reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Antuanet ja chyba tez sie wprosze do Ciebie na kawe!Chyba mieszkasz gdzie niedaleko Sienio???:-)
maltanka i jak kupilas basenik???
fogia i bardzo dobrze ze poszlas na zwolnienie, w koncu nie jestes robotem!!!:-)
misia wykapać sie u rodzicow?????:confused:

Dziewczyny te ktore juz oduczyly dzieciaczki pieluchy???!!!Jak zaczełyście???? Moje dziecko sika gdzie popadnie, tzn posikuje bo nie siknie raz a dobrze!!!Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-( :szok::szok::szok:

Witam sie w koncu!!!Mnie to glowa dzisiaj boli przeokrutnie-chyba od tej temperatury!Wzielam wlasnie procha bo juz patrzec na oczy nie moge!Wpadlam do Was na chwileczke i w pokoju gdzie jest komp nie ma slonca!!!!!:-)
 
reklama
Witajcie
misia ja tą siatke kupilam w obi za jakies grosze 6 zl?
sunday jak oduczalam Julke tez tak posikiwala:tak: do godziny 10 potrafilam ja 6 razy przebierac:dry: ale trwalo to tylko kilka dni a potem bylo juz duzo lepiej. Tylko za kazdm razem jak sie posika musisz sadzac na nocnik, na chwileczke nawet, zeby zaczail. Jak sie udalo J zrobic cos to wynosilysmy razem nocnik i J naciskala spluczke, spodobalo sie jej bardzo. No i obawiazkowe brawa:-D:-D:tak: Powodzenia:-)
mataka nie martw sie jak ja zupke ugotowalam, a staralam sie bardzo:-p nawet z zóltkiem byla to wszytko J wyplula i wolala sloiczki:confused:

Ale mi teraz dzien mija szybko:confused: Moj brat spisal sie na medal:tak::tak: Jak przyszlam to Julka spala od 2 godzin, do tego zrobil jej niby dom z lozeczka i koldry i czytal bajki:tak: Jestem dumna z obojga:tak:
 
Hej i ja mam chwilke wiec zagladam....tęsknicie trochę za mną???:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Maltanka super ze z autkiem już wszystko ok....oby autko już Was nie zawiodło!!!!:tak:

Anaklim witaj....i pisz pisz!!!!

Sunday my tez mamy basen na balkonie:tak::tak::tak:trzymam kciuki żeby zadzwonili...!!Bo my chcemy tam Julcie zapisac;-);-);-)

Karlitko Kochanie nie czytaj tych wiadomości na forach...każda ciąża jest inna a tak tylko nakrecasz się!!

Marta PW!!!!


A komary i nam dają popalić ale jakoś radzimy sobie....:sorry::sorry::sorry:

pozdrowionka!!!


P.S. Kto idzie w czwartek do Bugi...przydałoby sie spotkac!!:tak::tak::tak:
 
Witajcie
misia ja tą siatke kupilam w obi za jakies grosze 6 zl?
sunday jak oduczalam Julke tez tak posikiwala:tak: do godziny 10 potrafilam ja 6 razy przebierac:dry: ale trwalo to tylko kilka dni a potem bylo juz duzo lepiej. Tylko za kazdm razem jak sie posika musisz sadzac na nocnik, na chwileczke nawet, zeby zaczail. Jak sie udalo J zrobic cos to wynosilysmy razem nocnik i J naciskala spluczke, spodobalo sie jej bardzo. No i obawiazkowe brawa:-D:-D:tak: Powodzenia:-)
mataka nie martw sie jak ja zupke ugotowalam, a staralam sie bardzo:-p nawet z zóltkiem byla to wszytko J wyplula i wolala sloiczki:confused:

Ale mi teraz dzien mija szybko:confused: Moj brat spisal sie na medal:tak::tak: Jak przyszlam to Julka spala od 2 godzin, do tego zrobil jej niby dom z lozeczka i koldry i czytal bajki:tak: Jestem dumna z obojga:tak:

brawa dla brata:tak::tak::tak:
 
Cześć!
Jakoś teraz mało tu zaglądam, troszkę cięższe czasy przyszły. Gabi płacze mi od wczoraj co jakiś czas w dzień a wczorajszej nocy tez nieźle nam polakała co wcale jej sie do tej pory nie zdarzało nawet przy kolkach. Nie wiem skad takie zachowanie czy to po szczepionce czy te upały jej doskwierają, czy to niezrobiona już 4 dni kupa a może ząbkuje?? Dziwne to jej zachowanie jakby zupelnie inne dziecko:szok:
Anaconda moja Gabi robiła już super kupki, jabłuszka pomagały, ale dziś niestety musiałam dać jej czopka bo kupka ostatnia była w sobotę i nie wiem czy przypadkiem moje obrzarstwo na weselu nie przyczyniło się do ponownych problemów kupowych. Od jutra zacznę dawać jej z Hippa śliwki i inne rozluźniające potrawy może będzie lepeij.

Mandziula szybo zaczyna ząbować Twoj Mikołaj, moja Gabi zrobiła się od wczoraj bardzo marudna płacze często a iedys wcale tylko pokweiwała nawet wczoraj w nocy obudziła się i bardzo płakała. Co do dokariania to ja podaję czasami na wieczór Enfamil bo lekarka mi go poleciła.
Misia super że Natalka śpi w taki upał moja Gabi odwrotnie:no: Gratuluję utalentowanego brata:-):-):-)
Madzienka jak sobie radzicie z komarami?
 
fogia dobrze że poszłaś na zwolnienie, odpoczniesz trochę i nabierzesz sił:tak::tak::tak::tak:

sienio to super że brat się dobrze Jula zajął, fajny domek wymyślili;-);-);-)

madzienka pewnie że tesknimy:tak::tak:;-);-);-) a komary i u nas straszne:-D:-D:-D:-D

talia uapły doskwierają takim malutkim dziecion, Mikołaj spał mi dziś tylko rano jak było chłodno potem tylko drzemał przez kilka minutek. a co do żąbków to nie jestem pewna ale strasznie sie slini i łapki ciale w buzi, nawet jak mu daje smoczek to jeden paluszek w buzi siedzi:-D:-D:-D

ale padnięta jestem dzis cały dzień bez małża:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i na weekend też bede słomiana bo sobie jedzie na szkolenie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-(

lecę się ogarnąc i spac bo ledwie siędzę

dobrej nocy życzę:tak::tak:
 
mandziula poczekaj jeszcze trochę, a dopiero zobaczysz w jakich dziwnych pozycjach będzie spał:-D
antuanet to nieźle pospał się Kubuś:-)
fogia to dobrze, że poszłaś na zwolnienie
sundey my też się przymierzamy do nocnika, ale na razie ciężko, dzisiaj jak puściłam go do wody na balkonie to nalał tam:sorry:
sienio no widzisz, dają sobie radę...
marta 29:szok:... a widzę, że za 3 dni małż przyjeżdża

a ja byłam dzisiaj w biedronce na zakupach, i w realu, ale basenu nie kupiłam, niby gazetka od 10-tego, a nie wyłożyli jeszcze:confused: pewnie przez tą przebudowę, jeden wielki bałagan jest, jutro się przejdę, może już będą...
 
madzienka no jasne, ze tesknimy:tak: :tak:nawet sobie dzis pomyslalam, ze dzis powinien byc czwartek w Bugi:-D:-D i tak mi sie zal zrobilo tych naszych spotkan, teraz juz chyba bedzie trudniej:-(
maltanka ja jakis czas temu widzialam fajny basen w Leclerku mial srednice 86 cm a wysokosci nie pamietam, ale dla mnie byl ok. kosztowal 9,90 mialam J kupic, zeby do babci miala, ale wtedy byly deszcze i dalam sobie spokoj, ale teraz zaluje, bo bede musiala specjalnie jechac
marta to sobie raczej nie pospisz dzisiejszej nocy, ale fajnie, ze biznesik sie kreci :):) oby tak dalej i nie zapomnij, ze bedziesz miala meza za 3 dni w domciu :p

Co do komarow, to Juke mi pogryzly strasznie:szok::szok: najpierw u babci i jeszcze we wtorek na dzialce, wiec narazie dluugo jej tam nie zabiore:no: u nas w miescie jakos mniej. Jak poszlam dzis do apteki po cos na "po ukaszeniu" to Pani sie strasznie przerazila jak to zobaczyla dala Fenistil i wapno, mam nadzieje, ze bedzie ok!!!
Zmykam dziewczynki, bo jutro znow rano trzeba wstac i jeszcze musze buty kupic:dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny...
To ze bede miala mniej czasu po powrocie do pracy to tego sie spodziewalam ale to ze wogole go nie bede miala no to jestem zaskoczona:szok::-D
U nas ok staram sie Was w locie czytac ale czasu brak zeby cos naskrobac.
U nas ok Mateusz pod opieka taty super sobie radza i razem pracuja jezdza w trasy, u tesciowej byl we wtorek to jakos mu sie nie podobalo. Jutro imprezka juz sie nie moe doczekac:-D
W pracy tak sobie zmienilam zespol tymczasowo ale jestem badzo niezadowolona:no::no:
Jak wracam z pracy to M mnie dzies wyciaga na rower czy poprostu na spacer i dobrze ale jak wracamy to juz praktycznie koniec dnia, jak siade to zasypiam na siedzaco. Juz nie wspomne o tym ze dom wymaga co drugi dzien generalnego sprzatania ale naszczescie M mnie motywuje i bardzo mi pomaga, jak bym byla sama to chyba by mnie to leciutko zaczelo przerastac.

Senio super ze Jula z wujkiem tak sie spisali, my rodzice czasem sama po sobie zauwazylam z sie zamartwiamy o dzieci a one pozniej nas bardzo milo zaskakuja
Maltanka super ze autko naprawione, ja tez przymierzam sie do kupna baseniku ja mam balkon na dwa pokoje wiec jest dzie stawiac nawet moze troche wiekszy
Mateusz tez czasem chodzi bez pieluchy ale sika gdzie popadnie a najsmieszniejsze jest to jak sie slizga na tym zaraz po zrobieniiu:-D
Fogia wypoczywaj zdrowie najwazniejsze dobrze ze poszlas na zwolnienei
Karlita na forum czytaj tylko nas:-Da nie jakies glupoty...bedzie dobrze bardzo mocno trzymam kciuki
Mataka Mateuszowi w sumie nie bylo roznicy czy je sloiczek czy domowa zupke ale ja od 6miesiaca zaczelam sama otowac. Na poczatku w czercu jak nie bylo u tesciowej jeszcze swiezych warzyw staralam kupowac sie w ekoloicznych. A zupki to nic trudnego wrzucasz ziemniaczka marchewke pietruszki troche selera miesko z indyka lub cielecinke(na poczatku miesko otuj oddzielnie) na koniec odlej troche wody jesli jest za duzo(chodzi o to aby zupka po zmiksowaniu nie byla za zadka i na koniec posiekana natka pietruszki czy koperek i skrop oliwa z oliwek. Na goraco wlewalam do malych sloiczkow i mialam na kilka dni. Na poczatku bardzo pomalu wprowadzaj mu warzywka typu seler pozniej ja juz robilam i z brokulem i kalafiorem i kasza jaeczmienna czy gryczana. Takze jak sie wryziesz to bedziesz specjalista od niemowlecych zupek.Powodzenia
Mandziula ja dawalam Mateuszowi na poczatku Bebilon a Pozniej do tej pory Bebiko, sprobuj jakieo kolwiek i zobacz jak maly zareauje roznie dzieci reauja ale Beniko czy Nan smialo kupij, Mateusz wkladal rece do buzi i sie mmocno slinil bardzo wczesnie a piewszy zab wyszedl w 11miesiacu.
Anaconda troche dluo cie nie bedzie ale pewnie wrocisz "piekna, mloda i bogata....":-D
Talia pogoda potrafi rozdraznic doroslego a co mowic dziecko
 
Ostatnia edycja:
Do góry