reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Tak do godz 14-ej to na rano cieplutki będzie albo wieczorem to na po 15-ej będzie. :tak:
Co do spotkania to wpisywać się na odpowiednim wątku komu pasuje sobota za 2 tygodnie bo admini muszą jakiś lokal zaklepać lub same jakieś spokojne miejsce wymyślimy:tak: i poinformujemy "górę";-):tak:.
 
Halo, halo

Maltanka, ja też czasem niewidzialności doświadczam;-):tak::-p:-p.

Marta ;-):-p

A może dlatego, ze Hubercik wiecej teraz chodzi niż miesiac temu?

sienio no zaczął ostatnio chodzić juz tak na dobre i może po części też to jest przyczyną.

Karola moja ostatnio ranne pobudki sobie robi:sorry2:....co mnie nie cieszy,bo sie wyspac nie moge:no:...no bo do pozna siedze(zamiast isc spac),bo pisanki robie,wczoraj udalo mi sie 2 zrobic(jedna podczas filmu"Krowy na wypasie")

anet u nas to samo z rannym wstawaniem, a tu by się pospało nie raz do 10.00

Fcuk jeden biszkopt mi zakalcuch wyszedł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

a może za szybko wyjęłaś z piekarnika:confused:

Madzienka mówiła, mówiła, ale do tego nałożyło się to niejedzenie.

a my pojechaliśmy na zakupy do Baby Fanta dzisiaj i coś mi się wydawał, że od 9.00 czynny, a ty od 10.00. No to na pół godziny nie opłacało się nam nigdzie jechać, podjechaliśmy do Gali, też wszystko od 10.00, ale zaczekaliśmy i poszliśmy do Bugi tej sali zabaw dla dzieci. Ale Hubert miał radochę w tym basenie z kulkami:-) Nawet ja z nim tam weszłam:-) Jeszcze jest jednak za mały na takie chodzenie i skakanie jak inne dzieciaki, ale omęczył się z tymi zabawkami, że szok. Byliśmy 2,5 godziny, bo zaczął już oczka trzeć. Fajnie tam jest w soboty (nie wiem jak niedziela) 15 zł za cały dzień. Można wejść z dzieckiem- z takim małym to nawet trzeba, bo inne dzieciaki jak ganiają to nie patrzą co robią.:baffled: Później skoczyliśmy jeszcze do BF na szybkie zakupy. Kupiłam 5 rzeczy i stówy nie ma:baffled::dry: Hubert usnął w samochodzie, rozebrałam go w domu, a ten nic i dalej śpi.

Zaraz wybieramy się jeszcze do rodzinki w odwiedziny, tylko najpierw obiad.

Ocho młody mi wstał, idziemy walczyć z obiadem.
 
Fcuk jeden biszkopt mi zakalcuch wyszedł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Sienio sałatka fiu bździu to taka co masz pod ręką to do niej dodajesz:-p:tak:.Sernik o dziwo wyszedł a teraz chlebuś się dopieka - oczywiście tylko M robił bo stwierdził,że mi już 3 raz coś nie wyszło :baffled: i lepiej żeby sam robił:-p:tak:.
Misia, na chlebek to szybko bo jak urodzisz to tylko bułeczki;-):tak::tak:.
Wzięłam i zlitowałam się nad rybkami i filtr im kupiłam:tak:.

Takie sałatki zazwyczaj są najlepsze;-):tak::tak: Hehhe....to faktycznie muszę się pośpieszyć z chlebkiem...ale u mnie to na razie chyba tylko bus zostaje:-(
Dużo masz rybek?

Tak do godz 14-ej to na rano cieplutki będzie albo wieczorem to na po 15-ej będzie. :tak:
Co do spotkania to wpisywać się na odpowiednim wątku komu pasuje sobota za 2 tygodnie bo admini muszą jakiś lokal zaklepać lub same jakieś spokojne miejsce wymyślimy:tak: i poinformujemy "górę";-):tak:.

No właśnie....ja odpadam:-(...z wiadomych względów:tak:
 
Misia, rybek mam aż 5 :-p:tak: - 4 samiczki i 1 samiec bojownik a im filtra nie trzeba,bo to labiryntowe mają coś w skrzelach,że tlen z powierza sobie pobierają - filtr dla mojej wygody żeby rzadziej wodę zmieniać:zawstydzona/y::tak::tak:.
 
Madzienka mówiła, mówiła, ale do tego nałożyło się to niejedzenie.

a my pojechaliśmy na zakupy do Baby Fanta dzisiaj i coś mi się wydawał, że od 9.00 czynny, a ty od 10.00. No to na pół godziny nie opłacało się nam nigdzie jechać, podjechaliśmy do Gali, też wszystko od 10.00, ale zaczekaliśmy i poszliśmy do Bugi tej sali zabaw dla dzieci. Ale Hubert miał radochę w tym basenie z kulkami:-) Nawet ja z nim tam weszłam:-) Jeszcze jest jednak za mały na takie chodzenie i skakanie jak inne dzieciaki, ale omęczył się z tymi zabawkami, że szok. Byliśmy 2,5 godziny, bo zaczął już oczka trzeć. Fajnie tam jest w soboty (nie wiem jak niedziela) 15 zł za cały dzień. Można wejść z dzieckiem- z takim małym to nawet trzeba, bo inne dzieciaki jak ganiają to nie patrzą co robią.:baffled: Później skoczyliśmy jeszcze do BF na szybkie zakupy. Kupiłam 5 rzeczy i stówy nie ma:baffled::dry: Hubert usnął w samochodzie, rozebrałam go w domu, a ten nic i dalej śpi.

Zaraz wybieramy się jeszcze do rodzinki w odwiedziny, tylko najpierw obiad.

Ocho młody mi wstał, idziemy walczyć z obiadem.

Kasia
nie martw sie tak tym niejedzeniem....zgłodnieje to zje, przecież sama kiedyś pisałas jak zjadł chyba całego gołąbka....

Co do bugi to my właśnie tam się wybieramy 12zl bez limitu na tygodniu, podobno jest wtedy mało dzieci wiec nie trzeba tak sie martwić o malucha
 
Tam placi sie tylko za dziecko czy za doroslych też? Tez czytałam o tym Bugi, kyrcze musze sie wybraz z J jak tylko pogoda sie poprawi:tak:
madzienka nie wiedzialam, ze mąż w Łęcznej leży, kurcze trosze musisz sie najeżdzić dziennie, a jak tam gorączka juz spadla?
maltanka humorek sobie poprawiliscie tym wypadem:blink:, uwielbiam takie rodzinne wycieczki:tak::tak:Musze, sie przyznac, ze w Baby Fancie bylam tylko raz przed urodzeniem Julki na masowych zakupach, sama nie wiem dlaczego tak rzadko tam zagladam...:sorry2:
 
Tam placi sie tylko za dziecko czy za doroslych też? Tez czytałam o tym Bugi, kyrcze musze sie wybraz z J jak tylko pogoda sie poprawi:tak:
madzienka nie wiedzialam, ze mąż w Łęcznej leży, kurcze trosze musisz sie najeżdzić dziennie, a jak tam gorączka juz spadla?
maltanka humorek sobie poprawiliscie tym wypadem:blink:, uwielbiam takie rodzinne wycieczki:tak::tak:Musze, sie przyznac, ze w Baby Fancie bylam tylko raz przed urodzeniem Julki na masowych zakupach, sama nie wiem dlaczego tak rzadko tam zagladam...:sorry2:

Goraczka juz spadł ale konieczny był antybiotyk...a no w łęcznej....

Daj znac kiedy bedziesz szla moze my tez wybierzemy sie....placi sie tylko za dziecko
BUGI. SALA ZABAW DLA DZIECI. LUBLIN Galeria GALA
 
Misia, rybek mam aż 5 :-p:tak: - 4 samiczki i 1 samiec bojownik a im filtra nie trzeba,bo to labiryntowe mają coś w skrzelach,że tlen z powierza sobie pobierają - filtr dla mojej wygody żeby rzadziej wodę zmieniać:zawstydzona/y::tak::tak:.

No na razie ich nie wiele, ale skoro jest samiczka to kto wie, co będzie....;-) nie znam się na rybkach, nawet nie wiedziałam, że są takie cwane, że filtr zbędny:-:)zawstydzona/y:

Goraczka juz spadł ale konieczny był antybiotyk...a no w łęcznej....

Daj znac kiedy bedziesz szla moze my tez wybierzemy sie....placi sie tylko za dziecko
BUGI. SALA ZABAW DLA DZIECI. LUBLIN Galeria GALA

No to super, że gorączka spadła...teraz już musi być z każdą chwilą lepiej:tak::tak::tak::tak:no to się najeździsz...ale najważniejsze zdrowie męża:tak::tak::tak:
 
reklama
Fcuk jeden biszkopt mi zakalcuch wyszedł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
.
nie wiem czy znacie sposób z octem, ja dodaje łyżke octu do żółtek i wtedy zawsze sie udaje... i wcale nie smierdzi :)

Goraczka juz spadł ale konieczny był antybiotyk...a no w łęcznej....

Daj znac kiedy bedziesz szla moze my tez wybierzemy sie....placi sie tylko za dziecko
BUGI. SALA ZABAW DLA DZIECI. LUBLIN Galeria GALA
Dobrze, ze z meżem już ok :):) dziekuje za link,jak sie bede wybierała napewno dam znac wczesniej :)
 
Do góry