reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam i ja
wczoraj mieliśmy taki dzięń że wieczrem nawet sił nie maiąłm się najesc:no::no::no:. nie jestem pewna ale Mikołajowi chyba zaczynajazęby wyłazić:szok::szok: dolne dziąsło ma czerwone i takie miękkie :szok: strasznie płaczliwy jest, normalnie jakby mi ktoś dziecko podmienił:dry::dry::dry::dry::dry:

Antuanet z kwiatków posadziłam gazanie, werbeny i niecierpki i jeszcze kilka krzewów narazie do doniczek bo boję sie że zimy nie wytrzymają:tak::tak::tak::tak:

misia ja też kupiłam moskitiery do okien na allegro;-);-);-);-) czekam teraz na przesyłkę:tak::tak::tak: a wcześniej miałam taki odstraszacz komarów elektryczny i też był skuteczny:tak::tak::tak::tak:

dziś znowu upalnie:cool::cool2::cool2::cool2::cool2:
życzę miłego dnia:-p:-p:-p
 
reklama
hejka

ale mamy upał:eek: chcieliśmy żeby było ciepło, ale bez przesady:dry: my w domu, na balkonie, młody już 2 raz do wody wlazł:tak:
wszystkie place zabaw na słońcu to musimy coś w domu kombinować, po południu wyjdziemy:tak:
wybieram się do Bierdonki mam nadzieję, że już nie będzie tak grzało, ... właśnie sobie pomyślałam co przeżywają ludzie stojący teraz w korkach bez klimatyzacji:dry:

antuanet ale masz dobrze, swój ogródek, piaskownica,:tak: hehe uważaj z tą mrożoną kawką, bo my też się wprosimy z Hubertem:-D:-D:-D

mataka napisz mi na PW swój adres e-mail, ja mam parę przepisów:tak:

mandziula u nas tak od 3 miesiąca też zaczynało się ślinienie niby dziąsełka opuchnięte, a pierwszy ząbek wyszedł jak H miał 8 miesięcy;-)
 
maltanka fajny pomysł z tym basenikiem na balkonie:-D:-D:-D:tak::tak::tak: sama bym tak posiedziała:-D:-D:-D:-D

a o do tych zębów to Mikołaj ślini się jiż od jakiś 3 tygodni i ciągle paluchy w buzi trzyma a od wczoraj ma takie miękkie i czerwone dziąsło, zobaczymy, przyjdzie czas to mu wyrosną te ząbki, oby tylko cały czas taki marudny nie był bo się wykończę, szczególnie teraz jak małz ma dużo wyjazdów i zostaje z Miśiem sama:sorry2::sorry2::sorry2::dry::dry:

a i mam jeszcze pytanie czy któraś z was dawała dziecku mleko początkowe??? bo ja muszę zacząć dokarmiac Mikołaja bo niedługo do pracy wracam i właśnie nie wiem jakie mleko mu dawać. i czy trzeba to skonsultować z pediatrą?????
 
Ostatnia edycja:
to ja zasiadam z mrożoną kawką, częstować się:-)




mandziula
ja próbowałam dawać Hubertowi miał wtedy 4 miesiące, kupiłam bebilon, nie chciał, tyle, że on wtedy w ogóle butelki nie chciał do buzi wziąć, obojętne co tak było, ja odpuściła i tak siedziałam w domu, to tylko na cycu był, dopiero od 7 miesiąca zacząl mi cokolwiek próbować innego jedzenia:-ptak to było wykręcanie i płacz. Teraz daję mu Nana, i jakoś do tej pory jak kupię czasami bebiko (to jedna firma bebiko czy bebilon) to nie za bardzo mu smakuje.

a i nasza pediatra powiedziała, że jak nie ma żadnej alergii to nie trzeba konsultować, po prostu kupujesz mleko i dajesz, jak mu będzie smakowało.
 
Ostatnia edycja:
maltanka fajny pomysł z tym basenikiem na balkonie:-D:-D:-D:tak::tak::tak: sama bym tak posiedziała:-D:-D:-D:-D

a o do tych zębów to Mikołaj ślini się jiż od jakiś 3 tygodni i ciągle paluchy w buzi trzyma a od wczoraj ma takie miękkie i czerwone dziąsło, zobaczymy, przyjdzie czas to mu wyrosną te ząbki, oby tylko cały czas taki marudny nie był bo się wykończę, szczególnie teraz jak małz ma dużo wyjazdów i zostaje z Miśiem sama:sorry2::sorry2::sorry2::dry::dry:

a i mam jeszcze pytanie czy któraś z was dawała dziecku mleko początkowe??? bo ja muszę zacząć dokarmiac Mikołaja bo niedługo do pracy wracam i właśnie nie wiem jakie mleko mu dawać. i czy trzeba to skonsultować z pediatrą?????

wracasz bezpośrednio po macierzyńskim?ile wcześniej chcesz zacząć dokarmiać?la wrócę pewnie w październiku i też trzeba będzie wcześniej zacząć, tylko nie wiem, ile i po konsultacji z pediatrą:sorry:

to ja zasiadam z mrożoną kawką, częstować się:-)




mandziula
ja próbowałam dawać Hubertowi miał wtedy 4 miesiące, kupiłam bebilon, nie chciał, tyle, że on wtedy w ogóle butelki nie chciał do buzi wziąć, obojętne co tak było, ja odpuściła i tak siedziałam w domu, to tylko na cycu był, dopiero od 7 miesiąca zacząl mi cokolwiek próbować innego jedzenia:-ptak to było wykręcanie i płacz. Teraz daję mu Nana, i jakoś do tej pory jak kupię czasami bebiko (to jedna firma bebiko czy bebilon) to nie za bardzo mu smakuje.

a i nasza pediatra powiedziała, że jak nie ma żadnej alergii to nie trzeba konsultować, po prostu kupujesz mleko i dajesz, jak mu będzie smakowało.


ooooo. ja poproszę 2 kawki:tak::tak::tak::-p:-p:-p
 
Maltanka dziki za informacje:tak::tak::tak: mały nie ma alergii to chyba nie bede konsultować.

Misia ja wracam do pracy w połowie lipca:tak::tak::tak: więc musimy dokarmiać małego w czasie mojej nieobecności wieć góra 2 posiłki:tak::tak::tak::tak: no i musze go wcześniej przyzwyczaić i siebie też:-D:-D:-D:-D:-D:-D przez resztę dnia i w nocy alej bedę karmić piersia:tak::tak::tak::tak:

połozyłam małego sać o 10 i o 12 zaglądam do pokoju a moje dziecko śpi z nogami na poduszce:-D:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: nie wiedziałam że on juz unie sie tak pzekręcać:tak::tak::tak::tak:
 
Witam popołudniowo!
maltanka jak znjdziecie chwilkę to zapraszamy! Ja siedzę cały czas w domu więc fajnie byłoby wypić kawkę w miłym towarzystwie.A ta fotka super- tak się zastanawiałam do czego takie szklanki-kiedyś dostałam od koleżanki, teraz już wiem.:tak: Ja to zawsze robię w takich giga-szklankach.:tak:
mandziula możesz Mikołajowi przemywać dziąsełka rumiankiem, to podobno trochę przynosi ulgę dzieciakom. A ogródek pewnie super! Wklej jakieś fotki jak już wszystko posadzisz.
Kuba od 9:15 zapuścił komara i śpi jeszcze, jak wstanie pomidorówka i pojedziemy na działkę bo dziadek zainstalował mu huśtawkę. Ja poprasowałam, zrobiłam sałatkę i czekam aż Kubulec wstanie. Miłego popołudnia.:tak:
 
Maltanka dziki za informacje:tak::tak::tak: mały nie ma alergii to chyba nie bede konsultować.

Misia ja wracam do pracy w połowie lipca:tak::tak::tak: więc musimy dokarmiać małego w czasie mojej nieobecności wieć góra 2 posiłki:tak::tak::tak::tak: no i musze go wcześniej przyzwyczaić i siebie też:-D:-D:-D:-D:-D:-D przez resztę dnia i w nocy alej bedę karmić piersia:tak::tak::tak::tak:

połozyłam małego sać o 10 i o 12 zaglądam do pokoju a moje dziecko śpi z nogami na poduszce:-D:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: nie wiedziałam że on juz unie sie tak pzekręcać:tak::tak::tak::tak:

Ja też planuję podobnie....dokarmianie w czasie mojej nieobecności, a poza tym wciąż cyc...i mam nadzieję, że się uda:tak::tak:chociaż wtedy Natalka skończy już 6 miesięcy, więc i inne jedzonko czas będzie wprowadzać:-p
hehe...cóż one potrafią zrobić w czasie snu:-D:-D:-DNatalkę zawsze znajduję w poprzek łóżeczka:-D:-D:-Di nawet pielucha ortopedyczna jej w tym nie przeszkadza:szok::dry:

Witam popołudniowo!
maltanka jak znjdziecie chwilkę to zapraszamy! Ja siedzę cały czas w domu więc fajnie byłoby wypić kawkę w miłym towarzystwie.A ta fotka super- tak się zastanawiałam do czego takie szklanki-kiedyś dostałam od koleżanki, teraz już wiem.:tak: Ja to zawsze robię w takich giga-szklankach.:tak:
mandziula możesz Mikołajowi przemywać dziąsełka rumiankiem, to podobno trochę przynosi ulgę dzieciakom. A ogródek pewnie super! Wklej jakieś fotki jak już wszystko posadzisz.
Kuba od 9:15 zapuścił komara i śpi jeszcze, jak wstanie pomidorówka i pojedziemy na działkę bo dziadek zainstalował mu huśtawkę. Ja poprasowałam, zrobiłam sałatkę i czekam aż Kubulec wstanie. Miłego popołudnia.:tak:

Chyba pogoda tak działa...Natalka ucina sobie drugą drzemkę:szok::szok::szok::szok:, co normalnie jej się nie zdarza:no::no::no::no: My po południu, czyli koło 16 jedziemy do rodziców...wykąpać się:tak::tak::tak:a Natalka pobędzie nieco na dworze, bo w taki upał aż strach z nią wychodzić:tak::tak::tak:a póki co działam w domu, bu syf był taki że szok:-:)-:)-(
 
No fakt upał niemiłosierny, ja wyszłam tylko na pocztę i po chlebuś i wróciłam cała mokra, nie da się wytrzymać. Jak pójdę po Maję do przedszkola to chyba do domu wrócimy zjemy coś i dopiero późnym popołudniem na plac zabaw wyskoczymy.
A co do własnego podwórka to w takim czasie bardzo się przydaje :tak::tak: ale patrząc na to ile mamy ciepłych dni w roku to nad wybieram blok :-p:-p:-p
 
reklama
Hej girls

nie wytrzymałam tempa i od dzisiaj jestem na zwolnieniu. Ostatnie dni w pracy dały mi porządnie w kość no i najnormalniej w świecie troszkę organizm mi się zbuntował.
Fogia jak się czujesz ??
muli na potęgę. Wizytę mam we wtorek, a poza tym myślę i czuję to samo co ty. Tulaski kochana moja.
 
Do góry