reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hej laseczki :-)sorry ze sie nie odzywalam ale w piatek zlapal mnie potworny bol glowy a wczoraj z samegor ana wybilosmy do rodziców...
Madzienka ale w szczegolnosci Madziara na fakt iz zostalas pominieta:-)życze Wam Wszystkiego Najlepszego z Okazji Imienin i spełnienia najskrytszych Marzen....
Fornetka moj maly na poczatku nie mial ochoty na smoczek ale po miesiacu kiedy wisial by tylko na mojej piersi pustej co bylo dowodem na to ze o to uspakaja i nie dal sie wlozyc do lozeczka zaczal ssac smoczek. Nie mielismy problemow z odruchem ssania a naprawde przez pierwsze miesiace zycia bardzo go to uspakajalo. Pozniej co coz to juuz nalo ale juz tez o nie mamy
Talia obyscie trafili na fajne mieszkanko
Sunday dobrez ze wizyta udana
KAinkas wypad chyba udany super fotki
Madziara Julo musial byc bardzo slodki przy skladaniu chyba pierwszych swiadomych zyczen z tej okazji

Oby pogoda dopisala Wam w DD
Łowy udane kupilam tylko drobiazgi z zabawek ale nic z ciuchow
 
reklama
Ja jade we wtorek z dzieciakami na wycieczke wlasnie do Turki do tego Mini Zoo!
Męza nie mam w domu, wybyl do Siedlec a ja normalnie jakas non stop glodna chodze-nie wiem czy przez to ze okresu dzisiaj dostalam!
 
Kainkas fotki super, my tyez ostatnio bylismy w tym mini zoo, teraz panujemy wypad do tego w Leonowie

Marzenka dziękuję...ale Madziarki nikt nie pominął ona obchodzi imieniny w lipcu:-D:-D:-D:-D
Super że zakupy udane....
Ty już wracasz do pracy...chyba na jakieś pożegnalne piwko musimy umówić się, pożegnalne z czwartkami w Bugi oczywiście a nie z nami:tak::tak::tak::tak::tak:

Sunday
udanej wycieczki:-)

Martus
dziekuję...a co to są nosidła ergonomiczne:sorry::sorry::sorry:
 
Witam!
kainkas
super że wyprawa do mini zoo udana. Zdjęcia śliczne:-) I Hania jaka duża już.
marz21 super że zakupy udane.:tak:
madzienka oby to tylko ząbki były:tak: Bo podobno coś w powietrzu jest, moja koleżanka od piątku jest w szpitalu z dzieckiem bo ma zapalenie płuc:-( I podobno 90% dzieci to płuca,oskrzela albo astma.
Ja dzisiaj pół dnia na uczelni, egzamin zdałam na 5:szok: A później bawiliśmy się w domu. Tak mi Kubusia szkoda że nie możemy na dwór wychodzić, on tak z nadzieją patrzy przez okno...Teraz już zasnął a ja idę układać zdjęcia. Miłego wieczorka.
 
Madzienka za duzo tych imienin Magd bo ja we wtorek M siotrze złozylam a Ona oczywiscie w sobote:-)takze lepiej dwa razy zlozyc za wczesnie jak raz za pozno:-D:-D:-D
Piwko z wielka checia tylko chyba nie w Bugi:-D:-D:-Dja dzisiaj pojechalam na zakupy i kupilam szapana i chce go dzisiaj wypic(oczywiscie z M:happy2:) troche z radosci i smutku...
Antuanet ratuluje piateczki zdolniacha jestes...oby Kubus szybko wyzdrowial bo moj to tez biedny sie meczy jak musi w domu siedziec
Sunday ja tez mam tak czasem ze najesc sie nie moge oj jak ja tego nie lubie

Mateusz zasnal wiec czas zasiasc do jakiejs kolacyjki no i do tego szampana wypije Wasze zdrowko a przede wszystkim Twoje Madzienka:-)
 
ja juz uciekam do łóżka bo mimo iz niedziela to padnieta jestem:))

a jutro do pracy, jak mi sie nie chce, jakiś kryzys chyba mam:(( buuuuuu

dobrej nocy
 
madzienka oby to tylko ząbki były:tak: Bo podobno coś w powietrzu jest, moja koleżanka od piątku jest w szpitalu z dzieckiem bo ma zapalenie płuc:-( I podobno 90% dzieci to płuca,oskrzela albo astma.
Ja dzisiaj pół dnia na uczelni, egzamin zdałam na 5:szok: A później bawiliśmy się w domu. Tak mi Kubusia szkoda że nie możemy na dwór wychodzić, on tak z nadzieją patrzy przez okno...Teraz już zasnął a ja idę układać zdjęcia. Miłego wieczorka.

Oby...jutro na wszelki wypadek jadę do lekarza na 10 i zobaczymy co powie...
Gratulacje piateczki!!!
A jakie zdjęcia układasz???

Madzienka za duzo tych imienin Magd bo ja we wtorek M siotrze złozylam a Ona oczywiscie w sobote:-)takze lepiej dwa razy zlozyc za wczesnie jak raz za pozno:-D:-D:-D
Piwko z wielka checia tylko chyba nie w Bugi:-D:-D:-Dja dzisiaj pojechalam na zakupy i kupilam szapana i chce go dzisiaj wypic(oczywiscie z M:happy2:) troche z radosci i smutku...


Mateusz zasnal wiec czas zasiasc do jakiejs kolacyjki no i do tego szampana wypije Wasze zdrowko a przede wszystkim Twoje Madzienka:-)

:-D:-D:-D:-D:-D
w Bugi to chyba tylko przemycone i w kubkach po coca-coli:laugh2::laugh2::laugh2:

Ach dziekuję:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:miłego wieczorku z szampanem i męzowym:-p:-p:-p:-p

A gdzie reszta???co tutaj tak pusto????
 
reklama
antuanet no no 5 wiedzialam, ze zdola z Ciebie osóbka:tak: ogromne gratulacje!!!
kainkas fajne fotki:tak::tak: i trzymaj sie jakos w tej pracy, niedlugo mnie tez to czeka:sorry2::sorry2:
sunday fajnie, ze odwiedziny udane, wiecej takich niespodzianek:-p:-p
och jak dobrze, ze madziarka ma pozniej, bo mi tez sie glupio zrobilo:-p:sorry2:
A my bylysmy u mojej babci obok maltanki a tam przed kosciolem festyn:-):-) dmuchane zjezdzalnie, balony i inne atrakcje, wieczorem mialo byc ognisko, ale my juz do domku poszlysmy
Milej nocki zmykam Julke polozyc spac.
 
Do góry