reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziewczyny cieszę się że spotkanko udane:-) Zdjęcia super! Widać że fajnie się bawiłyście. Żałuję że nie mogliśmy być...
sunday ja byłam na zastępstwo 8 m-cy:-) A później ta osoba wróciła a mi dali umowę na 3 lata:-) Więc może i u Ciebie tak będzie, przynajmniej miałaby blisko.
karlita to super że hcg wysokie. Jeszcze raz gratuluję. A gdzie idziesz do lekarza?
marta1981 nieźle Cię podliczyli...współczuję nie planowanego wydatku:sorry:
My dzisiaj po południu byliśmy na działce, Kubuś jak zwykle wyszalał się że nawet płakał ze zmęczenia jak go kąpałam po 18:szok: Trochę bawił się w piaskownicy a ja nadrobiłam gazetki. Jak usnął byłam na siłowni, ale ludzi-normalnie chyba wiosna jakaś czy coś...Miłej nocki.:-)
 
reklama
Piesek wielkości większego szczura a w BMW halogeny są na dole zderzaka - pod normalnymi światłami - młoda suczka a właściciela nie ma bo u żony po cesarce w Lublinie - może wystraszy się wizytówki:-p;-):tak: - bo ja właśnie w odszkodowaniach siedzę:-p:tak: - w podpisie link do biura:-). A pieska wczoraj wieczorem w domu nie było a sąsiedzi też dziś go nie widzieli:no:.
Shrek nietypowy bo masa zielona, pianka żółta i galaretka czerwona:tak: i bez delicji - ja się będę kosztować a ktoś paluszki przyniesie i 2 banany:sorry2:.
Chlebek w foremkach - a jak dzisiejszy Wam smakował :confused: bo bardziej pszenny był niż żytni:-p:tak:.
hihihi fajne to okreslenie: "piesek wielkości większego szczura" :-D:-D:-D, no wlasnie raczej ktos inny nie berdzo by sie interesowal tym psem. A co do shreka to tak myslalam, ze o kolry tu chodzi:-p tyle sie zabieram do zrobienia tego ciasta ale do najtanszych to raczej nie nalezy i zazwyczaj kupujemy sobie z J kawalek ciasta w stokrotce:-p No ale jak bedzie jakas okazja to napewno je zrobie, bo juz od dawna mam ochotę:tak:

maltanka mi bardzej pasowaloby na 10 juz sie przyzwyczailam, a do tego Julka juz nie spi w poludnie, wiec o 16 jest juz troche zmeczona. Jesli bedzie juz ok to przyjdziemy
 
madzienka, marz co do aparatu to dopiero go poznaje (zamierzam uzupełnić jeszcze ten zestaw o parę rzeczy:-)), ale jak na razie super:tak:

madzienka to jest 450D a obiektyw ma canona 18-55 bez stabilizacji:dry: a planujemy kupić: sigma 17-70

To super.....

My mamy 500D:tak::tak::tak::tak:a obiektyw taki jak nasz tylko my mamy ze stabilizacją

Czy ktoś napisze mi o co chodzi z tym pieskiem....:sorry::sorry::sorry::sorry:

Marzenko
ktory fotelik na rower kupiliscie...????
 
Ostatnia edycja:
madzienka ja wiem tylko tyle, ze Martuska potracila psa wielkosci szczura:-p, pies w szoku ucielk, a Marta ma do wymiany lewy halogen:sorry2:
marz a ile taka sesja dziecieca kosztuje?

A jeszcze mialam Wa cos opowiedzieć:-D Zawsze jak kupuje Julce jakis smkolyk to dzielimi go na pół, zeby nie byla pozniej samolubna:-p no i ok, sama juz woła "pół" jak cos ma. Ale to "pół" chyba jakos nie tak zrozumiala, bo idziemy ostatnio na spacerku, a tu jedzie wóz i 2 konie a Julka wola:"pół, pół":-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Madzienka powiadasz zdj portretowe to pewnie beda boskie, a fotelik mamy taki
Decathlon - rowery akcesoria rowerowe siodełko POLISPORT - KOOLAH - Mocowanie do ramy POLISPORT - do bezpiecznego przewożenia dziecka od 9 m-ca do 4-5 lat (do 22 kg).#
maltanka jesli chodzi o Bugi to szybciej bylaby chetna na 10 bardziej mi pasuje ta pora
Senio sesja wg cennika 300zł ale my wzielismy polowe(150zł) czyli robi zdjec tyle samo tyle tylko zamiast wywolac ci 20zdjec w formacie malym i duzym wywoluje 5 a plyte i tak ci daje z kt mozesz wywolac sama. Na plytce mielismy oj o=chyba ok 200zdjec. Polecam super pamiatka. A Julka jest niesamowita:happy2:
Marta ja tez uwazam ze jestes bardzo uczciwa osoba kto by chodzil jeszcze do ludzi i sie przyznawal ju by go dawno nie bylo

Dobranoc kobitki
 
Dzięki Sienio tak myślałam....

Marzenko za fotelik też dziekuję...

A Marta to prawda KOBIETA ANIOŁ nie dośc że pracowita jak mróweczka to jeszcze uczynna i uczciwa...gdzie sie takie chowają:-D:-D:-D:-Dmąż ma prawdziwy skarb w domu!!!!

Zmykam spac...
dobranoc!!!!
 
Martuś ja chyba nie słyszałam Twojej opowieści o co chodzi z tym pieskiem....potrąciłaś go???:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:

marta to masz jeszcze wydatek dodatkowy, marta a właścicieli znałaś, powiem Ci, że Ty to uczciwa kobitka jesteś:tak:, inny to by olał i tyle:dry:
Ale mnie źle zrozumiałyście mi chodzi o to, żeby facet zwrócił mi za naprawę:sorry2::tak:,bo to z jego winy (brak ogrodzenia posesji i pies musi być uczepiony a nie latać luzem).
Madzienko - już Ci naświetlam sprawę - wczoraj rano jechałam z młodymi do teściów bo miałam z nimi na Komunię Sieną jechać i na ich wiosce zza ogrodzenia (innego sąsiada) wbiegł mi pies pod koła:wściekła/y::wściekła/y:. Cały halogen od kierowcy pooszedł:wściekła/y: aż ta część co się żarówkę wkręca wyleciał i leżała na środku ulicy a skubaniec przeturlał się i uciekł.
Dzieci niektórych z Was piją mleko Nestle, wiec znalazłam konkursik http://www.wygrajzduszkiem.pl/
 
Ostatnia edycja:
reklama
My już też od 6 nie śpimy... ja już zupkę nastawiłam, kuchnię posprzątałam, wczorajsze pranie wywiesiłam :)

A teraz idę do mojej marudy... bo wisi na nodze i wyje :(

Ale już widzę dlaczego - idzie nam kolejna jedynka...
 
Do góry