Ostatnie dni w pracy dały mi porządnie w kość no i najnormalniej w świecie troszkę organizm mi się zbuntował.

muli na potęgę. Wizytę mam we wtorek, a poza tym myślę i czuję to samo co ty. Tulaski kochana moja.

i bardzo dobrze!! należy się :) tyle składek się płaci !! niech przynajmniej część oddadzą :) nie było problemu ze zwolnieniem ??

nie mogę się doczekać tego 16stego i usg .... dłuży mi się czas tak czekając ;)

Karlitko Kochanie nie czytaj tych wiadomości na forach...każda ciąża jest inna a tak tylko nakrecasz się!!

nie nakręcam się ale wiecie w pierwszej ciąży nawet przez myśl mi nie przeszło że coś może być nie tak ... a teraz ... jakoś tak dziwnie me myśli krążą ;)


właśnie wróciłam ze spaceru z Gabi :) - byłam z nią u fryzjera - jak się ogarnę i położę małą spać to Wam zdjątka powklejam ;)
 
witam w kolejny upalny dzień:dry::dry::dry::dry:
najpiew lało że się wytrzymac nie dało teraz praży słońce:no::no::no::no:
przez tą pogode Mikołaj ma problemy ze spaniem i strasznie płacze, ale chyba nie tylko on:tak::tak:

karlita ja też sie nie mogłam doczekac kolejnych wizyt żeby podejzeć co słychac u maleństwa:-D:-D:-D:-D

fornetka zdrówka dla Nikosia a tobie cierpliwości, i szybciutko do domku wracajcie:tak::tak::tak:

co do wyjazdów to ja wolę górki:tak::tak::tak::tak::tak:, niekoniecznie te wysokie szlaki ale dla mnie góry są bardziej urokliwe:tak::tak::tak::tak::tak: my w tym roku to ewentualnie do rodziców wyjedziemy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, na Roztoczu też ładnie:tak::tak::tak::tak::tak:

mnie dzis strasznie głowa boli chyba pogoda sie bedzie zmieniać:tak::tak::tak::tak: oby tylko znowu nie padało
 
To fakt upał dzisiaj niesamowity a ja jeszcze wszystkie okna mam południowe więc wyobraźcie sobie co tutaj jest, siedzę w samych majtkach i staniku i cała jestem mokra. Maja prawie spakowana, ja zresztą też ale zapewne o wielu rzeczach jeszcze zapomniałam - jak ja nie lubię się pakować :no::no::no:
Fornetka aż dziwnie czytać że jesteście w szpitalu z zapaleniem płuc w taki upał :szok::szok::szok: Dużo zdrówka i wracajcie szybciutko do domku :tak::tak:
Chciałam wam dziewczynki życzyć spokojnych, zdrowych wakacji i udanych wypoczynków i do usłyszenia we wrześniu bo raczej już przed wyjazdem nie dam rady wpaść
Jak tylko będę miała możliwość to skrobnę do was kilka zdań, no i zawsze mam nr telefonów do Maltanki, Madzienki i Marty więc też mogę dać znać co u mnie :tak::tak:
 
reklama
Madzieńka chcecie zapisac Julke na Jutrzenki?Czemu tak daleko od Was?
fornetka zdrówka dla malego!!!!Gdzie jesteście w szpitalu?Na chodźki?
anaconda az Ci zazdroszcze tych Wloch!!:-)

Witam!!!
ALE Goracoooooo!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok: W samochodzie masakra-bo u nas klima słaba:baffled:;-);-):confused: Maks wlasnie wstal z drzemki, a teraz Wojtek sie polozyl,wczesnie z pracy wrocil a wieczorkiem wypad ma z kumplami na piwko :baffled: Mam nadzieje ze wroci w nienajgorszym stane bo jutro po sniadaniu jedziemy do tesciow na wekend.
Musze kupic dziecku sandaly, bo w gruncie rzeczy to nie ma takich z odkrytymi pietami i palcami, a tak to polazi bez skarpet!:-)
 
Do góry