reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Anet i ja zaciskam kciuki już dziś...

Fornetka nie martw się, za kilka dni będzie lepiej... :tak:

Sunday gratuluję pracy - oby została na dłużej... :-)

Talia oby to zamieszanie z mieszkaniem wyjaśniło się!!!

Fogia i ja podsyłam uściski dla małego! Szkoda że go ominie taka uroczystość - ale masz rację, zdrowie najważniejsze!

Karlita super że HCG pięknie rośnie! wiesz tak po cichu to ci zazdroszczę tego brzuszka... to taki cudny okres... :)

Kurcze u mnie znowu leje... chyba dziś będziemy siedzieć cały dzień w domu... :eek:

i ja idę nastawić wodę na kawusię póki uśpiłam małego płaczkę... :happy2:
 
reklama
Talia watpie w to ze oni w ciagu 3tyg znajda mieszakanie a nawet jesli tak to moze byc taka sama sytuacja ze tamci ludzie tez beda chcieli np miesiac na wyprowadzke. Napweno bedzie trzeba skonstruowac jakas umowe moze notarialnie ze przekazaliscie calosc pieniedzy i oni zobowiazuja sie zwolnic mieszkanie do konkretnego dnia. Nie wiem nie mam doswiadczenia w zakupie w taki sposob mieszkania ale moze wybierzcie sie o poradze do prawnika.
Anet trzymam kciuki za operacje i szybkieo powrotu do domu
Fornetka to i ty sie kladz i odsypiaj bo jesli bedziesz niewyspana to zle twoje emocje maly bedzie wyczuwal i bedzie niespokojny.
Mandziula t wy juz w ten weekend macie chrzest??oj to musisz sie streszczac no i pokaz ubranko najlepiej jak sie Mikolaj w nim prezentuje:-)
Fogia szkoda ze ominie Was wszystkim taki fajny dzien w przedszkolu ale wiadomo zdrowie na pierwszym miejscu
Madziara co stoi na przeszkodzie abys byla w tym cudownym stanie co Karlita:-D:-D:-D


Ugotowalam zupke i myslalam ze na chwile pojdziemy na dwor a tu spadł deszcz wiec siedzimy w domu. moze popoludniu skoczymy.
Milego dnia kobitki Wam zycze
 
Miałam iść na zakupy a tu chyba padać zaczęło :cool::cool:
Anet oczywiście kciuki będą zaciśnięte :tak::tak:
Fogia szkoda ze nie udało się iść na dzień mamy i taty ale zdrówko Filipka najważniejsze :tak::tak::tak:, z za rok będzie znowu szansa pójść :tak::tak:
Talia trochę dziwne że dopiero chcą szukać mieszkania, dobrze ich sprawdźcie, najlepiej jakiegoś notariusza albo prawnika się poradzić :tak::tak:
 
Karlita tam gdzie my bylismy facet mial ciuszki tematyczne typu marynarz pisarz itp ale mozna miec tez swoje nawet kilka sztuk jak ma sie cos ciekawego.
o widzisz :) dzięki za informację :)

karlita zapomiałam Ci napisać, że zagłosowałam:tak:

a będzie ktoś w Bugi w czwartek z rana??? karlita, marz??? bo my mieliśmy plan żeby się wybrać


dzięki za głosik :)

kochana chyba nie dam rady bo umówiłam się z mamą że rano do niej pojedziemy bo od niej mam blizej do lekarza a z Bugi do mamy mam za daleko na piechote zwłaszcza jak taka pogoda beznadziejna ...


karlita to super że hcg wysokie. Jeszcze raz gratuluję. A gdzie idziesz do lekarza?

dzięki :)
teraz idę do mojego gina do farmedu :) do dr Kwiatkowskiego :) super gość :)

a później będę chodziła do dr Wawrzyckiej tylko muszę sie dowiedzieć gdzie dokładnie przyjmuje i w jakich godzinach.



Sunday gratuluję przedszkola :)


Anet kciuki będą trzymane !!! a fryzurka super :)


Fornetka
witaj w świecie mam ;) o sobie myślimy na końcu ;)
ja nawet nie chcę myśleć jak to będzie jak ja teraz urodzę .... :dry:
jeśli możesz kogoś poprosić o pomoc żebyś się przespała nawet godzinkę to będzie to najlepsze rozwiązanie!! nie bądz terminatorem bo się wypalisz!! a przed Wami długa droga :) powiem ci tak u mnie najcięższy był pierwszy miesiąc ;)




wczoraj mój mąż powiedział ze czuje że będzie kolejna baba ;) hehhe
a ja jeszcze nic nie czuję ;) chciałabym chłopca ale OBY BYŁO ZDROWE :
) to najważniejsze ;) jak będzie dziewczynka to zaoszczędzę na ubrankach hehehehe ;)

miałam cały wór ciuszków 0-3 do oddania ale chyba sobie zatrzymam bo to takie uniwersalne ;)

Karlita super że HCG pięknie rośnie! wiesz tak po cichu to ci zazdroszczę tego brzuszka... to taki cudny okres... :)

powiem Ci ze od dawna za mną brzuszki chodziły ;) hehheeh też ciążę wspominam rewelacyjnie :)



Gabi
wstała mi dzisiaj o 4 i do 7 sobie szalała później usnęła na godzinkę i teraz nawet nie chce spać a widzę że jest strasznie zmęczona ale jak ją zabieram do sypialni to jest wrzask ... wiec leży sobie między zabawkami ;)

zadzwoniła mama mojej chrześnicy ... dzisiaj mają mszę w katedrze i poprosiła mnie żebym przyszła bo będzie chrzestny (na komunię nie przyleciał odwołali mu lot) i chcą jakieś zdjęcia porobić w kościele ... ale patrząc na pogodę mam wątpliwości czy iść zwłaszcza ze z Gabi jesteśmy świeżo po chorobie ... a musiałybyśmy iść na piechote bo msza o 17stej a mój mąż w pracy... z drugiej strony zaraz będzie że co ja za chrzestna ...
 
Madzieńka dałam... może dlatego usnęla :)

To dobrze:tak::tak::tak:

My czekałysmy na sloneczko prawcie cale ubrane i niedoczekalysmy sie:blink::blink::blink:teraz jak juz rozebralam Jule wychodzi slonce:dry::dry::dry:

Karlita a Ty jak ubierasz jutro Gabrysię???

Talia
ja tez jakos nie zaufałabym takim sprzedwacom...ale zabezpieczyć sie musicie:tak::tak::tak:
 
karlita teraz w pierwszej kolejnosci mysl o sobie:tak::tak: i jesli nie masz ochoty to poprostu nie idz, musisz troszke odpoczac po tym imprezowym maratonie. A moze maz dalby rade Was tam podwiezc?
foretka oj ja na poczatku spalam razem z Julka:tak: Tobie tez radze sie przespac, bo niewiadomo co Cie czeka dzisiejszej nocy...:-p

Coś nasza Misia sie nie odzywa...:confused:
 
karlita teraz w pierwszej kolejnosci mysl o sobie:tak::tak: i jesli nie masz ochoty to poprostu nie idz, musisz troszke odpoczac po tym imprezowym maratonie. A moze maz dalby rade Was tam podwiezc?
foretka oj ja na poczatku spalam razem z Julka:tak: Tobie tez radze sie przespac, bo niewiadomo co Cie czeka dzisiejszej nocy...:-p

Coś nasza Misia sie nie odzywa...:confused:

Tez zauważylam ze nie pojawia sie...

A Sienio ma rację, dbaj o sobie Kochana:tak::tak::tak:

Jeśli któras z was jest zainteresowana to w Tesco jest noc zabawek...
W nocy z 28.05 na 29.05 oraz w nocy z 29.05 na 30.05, w godz. 21:00-06:00, wszystkie zabawki i książki dla dzieci kupisz 20% taniej*!

http://download.tesco.pl/promocje/g...20.05-23.06.2010/gazetka-20.05-23.06.2010.swf
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karlita a Ty jak ubierasz jutro Gabrysię???

jeszcze nie wiem ... myślałam o tym stroju ....

Zobacz załącznik 249372
Zobacz załącznik 249373

mam też bardzo ładną białą sukienkę albo takie w kwiatuszki ... no nie wiem ;) mam też kostium jakiejś wróżki hehehe


Robimy zakłady co urodzi się u Karlity???:-D:-D:-D:-D:-D

Karolinko znasz tablice płci???

nie znam ;)

trudno mi tez określić kiedy dokładnie mogło się to stać :sorry2: cóż wiosna przyszła :-D

karlita teraz w pierwszej kolejnosci mysl o sobie:tak::tak: i jesli nie masz ochoty to poprostu nie idz, musisz troszke odpoczac po tym imprezowym maratonie. A moze maz dalby rade Was tam podwiezc?

mąż się nie wyrwie z pracy ...

wiesz to nie chodzi o to że mi się nie chce ... ale jak będzie lać to tak ciągnąć małe dziecko przez pół miasta by zrobić jedną czy 2 fotki w kościele ??


przed chwilą ubrałam Gabi chciałam z nią wyjść ... po 10 min zaczęło padać ... więc wróciłyśmy....
 
Do góry