reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Co do spotkania to po niedzieli mój mąż pracuje do godz.18 więc jeśli będzie wcześniej to ja Majkę muszę ciągnąć ze sobą, chyba że w poniedziałek to wtedy będzie moja mama i ona zostanie z Majką.
Ja już bilet kupiłam - wyjeżdżam w przyszłą niedzielę 13 czerwca o godz.6.55 - która przyjdzie mnie pożegnać :-p:-p:-D:-D:-D
 
reklama
madziara ta pierwsza chwile chyba kazda pamieta:tak: od tej chili wszystko sie zmienilo ;-) ja rodzilam sn ale tez chcialam byc kozakiem i zaraz po porodzie powiedzialam, ze sama pojde do sali, ale nie dalam rady:-D:-D
maltanka na 2 dni tylko, ale oni dzieci nie maja wiec jak beda chcieli to zostana a mi to raczej nie pasuje:sorry2: jeszcze zobacze jak bedzie padac to tez nie rewelacja w domku letniskowym siedziec:sorry2:

W stokrotce prawdziwe maslo po 2,5 zl jakas promocja jest do 16.06!
No a co do spotkania to ustalcie a ja sprobuje sie dostosowac:tak:
maltanka chyba nie masz zamiaru przyjechac samochodem?:-D:-D
anaconda to ja chyba nie dam rady o 6 wstac :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Co do spotkania to po niedzieli mój mąż pracuje do godz.18 więc jeśli będzie wcześniej to ja Majkę muszę ciągnąć ze sobą, chyba że w poniedziałek to wtedy będzie moja mama i ona zostanie z Majką.
Ja już bilet kupiłam - wyjeżdżam w przyszłą niedzielę 13 czerwca o godz.6.55 - która przyjdzie mnie pożegnać :-p:-p:-D:-D:-D

Ja kochana niestety nie dam rady wstac o 6:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Co do spaotkania dla mnie może byc poniedzialek..:tak::tak::tak:

No a co do spotkania to ustalcie a ja sprobuje sie dostosowac:tak:
maltanka chyba nie masz zamiaru przyjechac samochodem?:-D:-D

No wlasnie bez autek dziewczyny!!!!
 
maltanka chyba nie masz zamiaru przyjechac samochodem?:-D:-D

No wlasnie bez autek dziewczyny!!!!

nie wiem, nie lubię jeździć autobusami wieczorami:-p
a na poważne to jak P nie uruchomi autka to on siedzi na dworze, a ja z małym, nie mam babci pod ręką niestety:-( a na poniedziałek raczej się to nie uda:sorry:

dobra idę robić jabłecznik z pianką:-p
 
reklama
madzienka ten targ jest mniej więcej w centrum, tak jakoś od centrum szłyśmy ze 3 minuty. Na pewno trafisz. Ten targ jest we wtorki i w piątki. Ja pierwszy raz byłam...
sienio ja byłam przed 15 w stokrotce to normalnie paranoja:szok: Normalnie ludzie robią zakupy jakby do niedzieli włącznie było pozamykane wszystko.
marta1981 gratuluję szkolenia, a z czego je będziesz miała?
madziara78 niezły miałaś poród Jula:tak:
Ja upiekłam biszkopt na shreka, a teraz studzę galaretkę. Kubuś układa klocki więc chwila spokoju. Mąż wróci dziś ok 22:sorry: więc cały wieczór wolny. Mi poniedziałek pasuje.:-) Może jeszcze jakoś sałatkę zrobię:confused: Miłego wieczorka.
 
Do góry